Marseille – Ajaccio 1:2 (kon.) | Remeš – PSG 0:0 (kon.)
Stade de Reims
0:0 (0:0)
Paris Saint-Germain
Sobota 08.10.2022, 21:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims (Kapacita: 21 029) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 10. kolo

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 11:6. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 3:0. (22:57:15)

Dnešní utkání je za námi. Domácí vstoupili do druhé půle lépe a už v 52. minutě se mohli dostat do vedení. Zeneliho pokus na přední tyč však Donnarumma skvěle chytil. Hosté v 67. minutě měli také obrovskou šanci, ale Neymar jí trestuhodně zahodil. Poté jsme už nebyli svědky žádné větší šance a oba týmy si z dnešního utkání připíší do tabulky po jednom bodu.

90+5

90+4
    Balogun se dopustil útočného faulu a hrát tak mohou hosté.

90+3
    Žlutá karta pro tým Stade de Reims (Bradley Locko).

90+3
    Na hřišti to nyní vře. Po faulu Mbappého se strhla další mela.

90+2
    Žlutá karta pro tým Paris Saint-Germain FC (Kylian Mbappé).

90+2
    Žlutá karta pro tým Paris Saint-Germain FC (Neymar).

90+2
    Neymar to zkusil přímo na branku, ale Dioufa příliš neohrozil.

90+1
    K míči se staví Neymar.

90
    Žlutá karta pro tým Paris Saint-Germain FC (Ašraf Hakimí).

90
    Žlutá karta pro tým Stade de Reims (Andrew Gravillon).

90
    Faulován byl Neymar a ihned po faulu se strhla obrovská mela. Rozhodčí bude rozdávat karty.

89
    Hosté budou zahrávat velice zajímavý přímý kop téměř z hranice vápna.

88
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC:
    ze hřiště odchází Pablo Sarabia, přichází Ašraf Hakimí.

87
    Balogun se vyhoupl do vzduchu a dostal se k hlavičce uvnitř vápna soupeře po centru z levé strany. Míč však poslal svou hlavou nad branku.