Bohemians 1905 – Sparta B 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Táborsko 7:0 (kon.) | Jablonec – Dukla Praha 2:3 (kon.)
Teplice – Varnsdorf 2:0 (kon.) | Pardubice – Ostrava 2:4 (kon.)
FK Pardubice
2:4 (1:2)
FC Baník Ostrava
Sobota 08.01.2022, 13:00 • Stadion Pod Vinicí, Pardubice • Tipsport liga • Skupina C

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost. (14:38:30)

Baník zvládl i druhý zápas své skupiny v rámci Zimní Tipsport ligy, když porazil tentokrát Pardubice 4:2.

90+1

90
    Odpískaný útočný faul hostujícím hráčům.

89
    Baníkovští fanoušci nám na závěr zápasu odpálili za svou brankou světlice.

88
    Zápas se nám dohrává ve středu hřiště.

85
    Pardubičtí jsou teď mírně aktivnější, daří se jim kombinovat na polovině soupeře.

83
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Domácí snižují a to zásluhou DAVIDA HUFA, který se dokázal prosadit v pokutovém území.

82
    Baníkovci se aktivní hrou snaží ještě o navýšení svého vedení.
    79. Daniel SMÉKAL - 1:4

79
    Baník právě vstřelil branku!
    Střelou k levé tyči se z pokutového území nechytatelnou střelou prosadil svou druhou brankou v utkání DANIEL SMÉKAL.

78
    Penalta pro Baník!

77
    Další kombinační akce ostravských teď skončila po nepřesné přihrávce.

75
    Opět výborný Číž, který zneškodnil takový polocentr z levé strany.

74
    Toml z dálky poslal na Číže střelu. Nebyla to ale žádná nebezpečná a tak si ostravský gólman tento pokus bez problému pohlídal.

72
    Obraz hry se nám příliš nezměnil, sledujeme aktivní kombinační hru, která ale nenabízí žádnou šanci.

69
    Hraje se nám teď převážně ve středu hřiště. K vidění jsou nepřesnosti v zakončení.

67
    Ostravští pokračují dál v náporu na polovině soupeře.

64
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Kostka, přichází Halász.

MCh

Branky: 2. Jirásek, 83. Huf – 27. Jaroň, 36. Šín, 62. Smékal, 79. Smékal (pen.)

FK Pardubice: Letáček (46. Markovič) – Kostka (64. Halász), Čihák (46. Toml), Opluštil, Hranáč – Červ (46. Vít), Jirásek – Tischler, Kateříňák, Rezek – Černý (46. Huf)
    Náhradníci: Markovič – Halász, Toml, Vít, Lupač, Lee, Huf

FC Baník Ostrava: 1. poločas: Číž – Zálešák, Blahuta, Harušťák, Fulnek – P. Jaroň, Boula, Šín, Stojičevič, Cienciala – Bitta
    2. poločas: Číž – Zouhar, Temel, Kostka, Sotorník – Guzík, Boháč, Říha, Holaň, M. Jaroň – Smékal

Náhradníci: Matěj, Zouhar, Temel, Kostka, Sotorník, Guzík, Boháč, Říha, Holaň, M. Jaroň, Smékal