Columbus – Arizona 3:6 (kon.) | Boston – Dallas 3:1 (kon.) | Montreal – Minnesota 1:3 (kon.)
Detroit – New Jersey 2:6 (kon.) | NY Rangers – Colorado 2:3 (1:2 po s.n.) | Chicago – Florida 4:2 (kon.)
Calgary – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Seattle – Buffalo 5:1 (kon.) | Los Angeles – Tampa 4:2 (kon.)
San Jose – Vegas 2:4 (kon.)
Seattle Kraken
5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
Buffalo Sabres
Středa 26.10.2022, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • NHL

48:05
    Po Oleksiakově neúspěšném úniku budou mít domácí šanci hru uklidnit a případně si navýšit náskok, neboť budou hrát přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostal Tage Thompson.

44:57
    Zároveň se ale vylučuje na straně Seattlu, dvě minuty za držení dostal Will Borgen a hosté si tak dají krátkou přesilovku pět na tři.

43:20
    Přesilovka pro Buffalo, dvě minuty za krosček dostal Morgan Geekie.

37:39
    Domácí opět v útoku, nyní ale vše skončilo nedovoleným zákrokem a Daniel Sprong dostal dvě minuty za držení hole. Přesilovka pro Buffalo.

34:54
    Je tu přesilovka pro Seattle, dvě minuty za podrážení dostal Kyle Okposo.

16:15
    První přesilovku si zahraje i hostující tým, dvě minuty za krosček dostal Adam Larsson.

11:13
    Seattle si zahraje první přesilovku, dvě minuty za sevření puku rukou dostal Rasmus Dahlin.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 3. Oleksiak (Sprong, Gourde), 6. Geekie (B. Tanev, Dunn), 25. Sprong (B. Tanev), 37. McCann (Burakovsky, Dunn), 50. Beniers (Schultz, Sprong) – 33. Cozens (Hinostroza, Dahlin)

Seattle Kraken: Mar. Jones (Daccord) – Larsson (A), Dunn, Schultz, Oleksiak, Borgen, Soucy – Bjorkstrand, Wennberg, Burakovsky – Kuhlman, Gourde, McCann – Eberle (A), Beniers, Schwartz – B. Tanev, Geekie, Sprong.
    Trenér: Dave Hakstol

Buffalo Sabres: Comrie (Cra. Anderson) – Ljubuškin, Dahlin (A), Bryson, Power, Fitzgerald, Pilut – Tuch, Ta. Thompson, J. Skinner – Peterka, Cozens, Hinostroza – Olofsson, Mittelstadt, Asplund – Okposo (C), Girgensons (A), Quinn.
    Trenér: Don Granato

Rozhodčí: Rehman, Charon – Suchánek, McNamara

Diváci: 17 151