Sparta – Brøndby 2:0 (kon.) | Lyon – Rangers 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Monaco 1:1 (kon.)
Real Sociedad – Eindhoven 3:0 (kon.) | Neapol – Leicester 3:2 (kon.) | Legia – Spartak 0:1 (kon.)
Antverpy – Olympiakos 1:0 (kon.) | Fenerbahce – Frankfurt 1:1 (kon.) | Marseille – Lok. Moskva 1:0 (kon.)
Lazio – Galatasaray 0:0 (kon.) | Braga – CZ Bělehrad 1:1 (kon.) | Ludogorec – Midtjylland 0:0 (kon.)
Ferencváros – Leverkusen 1:0 (kon.) | Celtic – Real Betis 3:2 (kon.) | West Ham – Dinamo Záhřeb 0:1 (kon.)
Genk – Rapid 0:1 (kon.)
Ferencváros Budapešť
1:0 (0:0)
Bayer Leverkusen
Čtvrtek 09.12.2021, 21:00Evropská liga • Skupina G

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 6:11. (22:55:37)

Je konec! Maďarský Ferencváros se s Evropou loučí vítězstvím 1:0 nad Bayerem Leverkusen. O něco aktivnější byl favorizovaný Bayer Leverkusen. První šanci měl po čtvrthodině hry Amiri, ale z jasné pozice přestřelil. O čtyři minuty později pálil Amiri znovu, ale levačkou nechal vyniknout domácího brankáře. Po změně stran domácí přidali a dokázali vyrovnat obraz hry. Rozhodnutí pak přišlo v 82. minutě, kdy se po rohovém kopu trefil hlavou Aïssa Laïdouni.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Marijan Čabraja (Ferencvárosi TC).

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Žlutou kartu dostává Miha Blažič (Ferencvárosi TC).

90
    Domácí v závěru utkání drží míč na svých kopačkách a nepouštějí fotbalisty německého celku do tlaku. Leverkusen navíc nepůsobí moc živým dojmem.

89
    Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Olexandr Zubkov, přichází Marijan Čabraja.

88
    Žlutou kartu dostává Odilon Kossounou (Bayer Leverkusen).

87
    Žlutou kartu dostává Panagiotis Retsos (Bayer Leverkusen).

86
    Leverkusen zahrával přímý kop v blízkosti velkého vápna. Exekuce se ujal střídající Adli, ale jeho centr prolétl až do zámezí.

85
    Žlutou kartu dostává Aïssa Laïdouni (Ferencvárosi TC).

84
    Na stadionu nyní panuje parádní atmosféra. Domácí příznivci si užívají vedení Ferencvárose a žeou své oblíbence za cenným skalpem.
    82. Aïssa LAÏDOUNI - 1:0

82
    Ferencváros právě vstřelil branku!
    Tak pozor! Maďarský celek se dostává do vedení! AISSA LAIDOUNI si po rohovém kopu naběhl na Zubkovův prudký centr a hlavou uklidil míč k přední tyči!

81
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Lucas Alario, přichází Amine Adli.

80
    Do konce duelu zbývá posledních deset minut. Hráči Leverkusenu se snaží hrát, ale jejich akce zatím brzdí velký počet nepřesností.

79
    Andrej Luňov si dal pozor na napadajícího soupeře a jednoduše přenesl hru na levé křídlo. Sinkgraven na jeho přesnou přihrávku nenavázal.