Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 13. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 14. den | (kon.) |
C2 500 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | C1 1000 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
K4 500 m - rozjížďky (ženy) | (kon.) | | | K4 500 m - rozjížďky (muži) | (kon.) |
3. kolo (ženy) | (kon.) | | | 4. kolo (ženy) | Vítěz: N. Kordová (USA) (kon.) |
Parkurové skákání - týmy | (kon.) |
Lezení na rychlost - finále (ženy) | Vítěz: A. Miroslawová (POL) (kon.) | | | Bouldering - finále (ženy) | Vítěz: J. Garnbretová (SLO) (kon.) |
Lezení na obtížnost - finále (ženy) | Vítěz: J. Garnbretová (SLO) (kon.) |
Závod žen | Vítěz: Frenchová (GBR) (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Týmy (muži) - o 3. místo | Jižní Korea – Japonsko 1:3 (kon.) | | | Týmy (muži) - finále | Čína – Německo 3:0 (kon.) |
69 - 75 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) | | | 57 - 63 kg: Semifinále (muži) | (kon.) |
81 - 91 kg: Finále (muži) | Vítěz: J. la Cruz (CUB) (kon.) |
Víceboj jednotlivci - Kvalifikace | Vítěz: D. Averinová (ROC) (kon.) |
10m věž - předkolo (muži) | (kon.) |
Týmy - kvalifikace technická | Vítěz: Rusko (kon.) |
Volný styl do 74 kg - opravy (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 125 kg - opravy (muži) | (kon.) |
Volný styl do 53 kg - opravy (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 65 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) |
Volný styl do 97 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 50 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 65 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 97 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 50 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 74 kg - finále (muži) | Vítěz: Z. Sidakov (ROC) (kon.) |
Volný styl do 125 kg - finále (muži) | Vítěz: G. D. Stevenson (USA) (kon.) | | | Volný styl do 53 kg - finále (ženy) | Vítěz: M. Mukaida (JPN) (kon.) |
Velká Británie – Indie | 4:3 (kon.) | | | Nizozemsko – Argentina | 3:1 (kon.) |
Černá Hora – Chorvatsko | 10:12 (kon.) | | | Řecko – Maďarsko | 9:6 (kon.) |
Itálie – USA | 6:7 (kon.) | | | Srbsko – Španělsko | 10:9 (kon.) |
Dopolední program | (kon.) | | | Odpolední program | (kon.) |
1. Nelly Kordová (USA) -15
2. Aditi Ashoková (IND) -12
3. Lydia Koová (NZL) -10
3. Hannah Greenová (AUS) -10
3. Emily Kristine Pedersenová (DEN) -10
3. Mone Inamiová (JPN) -10
7. Nasa Hataokaová (JPN) -8
7. Madelene Sagstromová (SWE) -8
7. Nanna Koerstzová Madsenová (DEN) -8
10. Matilda Castrenová (FIN) -7
10. Feng Šan-šan -7
10. Stephanie Meadowová (IRL) -7
10. Kim Sej-jong (KOR) -7
10. Ko Čin-jong (KOR) -7
10. Lin Si-jü (CHN) -7
16. Albane Valenzuelaová (SUI) -6
16. Sanna Nuutinenová (FIN) -6
18. Leona Maguireová (IRL) -5
18. Kim Hjo-čoo (KOR) -5
...
25. Klára Spilková (CZE) -3
1. Nelly Kordová (USA) -15 (16)
2. Aditi Ashoková (IND) -11 (16)
2. Mone Inamiová (JPN) -11 (16)
4. Lydia Koová (NZL) -10 (17)
4. Hannah Greenová (AUS) -10 (17)
4. Emily Kristine Pedersenová (DEN) -9 (16)
4. Madelene Sagstromová (SWE) -9 (16)
...
26. Klára Spilková (CZE) -3