Bělorusko – Rakousko 5:2 (kon.) | Slovensko – Polsko 5:1 (kon.)
Slovensko
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
Polsko
Pátek 27.08.2021, 19:15 • Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava • Kvalifikace mužů na OH • Skupina D

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.

Příjemný pátek z Bratislavy! Druhý hrací den kvalifikační skupiny D uzavře souboj dvou týmů, které včera braly shodně po třech bodech – o průběžné první místo se poperou domácí Slováci s Polskem.

SLOVENSKO

Svěřenci Craiga Ramsayho včera večer do turnaje vstoupili famózně a už ve druhé minutě se radovali ze vstřelené branky po přesné ráně Libora Hudáčka. Pokračující kvalitní výkon pak ve druhé třetině v další trefu přetavil Martin Gernát a poslal svůj celek do dvoubrankového náskoku, který však domácím až do konce základní hrací doby nevydržel.

Slabší pasáže hry totiž ve třetí části využil Brian Lebler, který kontaktním gólem necelých sedm minut před koncem vrátil na rakouské hokejky špetku naděje. Spoluhráči ale na jeho zásah nedokázali navázat, a po závěrečné siréně si tak výhru na konto zapsal favorit.

Včerejší sestava Slovenska:
    Konrád – Marinčin, Jaroš, Čerešňák (A), Gernát, Grman, Kňažko, Nemec, Ďaloga – Jurčo, Hrivik (C), Cehlárik (A) – Lántoši, Růžička, Pospíšil – Daňo, Studenič, Hudáček – Kelemen, Gríger, Slafkovský.

POLSKO

Poláci si před velmi skromnou diváckou kulisou, kterou z převážné většiny utvářela malá skupina jejich fanatických fanoušků, přichystali obrovské překvapení pro Bělorusko. Favorit měl po drtivou většinu střentutí na ledě jasnou převahu, ani jednu ze svých šestačtyřiceti střel ale nepřetavil v gól. Naturalizovaný gólman John Murray je všechny do jedné zastavil.

V pětapadesáté minutě pak přišel šok – po přihrávce Lyszczarczyka lehkou ranou mezi betony uspěl Filip Komorski, který tak přisoudil outsiderovi jeho první tři body v Bratislavě. O výsledku tedy rozhodlo duo posil prvoligového Frýdku-Místku, které budou v klubu působit ještě s dalším spoluhráčem z národního týmu, a to bekem Bartoszem Ciurou.

Včerejší sestava Polska:
    Murray – Ciura, Kolusz, Wajda, Kostek, Górny, Bryk, Wanacki, Jaskiewicz – Chmielewski (A), Pas, Dziubinski (C) – Zygmunt, Wronka, Pasiut (A) – Komorski, Urbanowicz, Lyszczarczyk – Przygodzki, Starzynski, Michalski.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

Pro zajímavost: pokud bychom chtěli vypátrat poslední vzájemný zápas dnešních soupeřů, který v hokejovém světě měl nějakou váhu, museli bychom skrz anály tohoto sportu zabrouzdat až do roku 2002. Na cestě k mistrovskému titulu tehdy ve Švédsku Slováci deklasovali Polsko 7:0, přičemž při čtení jmen střelců vás nejspíš ovane závan retra – Tomík, Petrovický, Bartečko, Pavlikovský, Országh, Bondra a Lintner.

Slovensko: Konrád (Rybár) – Marinčin, Jaroš, Čerešňák (A), Gernát, Grman, Kňažko, Nemec, Ďaloga – Jurčo, Hrivik (C), Cehlárik (A) – Lántoši, Růžička, Pospíšil – Daňo, Studenič, Hudáček – Gríger, Roman, Slafkovský.

Polsko: Murray (Raszka) – Ciura, Kolusz, Wajda, Kostek, Górny, Bryk, Wanacki, Jaskiewicz – Chmielewski (A), Pas, Dziubinski (C) – Zygmunt, Wronka, Pasiut (A) – Komorski, Urbanowicz, Lyszczarczyk – Przygodzki, Walega, Starzynski.

Rozhodčí: Ohlund (SWE), Tscherrig (SUI) – Kroyer (DEN), Zunde (LAT).

Ještě jednou vás zdravím a z bratislavského Zimního stadionu Ondreje Nepely přeji příjemný páteční večer, na ledě momentálně probíhá rozbruslení! Duel začíná za půl hodiny, pojďme si tedy v rychlosti rozebrat úvodní sestavy obou celků, Slovenska i Polska.

Oba celky se řídí podle starého amerického pořekadla "if it ain't broke, don't fix it," neboli "pokud to není rozbité, nespravuj to". Složení lajn je naprosto identické a obsazení brankovišť jakbysmet – proti sobě tak dnes nastoupí Brantislav Konrád a John Murray.

Aréna se pomalu ale jistě plní, startujeme za pár minut. S ohledem na včerejší diváckou kulisu lze očekávat, že proti Polákům bude hrát i pomyslný šestý hráč – bouřící ochozy. Uvidíme, jak se s nimi poperou.

Domácí hráči proudí ven z tunelu mezi mantinely bratislavské arény, hosté je vzápětí následují.

Sudí svolává borce do kruhu, jdeme na věc!

00:01

00:03
    Utkání bylo odstartováno! Jako první se kotouče ujali Slováci, kteří se s ním stáhli před svou klec.

00:25
    Pod první střelu utkání se podepsal Jurčo, který z prostoru pro buly bekhendem puk poslal jen do výstroje připraveného Murrayho.

00:51
    Domácí zatím nepustili své soky ke kotouči, ti ale nyní forčekují a snaží se favoritům znepříjemnit život.

01:14
    Růžička najel dopředu po pravé straně a hodlal posunout pryž na střed na najíždějícího Růžičku, který ale nezvládl jeho nepovedený pas zachytit.

01:55
    Hudáček vyváží puk ven z obranného pásma, v ochozech to znovu vře. Uvidíme, co Slováci vymyslí.

02:35
    Domácí vyhráli vhazování před Murraym a nyní se v útočné třetině snaží rozjet kombinaci.

02:46
    Buly u polského brankoviště se bude opakovat, favorité mají zatím jednoznačně více ze hry.

03:05
    Jaskiewicz z neutrální zóny nahodil puk za Konráda a odjel střídat, jeho spoluhráči ho následují.

03:37
    Chmielewski se silou vůle probojoval před slovenské brankoviště, svou akci ale nedokázal uzavřít střeleckým pokusem. Nalepil se na něj totiž protihráč.

04:24
    Martin Gernát se ukvapil, zbrklá střela od modré čáry letěla až k rohu polské obranné zóny.

04:47
    Tentokrát už byl ale hostující gólman nucen zasahovat, dokonce musel kotouč pro jistotu zalehnout.

05:10
    Nápor na Murrayho ani na moment nepolevuje, původem americký brankář si ale stále drží čisté konto. Dosud na turnaji neinkasoval ani jednou.

05:37
    Cehlárik si nedokázal zpracovat přihrávku u modré čáry, jeden z protihráčů následně puk vyšťouchl za modrou čáru. Slováci se musí stáhnout.

06:16
    Ďaloga založil další ofenzivní tažení domácích, které ale skončilo jen zásahem Johna Murrayho. Míříme do první komerční přestávky.

Střely na branku: 4 – 0.

06:57
    Slovensko se nepovedenou přihrávkou připravilo o útočné pásmo, na vině byl tentokrát Hrivik.

07:33
    První větší šanci dnešního střetnutí měli kupodivu Poláci! Komorski od mantinelu nahrál na jednoho z nehlídaných spoluhráčů na mezikruží, který zkoušel divokou pryž bruslí zkrotit, ale nakonec jí jen nasměroval na Konrádův beton!

08:06
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Zásah platí, Slovensko na začátku deváté minuty odskakuje do vedení! Polská obrana se úplně rozpadla a situace naplno využili dva domácí borci – Peter Čerešňák a ADAM RŮŽIČKA! První jmenovaný kotouč z pozice u tyče posunul do brankoviště, odkud ho za bezmocného Murrayho doklepl ten druhý – 1:0! Asistence: Peter Čerešňák, Martin Gernát.
    08:06 Adam RŮŽIČKA - 1:0

08:06
    Neúspěsný coach challenge znamená dvě trestné minuty pro hosty, které odsedí Dominik Pas (POL).

09:39
    Slovensko je stále jako přikované v soupeřově části hrací plochy, větší šance z toho ale zatím nejsou.

10:23
    John Murray si na své konto připisuje devátý zákrok v dnešním utkání a posílá nás do reklamní pauzy.

10:40
    Polský brankář stále čaruje a likviduje jednu domácí ránu za druhou. Slováci mají dění plně pod kontrolou.

Střely na branku: 11 – 1.

11:08
    Wronka se snaží z rohu za Konrádem najít nějakého spoluhráče, kterému by mohl předat puk. Dotěrný protihráč, který se ho snaží odzbrojit, mu už tak složitou situaci rozhodně nezjednodušuje.

11:41
    Hosté mají šanci se vrátit do hry, Marek Ďaloga (SVK) je trestán za krosček.

12:19
    Z pravé strany zkusil štěstí Christian Jaroš, který nastřelil jen levý beton připraveného Murrayho.

12:41
    Na druhém konci hrací plochy se pokusil odpovědět Pasiut, který vysokým bekhendem z hranice brankoviště trefil Konrádovo rameno.

13:25
    Puk se po dalším zákroku domácího brankáře odrazil do ochranné sítě, hra je přerušena.

13:30
    Chmielewski střelou z voleje mířil na přední tyč, nakonec ovšem zasáhl pouze zadní mantinel.

14:07
    Slováci nevyužili nadějné přečíslení dva na jednoho, Lántoši z pravého kruhu přestřelil!

14:42
    Konrád upaluje na střídačku, paže jednoho ze sudích vystřelila nahoru. Uvidíme přesilovku.

Střely na branku: 12 – 4.

15:02
    Dominik Pas (POL) se vrací na trestnou lavici, tentokrát ho tam rozhodčí poslal za sekání.

15:34
    Murray vyrazil Hrivikovu ránu z modré čáry a následně po pryži doslova skočil, čímž na malou chvíli opět pozastavil průběh první třetiny.

16:30
    Lántošimu ani tentokrát zakončení nevyšlo dle představ, lehká střela jen projela kolem zadní tyče.

16:58
    Pas se za malou chvíli vrátí zpět na ledovou plochu, Poláci oslabení zvládají bez větších obtíží.

17:25
    Oba celky už nějakou dobu hrají v plném počtu, dění se ale stále drží takřka výhradně před Murraym. Ten si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůže...

18:04
    Úvodní pasáž se pomalu ale jistě chýlí ke konci, do sirény zbývá odehrát jen něco kolem dvou minut.

18:24
    Slováci rozjeli dlouhou kombinaci, sérií přihrávek se snaží dostat do ideální střelecké pozice.

18:57
    Pryž se nyní došourala až k Murraymu, který jí obratem zahrál do rohu na spoluhráče. Polsko má šanci po delší době vyrazit do útoku.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny!

19:31
    Bratislavskou halou to opět zašumělo, domácí se snaží soupeře do kabiny vyprovodit gólem.

19:54
    Gernát zabránil Koluszovi ohrozit domácí branku, první perioda je definitivně u konce.

20:00
    Polsko druhou část začne přesilovkou, Kristián Pospíšil (SVK) je za vystřelení puku mimo hrací plochu trestán dvěma minutami.

20:00

Další třetina začne přibližně ve 20:02.

Zatím vše nasvědčuje tomu, že hosté dnes druhý skalp na turnaji nepřidají. Slováci měli po celých dvacet minut hry na ledě výraznou převahu a zasypávali Murrayho střelami. Stejně jako včera je ovšem trápí špatná produktivita – jen jeden z celkem šestnácti pokusů přetavili v gól. Nechávají tak pootevřené dveře pro Poláky, kterým stačí jedna využitá šance a jsou zpět ve hře. Podaří se jim bitvu po pauze zdramatizovat?

20:01

20:57
    Polsko se v úvodní minutě hry ani jednou pořádně nepodívalo před Konráda. A to i přes to, že má početní výhodu.

21:27
    Všechny hostující akce končí už před modrou čarou, slovenský brankář vůbec nemusí zasahovat.

21:55
    John Murray bije hokejkou ho led, Kristián Pospíšil bude za malou chvíli vysvobozen z trestné lavice.

22:33
    Zakázané uvolnění Slovenska aspoň na malou chvíli přesune dění před Konrádovo brankoviště.

22:54
    Grígerovu přihrávku na Slafkovského zachytil Walega, který byl ale rázem jiným sokem odzbrojen.

23:29
    Murray je zase pod velkým tlakem, Hrivik nyní operuje s kotoučem na pravém kruhu.

23:55
    Zatím pokračujeme v trendech z první části – domácí na ledové ploše dost výrazně dominují, vůbec se jim ale nedaří gólové příležitosti přetvořit v góly.

24:38
    Skoro jako by LIBOR HUDÁČEK veděl, co jsem napsal o jeden příspěvek níže, a rozhodl se mě vyvést z omylu! Murray musí ze své klece lovit druhý kotouč, který slovenský kanonýr z mezikruží nasměroval do horní části branky! Asistence: Peter Čerešňák, Martin Gernát.
    24:38 Libor HUDÁČEK - 2:0

25:38
    Jsem si stoprocentně jistý, že Murray bude vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Stejně jako včera proti Bělorusku zatím podává neuvěřitelný výkon...

26:11
    V Bratislavě je to o tři branky, domácí úplně rozložili soupeřovu obranu a výsledkem je další přesný zásah! Slafkovský od mantinelu poslal puk před brankoviště volnému MILOŠI ROMANOVI, který jej bez váhání usměrnil do polské svatyně! Asistence: Juraj Slafkovský, Šimon Nemec.
    26:11 Miloš ROMAN - 3:0

27:12
    Hosté se po nepovedené pasáži oklepali a momentálně zvládají s favoritem utkání držet krok.

27:30
    Hudáček si poctivým forčekem na malou chvíli vybojoval puk, následně ale vepředu nic nevymyslel.

27:55
    Krásnou mexickou vlnu v hale rychle zastavila nepříjemná střela z dílny Pospíšila, která zaletěla přímo do výstroje připraveného hostujícího brankáře.

Střely na branku: 23 – 8.

28:20
    Polsko má šanci promluvit do hry, kterou jí napadením připravil Kristián Pospíšil (SVK).

28:57
    Hraje se ze strany na stranu, o nějakém přesilovkovém tlaku hostů moc nemůže být řeč.

29:37
    Outsider se poprvé vepředu usadil až nyní, jenže Konrádovu svatyni ani tentokrát neohrozil.

29:57
    Kolusz jen tak tak zachytil kotouč na modré čáře, místo střely se rozhodl polskou akci pokračovat a zvolil přihrávku do pravého rohu.

30:17
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Hosté nakonec přeci jen využívají početní výhodu a stahují na rozdíl dvou branek! Lyszczarczyk zpoza branky našel na pravém kruhu volného KRYSTIANA DZIUBINSKIHO, jenž následně Konráda zaskočil střelou k bližší tyči! Asistence: Alan Lyszczarczyk, Aron Chmielewski.
    30:17 Krystian DZIUBINSKI - 3:1

30:57
    Poláci i nadále úřadují ve slovenské třetině, uvidíme, jestli se jim podaří na zásah navázat.

31:37
    Hostující zmrtvýchvstání brzdí Maciej Urbanowicz (POL), jenž míří na trestnou za hrubost.

31:50
    Jeden z polských borců se hned zkraje oslabení dostal do úniku, který ale uzavřel jen střelou do betonu připraveného Konráda!

Střely na branku: 25 – 10.

32:14
    Zakončení Hrivika z hranice pásma ještě někdo tečoval, puk vyletěl nad horní tyč. Murray nemusel zasahovat.

32:39
    Přesilovkou nyní nepohrdli ani domácí hráči a berou si zpět třígólový náskok! Hudáček z kruhu poslal kotouč na opačný prostor pro vhazování připravenému PETERU CEHLÁRIKOVI, jenž následně bez milosti prostřelil polského gólmana – 4:1! Asistence: Libor Hudáček, Tomáš Jurčo.
    32:39 Peter CEHLÁRIK - 4:1

33:40
    Slafkovský nahazuje kotouč za soupeřovu branku, Slovensko po krátké době znovu míří do útoku.

33:57
    Domácí hráči dostali svého soupeře zpět pod kontrolu a snaží se co nejdříve vsítit branku číslo pět.

34:28
    Wronka přenechal kotouč Wajdovi, který jej obratem poslal do útočného pásma a odebral se na střídačku.

34:56
    Hrivik z prostoru mezi modrou a kruhem neuspěl, pryž se svezla po vyrážečce Murrayho a zajela do rohu.

35:36
    Dění na ledě připomíná slovenskou přesilovku, Poláci jsou semknutí kolem svého brankoviště.

35:55
    Marian Studenič drze najel přesně mezi dva protihráče, kteří jej rychle zpacifikovali a oddělili od kotouče.

Střely na branku: 27 – 10.

36:23
    Uvidíme další domácí zásah? Pohodlí trestné lavice okusí Kamil Walega (POL), který si do statistik zapisuje menší trest za podrážení.

36:43
    Jaroš si několikrát vyměnil kotouč s Hudáčkem, než se rozhodl do kombinace zapojit i ostatní slovenské hráče na ledě.

37:20
    Polsko se ve vlastním oslabení pokusilo vyrazit do útoku, jejich ambice ale rychle zkrotil čárový sudí. Hosté totiž byli v postavení mimo hru.

37:59
    Z bezprostřední blízkosti brankoviště se pokusil prosadil Marinčin, který ale našel jen Murrayho beton.

38:30
    Oba celky znovu hrají v plném počtu, Walega se okamžitě připojil ke svým spoluhráčům v obranném pásmu.

38:54
    Gríger před klecí hledal Romana, kterému ale v převzetí přihrávky zabránil jeden z polských hráčů.

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!

39:43
    Prostřední dějství se už jen více méně dohrává, bojuje se hlavně v neutrální zóně kluziště.

40:00

Další třetina začne přibližně v 20:51.

Slovensko neohroženě kráčí za vítězstvím a po dvou třetinách na Zimním stadionu Ondreje Nepely v Bratislavě vede nad Poláky 4:1! Hosté se snaží s o třídu lepším sokem bojovat, jenže rozdíl kvality je prostě a jednoduše evidentní – jejich obětavý výkon jim zatím přinesl jen 10 střel v porovnání se soupeřovými 30. No, uvidíme, jak se bitva bude vyvíjet dál.

40:01

40:16
    Závěrečnou periodu zahajujeme náporem Slováků, kteří rozjíždí další akci před Murraym.

41:07
    Konrád sklepl pryž na hokejku Čerešňáka, který po krátkém pobytu za brankou vyráží dopředu.

41:36
    Čerešňák udržel kotouč v útočném pásmu a vyhodil ho za branku, domácí jsou opět vepředu.

42:12
    Studenič projel polskou obranou jak nůž máslem a následně trefil bližší tyč branky!

42:47
    Slovensko zatím hraje ve výrazně klidnějším tempu než v prvních dvou třetinách. Dalo by se říci, že zbytečně neplýtvá silami a dělá jen to nezbytně nutné pro to, aby se udrželo ve velmi pohodlném vedení.

43:22
    Miloš Roman chtěl vybídnout k zakončení Slafkovského, který ale na projíždějící puk nedosáhl.

43:55
    Hrivikova střela byla zblokována, puk se odrazil za Murrayho klec. Tam se o něj nyní bojuje.

44:33
    Ochozy projíždí další mexická vlna, do které se s velkým nadšením zapojují i polští fanoušci.

45:12
    Čerešňák rozehrává kotouč dopředu. Uvidíme, co Slovensko v útočném pásmu vykouzlí tentokrát.

45:39
    Hostující gólman si na své konto zapisuje další zákrok, celkem jich má na kontě už devětadvacet.

45:56
    Rozhodčí směrem k boxu časoměřičů signalizoval hákování, jen krátce poté do otevřených dvířek trestné lavice vjel Kamil Górny (POL).

46:37
    Pasiut se ve vlastním oslabení dostal ke střele, kterou Konrád naprosto hravě vyrazil ramenem.

47:21
    Tato slovenská přesilovka se zatím neřadí k těm nejpovedenějším, Poláci se zvládají bránit bez obtíží.

47:50
    Zhruba ze dvou třetin zaplněné ochozy Zimního stadionu Ondreja Nepely ženou domácí hráče do další útočné akce. Górného trest je u konce.

48:02
    A ta skončila pátým slovenským zásahem, jenže se zřejmě bude volat nahoru! Sudím se nelíbila potenciální vysoká hůl.

48:02
    Stále se nehraje, sudí už ale pokládá sluchátka...

48:02
    ...a následně ukázal ke středovému kruhu, slovenští fanoušci se opět radují! ADAM RŮŽIČKA nakonec střelu od modré čáry Pospíšila doklepl dle pravidel a domácí tým vede už 5:1! Asistence: Kristian Pospíšil a Robert Lantoši.
    48:02 Adam RŮŽIČKA - 5:1

48:57
    Pasiut znovu prorazil k brankovišti a pokusil se kotouč předat jinému borci, ovšem bezúspěšně.

49:39
    Adam Růžička pronáší pryž do útoku po levé straně, takřka okamžitě se na něj lepí jeden z protihráčů.

50:38
    Peter Čerešňák trpělivě drží kotouč za svou svatyní a čeká, až jeho spoluhráči dostřídají.

51:11
    Grman přenechal puk Studeničovi, který následně udělal kužely ze dvou polských borců a přesunul dění zpět k brankovišti Johna Murrayho.

51:54
    Tahanici o kotouč v rohu za Konrádem vyhráli domácí, Polsko tak ani tentokrát pobyt v útočném pásmu nepřetavilo v nějakou větší šanci.

52:30
    Marek Ďaloga operuje s kotoučem za Konrádem, Slovensko za chvilku znovu vyrazí do útoku.

52:57
    Grzegorz Pasiut je na ledě hodně vidět, projektilem z kruhu orazítkoval mantinel za Konrádem.

53:37
    Probíhá další komerční přestávka, do konce základní hrací doby zbývá jen asi šest a půl minuty.

54:19
    Čerešňák se po zachycení kotouče na pravém kruhu blýskl nadějnou střelou, kterou Murray vyrazil.

54:53
    Míříme do posledních pěti minut základní hrací doby, Slovensko kontroluje hru a kráčí ke třem bodům.

55:26
    Daňo zůstal po souboji na pravém kruhu malou chvíli ležet na ledě, zákrok ale rychle rozdýchal.

Střely na branku: 35 – 11.

55:57
    Utkání se už jen dohrává, oba celky jsou s výsledkem smířeny a šetří síly na nedělní bitvy.

Dnešní utkání sleduje 3 685 diváků.

56:50
    Christian Jaroš se nacházel v ideální pozici pro zakončení, přihrávka od mantinelu mu ale nesedla.

57:18
    Martin Gernát napřáhl z modré čáry, míříc mezi Murrayho betony. Ten je k sobě stihl sklapnout včas, a zabránil tak šestému slovenskému zásahu.

57:50
    Adam Růžička z hranice útočného pásma trefil Murrayho beton, domácí na ledě opět jasně dominují.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny!

58:22
    Kapitán Krystian Dziubinski (POL) opouští kluziště předčasně s trestem za nedovolené bránění.

58:50
    Pasiut narušil sérii domácích přihrávek a po křídle prorazil s kotoučem až před Konrádovu svatyni, na kterou ale pak nezvládl vystřelit.

59:48
    Utkání se dohrává před Murraym, který musí být ve střehu. Střela by mohla příjít kdykoliv odkudkoliv.

Nejlepší hráči utkání
    Libor Hudáček – Grzegorz Pasiut

V Bratislavě máme dohráno! Polský výběr tentokrát papírově silnějšího soka nezaskočil, Slovensko duel s outsiderem skupiny D hravě zvládlo a po prvních dvou hracích dnech je v té nejlepší možné pozici pro postup na Zimní olympijské hry v Pekingu! S šesti body je na čele tabulky, hosté a Bělorusové mají shodně po třech a Rakušané jsou s nulou na kontě už ze hry venku.

Svěřenci Craiga Ramsayho výhru získali naprosto zaslouženě – celé utkání si udržovali jasnou převahu a nepouštěli soky do žádných větších příležitostí. Polákům se podařilo jednou brankou vytěžit maximum z úplného minima, které jim pořadatelský tým dovolil.

Od nás z Bratislavy je to pro dnešek vše, znovu se vám přihlásíme v neděli. Napočtenou! (21:37:40)

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 9. Růžička (Čerešňák, Gernát), 25. Hudáček (Čerešňák, Gernát), 27. Roman (Slafkovský, Nemec), 33. Cehlárik (Hudáček, Jurčo), 49. Růžička (Pospíšil, Lantoši) – 31. Dziubinski (Lyszczarczyk, Chmielewski)

Diváci: 3 685