Příbram B – Motorlet 0:3 (kon.) | Vltavín – Rakovník 4:0 (kon.) | Sokolov – Povltavská 0:3 (kon.)
Benešov – Sparta B 0:4 (kon.) | Domažlice – Slavia B 0:0 (odl.)
Loko Vltavín
4:0 (3:0)
SK Rakovník
Sobota 05.09.2020, 10:15 • Na Plynárně, Praha • Česká fotbalová liga (A) • 3. kolo

87
    Aaron Donkor byl vedle vlastního vápna nemilosrdně atakován Mariánem Pásztorem, který je dalším žlutě napomenutým fotbalistou.

81
    Domácí strážce branky se pokoušel o rychlou rozehrávku, při které byl faulován Jaroslavem Červeným. Ten atakoval Štorce už podruhé, takže se to neobešlo bez karty.

76
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Robert Hamouz, přichází Marek Hejda.

76
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Kingsley Emumejakpo Omovie, přichází Aaron Donkor.

76
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Filip Krejčík, přichází Adam Průša.

76
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Svěřenci Martina Frýdka jsou v této části zápasu hodně nedisciplinovaní. I standardku z levého křídla ale precizně ubránili a pak dokonce vyrazili do rychlého protiútoku, jenž bravurně dotáhli do gólového zakončení JAKUBA MORAVCE.

73
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Ondřej Šípek, přichází Josef Šmalcl.

73
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Petr Pejša, přichází Jakub Moravec.

67
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází František Kalaš, přichází Jaroslav Rohla.

64
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Daniel Jaroš, přichází František Mysliveček.

61
    Nyanko Bleck tvrdě dohrál centrujícího Jaroše. Tomáš Tesař bez váhání vytáhl žlutou kartu.

55
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Dominik Dolák, přichází Jakub Krupička.

47
    Před Matějkou odhlavičkoval míč jeden z obránců do prostoru, kde za žlutou kartu fauloval Kingsley Emumejakpo Omovie.
    37. Petr PEJŠA - 3:0

37
    Zdá se, že je o všem podstatném rozhodnuto už před poločasovou přestávkou! Po rozehrávce z hloubi pole se po jednom z důrazných soubojů prosadil PETR PEJŠA. Podle rozhodčích k útočnému faulu ve vápně endošlo.

36
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Carlo Maria Maione, přichází Marian Pásztor.
    30. MATĚJKA - 2:0

30
    Domácí dávají druhý gól a naplno potvrzují roli favorita! Po vynikajícím centru od rohového praporku se přesnou hlavičkou prosadil nekrytý DAVID MATĚJKA.

18
    Domácí se v osmnácté minutě radují z vedoucí trefy! Autorem gólu je italský krajánek CARLO MARIA MAIONE.

Michal Břuchanský

Branky: 18. Maione, 30. Matějka, 37. Pejša, 76. Moravec

Karty:   87. Pásztor (VLT) – 47. Omovie (RAK), 61. Bleck (RAK), 81. Červený (RAK)

Rohy: 4:3.
    Loko Vltavín: Štorc – Podzimek (C), Abena, Veniger, Jaroš (64. Mysliveček), Šípek (73. Šmalcl), Kuchař, Matějka, Pejša (73. Moravec), Maione (36. Pásztor), Tichý.
    Náhradníci: Koblenc – Šmalcl, Mysliveček, Čtvrtníček, Pásztor, Freisler, Moravec.

SK Rakovník: Janda – Blekc, Peljak, Kalaš (67. Rohla), Dolák (55. Krupička), Krejčík (76. Šmalcl), Červený (C), Šindler, Omovie (76. Donkor), Duchoň, Hamouz (76. Hejda).
    Náhradníci: Víšek – Průša, Tvrz, Donkor, Rohla, Krupička, Hejda.

Rozhodčí: Tesař – Urban, Vychodil