Boston – Chicago 4:3 (kon.) | Buffalo – Vegas 3:1 (kon.) | Toronto – Arizona 4:5 (po pr.)
Detroit – Minnesota 5:6 (0:2 po s.n.) | Florida – Philadelphia 6:3 (kon.) | Carolina – Colorado 2:0 (kon.)
Ottawa – Seattle 4:3 (po pr.) | New Jersey – Winnipeg 1:2 (kon.) | NY Islanders – Columbus 6:0 (kon.)
St. Louis – NY Rangers 6:2 (kon.) | Nashville – Anaheim 4:1 (kon.) | Calgary – Tampa 4:1 (kon.)
Los Angeles – San Jose 3:4 (po pr.)
Ottawa Senators
4:3 (1:0, 2:0, 0:3 - 1:0)
Seattle Kraken
Pátek 11.03.2022, 01:10 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

61:59
    A je tu vyloučení na straně Seattlu! Dvě minuty za podrážení dostal Mark Giordano a Ottawa tak bude hrát ve čtyřech proti třem.

34:37
    Už se pískalo a dvě minuty za sekání dostal Alexander Wennberg.

28:20
    Vylučuje se na straně domácího celku, právě Parker Kelly dostal dvě minuty za nedovolené bránění brankáři.

21:27
    Je tu první vyloučení zápasu a přesilovku si zahraje domácí Ottawa. Lavička hostů byla potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odsedí Ryan Donato.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 9. Norris (B. Tkachuk, Holden), 26. B. Tkachuk (Zub, Stützle), 28. P. Kelly, 63. Norris (Chabot, C. Brown) – 50. McCann (Vince Dunn, Jordan Eberle), 50. Donato (Oleksiak, Geekie), 54. Appleton (Gourde, Blackwell)

Ottawa Senators: A. Forsberg (F. Gustavsson) – Zub, Chabot (A), N. Zajcev, Holden, J. Brown, Brännström – C. Brown (A), Norris, B. Tkachuk (C) – Gaudette, Stützle, Formenton – Sanford, Colin White, N. Paul – Watson, Gambrell, P. Kelly.
    Trenér: D. J. Smith

Seattle Kraken: Driedger (Grubauer) – Soucy, Giordano (C), A. Larsson (A), Oleksiak, H. Fleury, Vince Dunn – Jordan Eberle, McCann, Marcus Johansson – Järnkrok, Appleton, Schwartz (A) – Blackwell, Gourde, Wennberg – Donato, Sheahan, Geekie.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Anderson, Furlatt – Cherrey, Cormier

Diváci: 11 622