Pardubice B – Živanice 1:0 (kon.) | Ústí n/O – Ml. Boleslav B 4:1 (kon.) | Velvary – Jablonec B 0:2 (kon.)
TJ Slovan Velvary
0:2 (0:1)
FK Jablonec B
Sobota 05.09.2020, 17:00 • Velvary • Česká fotbalová liga (B) • 3. kolo

87
    Žlutou kartu dostává Helm (FK Jablonec B).

84
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Čvančara, přichází Coufal.

79
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Valenta, přichází Thanh.

73
    Tým Jablonec B právě vstřelil branku!
    Troufám si říct, že po druhé trefě TOMÁŠE ČVANČARY je rozhodnuto! Přichází tvrdá rána pro domácí, kteří byli ve druhém poločase jasně aktivnější.

71
    Žlutou kartu dostává Černák (FK Jablonec B).

71
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Kafka, přichází Schneider.
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Macháček, přichází Podzimek.

63
    Po faulu na polovině hrací plochy obdržel žlutý kartónek jablonecký Čvančara.

56
    Akci domácího výběru zastavil hostující Vošahlík za cenu žluté karty.

49
    Vajner chytá! Tak tohle může domácí ještě pořádně mrzet.

48
    Tak tohle je začátek poločasu jako hrom! Velvary mají k dispozici pokutový kop!

46
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Stárek, přichází Ptáček.
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Kinčl, přichází Černák.

44
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Koblížek, přichází Vošahlík.

29
    Další akce ale končí brankou! Rezerva Jablonce se zásluhou TOMÁŠE ČVANČARY dostává do jednobrankového vedení.

16
    Nguyen fauloval soupeře a obdržel žlutou kartu. Je tu zajímavá standardní situace.