Bristol – Fulham 0:1 (po pr.) | Burnley – Huddersfield Town 1:2 (kon.) | Millwall – Crystal Palace 1:2 (kon.)
Leicester – Watford 4:1 (kon.) | Newcastle – Cambridge 0:1 (kon.) | Port Vale – Brentford 1:4 (kon.)
West Brom – Brighton 1:2 (po pr.) | Hull City – Everton 2:3 (po pr.) | Chelsea – Chesterfield 5:1 (kon.)
Swansea – Southampton 2:3 (po pr.)
Hull City AFC
2:3 (1:2)
Everton FC
Sobota 08.01.2022, 18:30 • MKM Stadium, Hull • FA Cup • 3. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (23:01:42)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 7:7. Rohy: 8:12. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 20:9.

Everton si odnesl z nepovedeného zahájení zápasu jednogólovou ztrátu, kterou Gray a Gomes ještě do přestávky proměnili ve vedení. Ve druhé půli byl Hull dlouho neškodný, ale kvůli krásné střele Longmana se přesto muselo jít do prodloužení. V tom se z dálky trefil hostující Townsend a rozhodl o protrápeném vítězství favorita 3:2.

120+2

120+2
    Ve druhé ze dvou nastavených minut střílel Tosun na bližší tyč. Baxter balo nezkrotil a vzhledem k nařízenému rohu už je o postupu Toffies jasno.

120+1
    Doucourého kličkovaná hostům radost nepřinesla. Hlavní pro ně ale je, že se nemusí strachovat o hubený náskok.

120
    Důležitý centr Honeymana odhlavičkoval Doucouré. Vypadalo to na bleskový kontr, jenže Honeyman se skvěle vrátil a nepustil hosty do palebné zóny.

119
    Jedna z posledních šancí pro Hull. Z Mykolenkova faulu na Hindse pramení standardní situace. Úhel na střelu to ale není.

118
    Allan rozjel standardku pěkným obloučkem do náběhu. Gbaminova rána z voleje však vystoupala příliš vysoko.

117
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Salomón Rondón, přichází Cenk Tosun.

116
    Allan vybojoval míč na půlce hřiště. Domácí se rychle vrátili, ale kvůli nedovolenému zákroku Townsenda musí zapomenout na útočení.

115
    Andros Townsend jenom odevzdal balon nákopem do území nikoho. Hull sbírá síly na závěrečný nápor.

114
    Kvůli nesportovnímu zdržování dostal žluté napomenutí Ben Godfrey.

113
    Townsendův centr měl být sklepnut do výhodnějších míst před bránou. Proti však byl domácí stoper Di´Shon Bernard.

112
    Dlouhatánský nákop Begoviće doletěl až do míst vedle domácího pokutového území, kde Bernard musel hrát na rohový kop.

111
    Honeymana si u pravé lajny nikdo nevšímal. Ku prospěchu věci to ale nebylo, protože dostal nechytatelnou přihrávku. Vhazuje Mykolenko.
    110. Šance Eavese a dorážejícího Hindse

110
    Velká šance na vyrovnání! Z Moncurova rohu a hlavičky Huddlestonea pálil z voleje Eaves do ruky Begoviće, přes kterého pak nedorazil míč do sítě ani Hinds.

109
    Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Tyler Smith, přichází Josh Hinds.