Osasuna – Levante 1:3 (kon.) | Eibar – Ath. Bilbao 1:2 (kon.) | Atlético – Granada 6:1 (kon.)
Cádiz – Sevilla 1:3 (kon.) | Valladolid – Celta Vigo 1:1 (kon.) | Barcelona – Villarreal 4:0 (kon.)
CA Osasuna
1:3 (1:1)
Levante UD
Neděle 27.09.2020, 12:00 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španělská LaLiga • 3. kolo

Druhý poločas jasně patřil týmu Levante UD! Po hodině hry jejich tutovku zneškodnil Herrera, navíc v 70. minutě lapil penaltu kopanou Mártím! po ruce Navase. Následně však v 77. minutě právě Martí skóroval a třetí branku zanedlouho přidal po Martího asistenci Morales – 1:3! Levante si tedy odveze zcela zaslouženě tři cenné body. (13:55:29)

90+4

90+3
    Útok CA Osasuny skončil nezdarem.

90+2
    Žlutou kartu dostává Lucas Torró (CA Osasuna).

90+1
    Další ostrý zákrok bude potrestán žlutou kartou.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

88
    Další nedovolený faul hráče Osasuny.

87
    Závěr utkání Levanta zvládá na jedničku a je velmi blízko k zisku třech bodů.

86
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Mickaël Malsa, přichází Dani Gómez.

85
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Nemanja Radoja.

84
    Hráč Levante bude potřebovat lékařské ošetření.

82
    Branku ještě posvětil VAR systém.

81
    Levante právě vstřelilo branku!
    Do rozhozené obrany dvakrát na pomezí ofsajdu doslova rozebrali obranu Martí a zakončující JOSÉ LUIS MORALES – 1:3! Asistence: Roger Martí.

80
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Raúl Navas, přichází Marc Cardona.

77
    Perfektní akce hostí, když milimetrový pas Campaňy anšel přesně zakončujícího ROGERA MARTÍHO – 1:2! Asistence: José Campaña.

76
    Gallego se vzápětí ocitl ve velmi ostrém úhlu odkud se opravdu nedalo dobře střílet.

75
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Jonathan Calleri, přichází Enric Gallego.

75
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Jon Moncayola, přichází Iñigo Pérez.
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Enis Bardhi, přichází Jorge De Frutos.

75
    Přímý kop pro Levante UD na polovici hřiště.

Rostislav Králik

Branky: 38. R. Torres (Adrián López) – 41. Melero (Morales), 77. Martí (Campaña), 81. Morales (Martí)

Karty:   74. Vidal (OSS), 90+2. Torró (OSS)

Neproměněná penalta: 70. Martí (LVN), brankář Herrera zneškodnil

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 2:7. Fauly: 15:16.
    CA Osasuna: Herrera – Vidal, D. García, Navas (80. Cardona), Cruz – R. Torres (61. Torró), Oier (C), Moncayola (75. I. Pérez), R. García – Adrián López (61. Jony), Calleri (75. Gallego).
    Náhradníci: Pérez, R. Martínez – Roncaglia, U. García, Torró, Oroz, I. Pérez, Jony, Gallego, Cardona.

Levante UD: Aitor Fernández – C. Clerc, Vezo, Postigo, Miramón – Malsa (86. Goméz), Melero (63. Martí), N. Vukčević, Campaña – Morales (C) (85. Radoja), E. Bardhi (75. De Frutos).
    Náhradníci: Koke – Ó. Duarte, Son, Toňo, Rober, De Frutos, Martínez, Hernâni, Martí, Radoja, Goméz.