Nashville – Carolina 4:3 (kon.) | Florida – Tampa 2:4 (kon.) | Colorado – Dallas 4:2 (kon.)
Toronto – Ottawa 4:1 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Columbus – Pittsburgh 3:4 (po pr.)
San Jose – Vegas 4:0 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:1 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:3 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 3:4 (1:2 po s.n.)
Vancouver Canucks
2:3 (0:2, 0:1, 2:0)
Edmonton Oilers
Neděle 10.10.2021, 03:10 • Rogers Arena, Vancouver • Příprava NHL

58:48
    Evan Bouchard (EDM) putuje po třetí v tomto utkání na trestnou lavici, když dostává dvě minuty za hákování.

39:54
    Ještě zde máme po jednom dvouminutovém trestu za hrubost na obou stranách, když jsou vyloučeni Connor Garland (VAN) a Tyler Benson (EDM).

31:50
    J.T. Miller (VAN) putuje znova v utkání na trestnou lavici, když tentokrát dostává dvě minuty za vysokou hůl. V předchozím případě skončil jeho pobyt předčasně. Bude tomu tak i nyní?

26:03
    Canucks si zahrají už třetí přesilovou hru, protože je na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Krys Russell (EDM).

19:42
    Evan Bouchard (EDM) jde po druhé v utkání na trestnou lavici, když nyní dostává dvě minuty za hákování.

15:20
    Přesilovou hru si nyní poprvé v utkání vyzkouší i hostující hokejisté, protože na dvě minuty za nedovolené bránění putuje za katr J.T. Miller (VAN).

07:07
    Nicméně je tu první přesilová hra v utkání, kterou si svou aktivitou vybojovali právě domácí hokejisté. Na dvě minuty za je vyloučen Evan Bouchard (EDM).

01:00
    Tak nám zápas začíná hodně zostra, když dvě minuty za hrubost dostávají Alex Chiasson (VAN) a Slater Koekkoek (EDM).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 54. Giuseppe (Highmore, Dowling), 58. Miller (Hughes, Pettersson) – 17. Bouchard (Turris, Nugent-Hopkins), 18. Perlini (Sceviour, Russell), 27. Yamamoto (Ryan)

Vancouver Canucks: Demko (Halák) – Schenn, Rathbone, Poolman, Ekman-Larsson, Hughes, Myers – Garland, Pettersson, Chiasson – Pearson, Horvat, Höglander – Petan, Miller, Podkolzin – Di Giuseppe, Dowling, Highmore.
    Edmonton Oilers: Koskinen (Skinner) – Keith, Ceci, Koekkoek, Bouchard, Lagesson, Russell – Hyman, Nugent-Hopkins, Yamamoto – Foegele, Ryan, Puljujärvi – Benson, McLeod, Sceviour – Perlini, Shore, Turris.

Diváci: 9 350