Alaškert – Maccabi Tel Aviv 1:1 (kon.) | Alkmaar – Randers 1:0 (kon.) | Kluž – Jablonec 2:0 (kon.)
CSKA Sofia – AS Řím 2:3 (kon.) | Gent – Flora 1:0 (kon.) | Linz – Helsinki 3:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – Famagusta 1:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Bodö/Glimt 1:1 (kon.) | Basilej – Karabach 3:0 (kon.)
Kodaň – Slovan Bratislava 2:0 (kon.) | Feyenoord – Maccabi Haifa 2:1 (kon.) | Omonia Nikósie – Kajrat 0:0 (kon.)
PAOK – Lincoln 2:0 (kon.) | Tottenham – Rennes 0:3 (kont.) | Union Berlín – Slavia 1:1 (kon.)
Arnhem – Mura 3:1 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
3:1 (3:0)
NŠ Mura
Čtvrtek 09.12.2021, 21:00 • Gelredome, Arnhem • Evropská konferenční liga • Skupina G

Utkání bylo odehráno bez diváků. (08:37:11)

Situace je zamotaná v této skupině. Jelikož Tottenham nemohl odehrát utkání proti Stade Rennes kvůli Covidu-19 ve svém týmu. Nicméně Vitesse Arnhem by mělo při výhře anglického týmu stejný počet bodů, ale lepší vzájemné zápasy (1:0 a 2:3). Skóre mají oba celky v tuto chvíli shodné plus tři. Mějte hezký zbytek večera.

Drtivý tlak Vitesse Arnhem ve druhé půli narazil. Zatím co akce z první půle skončili gólem po hodině hry Zalokar vychytal skákavou střelu Fredriksena. Následně stejně dopadli Wittek či Tronstad. Načež fotbalovou múzu přímo na rty políbil Maroša a po pěkné individuální akci snížil. A mohlo být ještě hůře, kdyby Houwen nevychytal pět minut před koncme Lorbeka!

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:11.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Žan Karničnik (NŠ Mura).

90+3
    Karničnik tak dlouho řečnil až slovenský sudí Glova musel šáhnout do své kapsičky.

90+2
    Wittek jako odplatu za předchozí faul na svou osobu osolil obránce Karničnika.

90+1
    Nik Lorbek tvrdě uzemnil dnes velmi dobře hrajícího Maximiliana Witteka.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

89
    Vypadá to, že druhý poločas paradoxně vyhraje slovinká NŠ Mura.

87
    Openda se provinil faulem na bránícím žanu Karničnikovi.

86
    Po centru z rohu nepřesně mimo branku zakončoval Kous.

85
    I brankář Houwen musel předvést své kvylity proti střele Nika Lorbeka, kterou vyráží na rohový kop!