Olomouc – Karviná | 2:0 (kon.) | | | Zlín – Hr. Králové | 2:3 (kon.) | | | Teplice – Plzeň | 0:1 (kon.) |
Pardubice – Sparta | 2:4 (kon.) |
Žižkov – Chrudim | 1:2 (kon.) | | | Sparta B – Třinec | 4:0 (kon.) | | | Varnsdorf – Dukla Praha | 1:3 (kon.) |
Táborsko – Líšeň | 0:2 (kon.) |
Everton – West Ham | 0:1 (kon.) | | | Newcastle – Tottenham | 2:3 (kon.) |
Rayo Vallecano – Elche | 2:1 (kon.) | | | Celta Vigo – Sevilla | 0:1 (kon.) | | | Villarreal – Osasuna | 1:2 (kon.) |
Barcelona – Valencia | 3:1 (kon.) |
Leverkusen – Bayern | 1:5 (kon.) | | | Augsburg – Bielefeld | 1:1 (kon.) |
Cagliari – Sampdoria | 3:1 (kon.) | | | Empoli – Atalanta BC | 1:4 (kon.) | | | Janov – Sassuolo | 2:2 (kon.) |
Udinese – Bologna | 1:1 (kon.) | | | Neapol – Turín | 1:0 (kon.) | | | Juventus – AS Řím | 1:0 (kon.) |
Troyes – Nice | 1:0 (kon.) | | | Bordeaux – Nantes | 1:1 (kon.) | | | Brest – Remeš | 1:1 (kon.) |
Méty – Rennes | 0:3 (kon.) | | | Štrasburk – Saint-Étienne | 5:1 (kon.) | | | Montpellier – Lens | 1:0 (kon.) |
Marseille – Lorient | 4:1 (kon.) |
Trnava – Slovan Bratislava | 0:0 (nedohr.) |
Admira Praha – Králův Dvůr | 2:2 (kon.) | | | Slavia B – Vyšehrad | 1:2 (kon.) | | | Příbram B – Karlovy Vary | 0:2 (kon.) |
Plzeň B – Písek | 3:1 (kon.) |
Hr. Králové B – Velvary | 1:1 (kon.) | | | Dukla B – Teplice B | 3:0 (kon.) | | | Chlumec n/C – Ústí n/O | 1:1 (kon.) |
Pardubice B – Bohemians B | 2:1 (kon.) | | | Zápy – Jablonec B | 0:3 (kon.) |
Ostrava B – Znojmo | 2:4 (kon.) | | | Olomouc B – Vrchovina | 5:1 (kon.) | | | Slovácko B – D. Benešov | 4:0 (kon.) |
Šamorín – Trebišov | 2:0 (kon.) |
Slaven Belupo – Osijek | 0:2 (kon.) | | | Šibenik – Hajduk Split | 2:0 (kon.) |
Wisła Pł. – Pogoň | 1:0 (kon.) | | | Cracovia – Warta Poznaň | 2:0 (kon.) | | | Legia – Lech Poznaň | 0:1 (kon.) |
Benátky n/J – Vysoké Mýto | 1:1 (kon.) |
konec
1.FC Slovácko B
4:0
(2:0)
FC Dolní Benešov
Miroslav Mizera
Branky:
28. Šašinka, 35. Aldin, 61. Juroška, 77. Kratochvíl
Rozhodčí: Bebenek Petr – Mrázek Peter, Ogrodník Vlastimil
Diváci: 80
Karty: 73. Gebauer (SOB) – 22. Koňařík (DBE), 52. Rubý (DBE)
Neproměněná penalta:
1.FC Slovácko B:
Bajza Pavol – Kočí Aleš, Merdovič Marko, Bartoš Vojtěch, Juroška Pavel – Pernica Libor, Vincour Tomáš (K), Polášek Marek, Aldin Ibrahim – Šašinka Ondřej, Šimko Patrik
Náhradníci: Borek Jiří, Stojmenov Gorast, Machalík David, Kratochvíla David, Pisar David, Olšanský Radim
Trenér:
FC Dolní Benešov: Chvěja Filip – Wojatschke Vojtěch, Koňařík Jan, Massaniec Jakub – Moravec Tomáš (K), Pecuch Martin, Wybraniec Nataniel Krzysztof, Skroch Daniel, Karčmář Adam – Kubík Ondřej, Rončka Adam
Náhradníci: Rubý Patrik, Blahuta Matyáš, Gebauer Tomáš, Labuda Filip, Latka Petr, Baránek Vít
Trenér:
Náhradníci: Borek Jiří, Stojmenov Gorast, Machalík David, Kratochvíla David, Pisar David, Olšanský Radim
Trenér:
FC Dolní Benešov: Chvěja Filip – Wojatschke Vojtěch, Koňařík Jan, Massaniec Jakub – Moravec Tomáš (K), Pecuch Martin, Wybraniec Nataniel Krzysztof, Skroch Daniel, Karčmář Adam – Kubík Ondřej, Rončka Adam
Náhradníci: Rubý Patrik, Blahuta Matyáš, Gebauer Tomáš, Labuda Filip, Latka Petr, Baránek Vít
Trenér:
Rozhodčí: Bebenek Petr – Mrázek Peter, Ogrodník Vlastimil
Diváci: 80
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Aleš Kočí, přichází David Pisar.
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Moravec Tomáš, přichází Gebauer Tomáš.
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Karčmář Adam, přichází Blahuta Matyáš.