Trebišov – Bardejov 1:0 (kon.) | Dubnica – Poprad 5:2 (kon.) | B. Bystrica – Žilina B 6:3 (kon.)
Skalica – Podbrezová 3:4 (kon.)
MFK Dukla Banská Bystrica
6:3 (4:3)
MŠK Žilina B
sk Sobota 05.09.2020, 16:00 • MFK Lokomotiva Zvolen • MONACObet liga • 6. kolo

87
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Dávid Richtárech, prichádza Dalibor Gonda.
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Patrik Prikryl, prichádza Patrik Vajda.

81
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Matúš Rusnák, prichádza Benson Anang.

80
    Žltú kartu dostáva Tomáš Nemčík (MŠK Žilina B).

79
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Róbert Polievka, prichádza Jozef Dolný.
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Marek Frimmel, prichádza Geron Tocka.

72
    Banská Bystrica dala gól!
    V tomto momente je, dovolím si tvrdiť, rozhodnuté. Poltucet zásahov v sieti Belka, Dukla má v hrsti tri body. Svoje penaltové zaváhanie odčinil RÓBERT POLIEVKA.

71
    Žltú kartu dostáva Patrik Leitner (MŠK Žilina B).

70
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza René Holáň, prichádza Patrik Leitner.

61
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Samuel Suľa, prichádza Adam Goljan.

58
    Žltú kartu dostáva Dominik Javorček (MŠK Žilina B).

51
    Vôbec prvýkrát v zápase je rozdiel dvojgólový. Favorit urobil rázny krok v ceste za tromi bodmi. Domáci fanúšikovia sa náramne tešia, pretože na 5:3 upravuje hattrickom MATEJ STARŠÍ.

46
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Jakub Uhrinčať, prichádza Ľuboš Kupčík.
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Samuel Farský, prichádza Tomáš Nemčík.
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Patrik Iľko, prichádza Adrián Kaprálik.

44
    Nepremenený pokutový kop domácich mrzieť nemusí, pretože už o dve minúty neskôr je to 4:3. MATEJ STARŠÍ je prvým dvojgólovým strelcom.

42
    Ľubomír Belko chytá penaltu! Róbert Polievka teraz trestuhodne zaváhal. Za prvý polčas sme toho videli možno aj viac, ako v troch zápasoch dokopy.

41
    Bola nariadená penalta pre Banskú Bystricu!

36
    Pomaly mi dochádzajú slová. Tímy akoby zabúdali na defenzívu a mysleli len na útok. Dukla zase raz skóruje a vyrovnáva na 3:3. Do streleckej listiny zapísaný už aj kanonier RÓBERT POLIEVKA.

32
    MŠK Žilina B dáva gól! Piaty raz sa nám mení skóre, piaty strelec, na koni zase hostia! Hrdinom momentu PATRIK IĽKO.

24
    Po ďalšom rohu však už gól padol, keď sa do čierneho trafil MATEJ STARŠÍ! Štyri zásahy za menej ako polhodinu, to sa veru často nevidí.

13
    MŠK Žilina B dáva gól! Desať minút a tri góly! Šošoni vo vedení, my sme sa nedostali ani cez hranicu štvrťhodiny. Totálny ofenzívny futbal. Na 2:1 upravuje TIBOR SLEBODNÍK.

9
    MŠK Žilina B dáva gól! Veľmi rýchlo vyrovnané! Po desiatich minútach tak môžeme začať od nuly. Z bieleho bodu sa nemýlil DAWID KURMINOWSKI.

8
    Bola nariadená penalta pre Žilinu!

4
    Bleskový úvod do stretnutia, domáci si to lepšie nemohli vymyslieť. Belka prekonal MAREK FRIMMEL.

Viktor Kalinács

Branky: 4. Frimmel, 24. Starší, 36. Polievka, 44. Starší, 51. Starší, 72. Polievka – 9. Kurminowski (pen.), 13. Slebodník, 32. Iľko

Karty:   58. Javorček (ZIN), 71. Leitner (ZIN), 80. Nemčík (ZIN)

Neproměněná penalta: 42. Polievka (BBY), brankář Belko zneškodnil

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 13:5. Střely mimo: 10:2. Rohy: 7:4.
    MFK Dukla Banská Bystrica: Krejčí – Nosko, Richtárech, Uhrinčať, Starší, Laksik, Snitka, Polievka (C), Frimmel, Prikryl, Migaľa
    Náhradníci: Nôta – Dolný, Gonda, Kupčík, Bača, Vajda, Tocka

MŠK Žilina B: Belko – Suľa, Minárik (C), Nagy, Javorček, Farský, Holáň, Slebodník, Rusnák, Kurminowski, Iľko