Litvínov – Litoměřice 6:2 (kon.) | K. Vary – Zvolen 3:1 (kon.) | Krefeld – Pardubice 0:6 (kon.)
Kobra – Řisuty 5:2 (kon.) | Kometa Brno B – SHK Hodonín 5:4 (po pr.) | Písek – Salzburg 4:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:2 (kon.)
konec
HC Bobři Valašské Meziříčí
6:2 (2:1, 1:1, 3:0)
HC ISMM Kopřivnice
Pátek 27.08.2021, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • Přípravné zápasy
Partner:
   
  Máme zde konec utkání, které končí stejným výsledkem jako z předešlého přátelského střetnutí těchto dvou týmů. Třetí třetina patřila jednoznačně domácím, kterým se podařilo hned třikrát prosadit. Na šance to bylo opět podobně jako v druhém dějství, úspěšnější ale tentokrát byli pouze hokejisté Valašského Meziříčí.

  Ode mě je to pro dnešek vše, přeji pěkný zbytek dne. (20:07:08)
   
  Konec zápasu.
   
  59:19
  Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Mach M. – 2 min.).
   
  59:19
  Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Kozubík – 2 min.).
   
  58:55
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  Kopřivnice zkusila hru bez brankáře, která se jim nevyplácí. Od modré se zmocnil puku Filip Weintritt, který u brány spatřil najetého JANA KŘIVOHLÁVKA, který už poslal kotouč do prázdné. Asistence: Filip Weintritt.
   
  57:30
  Libor Kamas zkusil střelu na bránu ale jen minul postranní tyč. K puku se tak dostal jeden z obránců Kopřivnice a posouvá hru na druhou stranu.
   
  56:40
  Vavřík pokračoval v sérii střel na bránu Kopřivnice, toho si však gólman ve žlutém opět pohlídal.
   
  56:27
  Urbanec vyslal od modré kotouč na dobře najetého Andrise, který jej tečoval na bránu hostů. Kučera ale opět kryje.
   
  55:32
  Kopřivničtí se usadili u branky Valmezu a snaží se o kombinaci. Tu ukončil až Sluštík, který vyslal puk na hrudník brankáře Slováka, který však pohotově zasahuje.
   
  54:59
  Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Finsterle – 2 min., nedovolené bránění).
   
  53:37
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  Bobři navyšují své vedení. Po přesunu do třetiny se před bránou usadil útočník TOMÁŠ URBANEC, který po přesné nahrávce trefil volnou mezeru v bráně Tatrovky. Asistence: Stanislav Báchor.
   
  52:56
  Weintritt se již po několikáté za dnešní zápas ocitl v tváří tvář gólmanovi Kopřivnice, ten mu však dnes branku nejspíš nedopřeje.
   
  51:35
  Ihned po rozehrání se dostal k samostatnému úniku Pargáč, proti kterému si brankář Slovák vyjel a zmenšil tak úhel k jeho střele. Kotouč tak nakonec končí v bezpečí za bránou domácích.
   
  51:23
  Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Urban – 2 min., sekání).
   
  50:45
  Andris zabránil ofsajdu a poslal puk před bránu hostí, kde si s ním už ale jeho spoluhráči moc neporadili.
   
  50:00
  Indrst se po nahrávce Jakuba Macha dostal k pohotové střele a halou jsme mohli slyšet zvuk tyče.
   
  49:16
  Sluštík přihrál na dobře najetého Žembu, který vyslal tvrdou střelu na Slováka. Ten puk nad bránou vyrazil až do ochranné sítě.
   
  48:10
  Matěj Mach opět zkouší střelu na bránu od modré, moc přesná ale nebyla a ke kotouči se opět dostávají domácí, kteří přesouvají hru na stranu hostů.
   
  47:00
  Andris nahrál před bránou na rozpřáhlého Vávru, ten poslal tvrdý puk po zemi. Na střelu se gólman Kučera položil a vyrážečkou ji poslal pryč od kasy.

  Jan Kozák

  Branky a nahrávky: 4. Andris (Finsterle), 20. Kozubík (Urbanec), 25. Weintritt (Štědrý), 42. Křivohlávek (Weintritt), 54. Urbanec (Báchor), 59. Křivohlávek (F. Weintritt) – 7. Fojtík (Suchý, Pokorný), 22. Sluštík (Pokorný)


  HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Růžička) – Báchor, Žák, Ďurkáč, Mošnička, Kamas, Holiš – Finsterle, Vávra, Goiš – Štědrý, Křivohlávek, F. Weintritt – Urbanec, Andris, Kozubík – Kuchařík, Vavřík, Stodůlka.
  HC ISMM Kopřivnice: Kučera (Šindelka) – Marek, Fojtík, Štěpánek, Bail, Mituchovič – Hrubý, J. Mach, Pargač, Pokorný, Suchý, Sluštík, Indrst, Urban, Žemba, Raška, M. Mach.