Bělorusko – Rakousko 5:2 (kon.) | Slovensko – Polsko 5:1 (kon.)
Slovensko
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
Polsko
Pátek 27.08.2021, 19:15 • Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava • Kvalifikace mužů na OH • Skupina D

58:22
    Kapitán Krystian Dziubinski (POL) opouští kluziště předčasně s trestem za nedovolené bránění.

45:56
    Rozhodčí směrem k boxu časoměřičů signalizoval hákování, jen krátce poté do otevřených dvířek trestné lavice vjel Kamil Górny (POL).

36:23
    Uvidíme další domácí zásah? Pohodlí trestné lavice okusí Kamil Walega (POL), který si do statistik zapisuje menší trest za podrážení.

31:37
    Hostující zmrtvýchvstání brzdí Maciej Urbanowicz (POL), jenž míří na trestnou za hrubost.

28:20
    Polsko má šanci promluvit do hry, kterou jí napadením připravil Kristián Pospíšil (SVK).

20:00
    Polsko druhou část začne přesilovkou, Kristián Pospíšil (SVK) je za vystřelení puku mimo hrací plochu trestán dvěma minutami.

15:02
    Dominik Pas (POL) se vrací na trestnou lavici, tentokrát ho tam rozhodčí poslal za sekání.

11:41
    Hosté mají šanci se vrátit do hry, Marek Ďaloga (SVK) je trestán za krosček.

08:06
    Neúspěsný coach challenge znamená dvě trestné minuty pro hosty, které odsedí Dominik Pas (POL).

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 9. Růžička (Čerešňák, Gernát), 25. Hudáček (Čerešňák, Gernát), 27. Roman (Slafkovský, Nemec), 33. Cehlárik (Hudáček, Jurčo), 49. Růžička (Pospíšil, Lantoši) – 31. Dziubinski (Lyszczarczyk, Chmielewski)

Slovensko: Konrád (Rybár) – Marinčin, Jaroš, Čerešňák (A), Gernát, Grman, Kňažko, Nemec, Ďaloga – Jurčo, Hrivik (C), Cehlárik (A) – Lántoši, Růžička, Pospíšil – Daňo, Studenič, Hudáček – Gríger, Roman, Slafkovský.
    Polsko: Murray (Raszka) – Ciura, Kolusz, Wajda, Kostek, Górny, Bryk, Wanacki, Jaskiewicz – Chmielewski (A), Pas, Dziubinski (C) – Zygmunt, Wronka, Pasiut (A) – Komorski, Urbanowicz, Lyszczarczyk – Przygodzki, Walega, Starzynski.

Rozhodčí: Ohlund (SWE), Tscherrig (SUI) – Kroyer (DEN), Zunde (LAT).

Diváci: 3 685