Augsburg – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Bochum – Frankfurt 3:0 (kon.) | Leverkusen – Schalke 4:0 (kon.)
Mohuč – RB Lipsko 1:1 (kon.) | Dortmund – Bayern 2:2 (kon.)
Borussia Dortmund
2:2 (0:1)
Bayern Mnichov
Sobota 08.10.2022, 18:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga • 9. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (20:31:40)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:6. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 8:11.

Je konec! Neskutečně dramatické utkání nakonec končí remízou. Nutno dodat, že naprosto zaslouženou. Bayern sice vládl na začátku druhého poločasu, ovšem Borussia zase v jeho druhé půlce. Mnichov ukázal skvělý vstup do druhé půle, když Leroy Sané navýšil náskok svého celku. O dvacet minut později dostal míč na penaltu Youssoufa Moukoko, který zblízka nedal brankáři šanci. V devadesáté minutě se nechal po druhé žluté vyloučit Kingsley Coman a domácí přesilovku využili. V samotném závěru se totiž prosadil Anthony Modeste, který odšpuntoval radost na domácím stadionu.

90+6

90+5
    Dortmund právě vstřelil branku! Borussia měla obrovský tlak v šestnáctce a přesně s vypršením nastavených čtyř minut vyrovnává! Nico Schlotterbeck udržel skvěle míč na hrací ploše. Poté vymyslel ještě lepší centr na zadní tyč, kde byl připravený ANTHONY MODESTE, který zařizuje domácímu celku alespoň bod!

90+4
    V samotném závěru jsme viděli ještě jeden rohový kop, na který si do vápna znovu doběhl i brankář. Ovšem i tentokrát se hosté v pohodě ubránili.

90+3
    Dortmund nemá na co čekat, na rohový kop se dokonce vydal i gólman Alexander Meyer. Míč se sice ve vápně všemožně odrážel, ale Bayern ho odpálil.

90+2
    Žlutá karta pro tým Borussia Dortmund (Karim Adeyemi).

Žlutá karta pro tým Bayern Mnichov (Leroy Sané).

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Kingsley Coman sice nejprve podklouzl, jenže následně evidentně sáhl po soupeři a rozhodčí mu uděluje žlutou kartu. Ta je pro něj ale dnes už druhá, Bayern bude dohrávat v deseti!

89
    Střídání v týmu Borussia Dortmund:
    ze hřiště odchází Moukoko, přichází Thorgan Hazard.

88
    Nico Schlotterbeck zvládl úlohu posledního hráče, i když jeho hlavička nebyla ani trochu jednoduchá. Dortmund o chvilku později bude vhazovat.

87
    Přetažený centr sebral na levé straně vápna Marius Wolf, jenž míč posílal hodně prudce zpátky. Prudké to však bylo až moc, navíc všem hráčům za paty.

86
    Střely na bránu: 5 – 3!

85
    Hosté kombinují na útočné polovině, zatímco je domácí ani nijak nenapadají. Proto se Jamal Musiala dostal ke střele, jenže ta šla vysoko nad bránu.

84
    Mnichovští hráči se nyní pokoušel trochu uklidnit hru, jenže o míč velmi rychle přišli. Dortmund se následně hnal do otevřené obrany, ale hráči si nerozuměli.

83
    Domácí hráč se krásně uvolnil u lajny a poslal míč před bránu, kde jej špičkou kopačky tečoval Anthony Modeste, Neuer ale míč vyráží!

82
    Střídání v týmu Bayern Mnichov:
    ze hřiště odchází Mané, přichází Eric Choupo-Moting.

81
    Manuel Neuer sice byl napadaný soupeřem, ale dalekým odkopem celou situaci v pohodě ustál.

Denisa Józsová

Branky: 74. Moukoko (Modeste), 90+5. Modeste (N. Schlotterbeck) – 33. Goretzka (Musiala), 53. Sané

Karty:   14. Bellingham (DOR), 40. Can (DOR), 90+2. Adeyemi (DOR) – 2. Sabitzer (BAY), 11. de Ligt (BAY), 57. Goretzka (BAY), 77. Coman (BAY), 90+2. Sané (BAY)   90. Coman (BAY)

Borussia Dortmund: Meyer – Süle, Hummels (C) (46. M. Wolf), N. Schlotterbeck, Guerreiro – Bellingham, Can, Özcan (54. Adeyemi) – Brandt, Moukoko (89. Hazard), Malen (70. Modeste).
    Náhradníci: Kobel – Rothe, S. Coulibaly, Passlack, Papadopoulos.

Trenér: Edin Terzić.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Pavard, Upamecano, de Ligt (62. Mazraoui), Davies (46. Stanišić) – Goretzka, Sabitzer (46. Kimmich) – Sané, Musiala, Mané (82. Choupo-Moting) – Gnabry (46. Coman).
    Náhradníci: Ulreich, Schenk – Gravenberch, Tel.

Trenér: Julian Nagelsmann.

Rozhodčí: Aytekin – Dietz, Beitinger