Příbram – Řisuty 7:4 (kon.) | Cheb – Letňany 1:6 (kon.) | SHKM Hodonín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kopřivnice 7:3 (kon.) | Písek – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Znojmo – Nový Jičín 6:2 (kon.)
Žďár n/S – Opava 2:3 (po pr.) | Vel. Meziříčí – Havířov 3:4 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 6:3 (kon.)
Klatovy – Děčín 3:4 (kon.) | Mostečtí Lvi – Hronov 11:1 (kon.) | Kobra – Benátky n/J 5:2 (kon.)
Tábor – Jablonec n/N 11:0 (kon.)
Mostečtí Lvi
11:1 (8:0, 3:1, 0:0)
HC WIKOV Hronov
Sobota 17.12.2022, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Západ • 26. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vážení sportovní přátelé,
    dnes nás čeká předposlední utkání 2. hokejové ligy skupiny západ v letošním roce. Utkají se mezi sebou týmy MOSTEČTÍ LVI a HC Wikov Hronov. Oba týmy se velice dobře znají z předchozích sezón. Domácí tým se nechází v tabulce na desátém místě s 35 body, hosé jsou na předposledním patnáctém místě s 13 body. Oba týmy se v letošním ročníku utkali na půdě Hronova a LVI vyhráli 29.10.2022 4:5 po prodloužení.
    Jak vypadaly předchozí zápasy týmu HC Wikov Hronov?
    7.12.2022 HC Wikov Hronov – HC Vlci Jablonec nad Nisou 8:5 (2:2, 3:1, 3:2)
    10.12.2022 HC Wikov Hronov – IHC Králové Písek 0:5 – zápas byl kontumován
    14.12.2022 HC Děčín – HC Wikov Hronov 12:3 (1:1, 6:0, 5:2)

Kanadské bodování HC Wikov Hronov:
    David Putz 21 bodů (11+10)
    Norair Hovsepjan 18 bodů (9+9)
    Arslan Akhmetianov 14 bodů (10+4)

Předchozí zápasy týmu MOSTEČTÍ LVI:
    7.12.2022 MOSTEČTÍ LVI – HC Tábor 7:4 (1:1, 3:3, 3:0)
    10.12.2022 Slovan Ústí nad Labem – MOSTEČTÍ LVI 5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
    14:12.2022 IHC Králové Písek – MOSTEČTÍ LVI 5:4 pp (1:2, 2:0, 1:2 – 1:0)

Kanadské bodování MOSTEČTÍ LVI:
    Pavel Písařík 34 bodů (22+12)
    Jakub Procházka 26 bodů (16+10)
    Pavel Smolka 20 bodů (6+14)

Utkání začíná v 17:30 a bude pro vás připraven onlajn.

02:05
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Krásná kombinační akce domácích. JOSEF STŘÍBRNÝ krásně vystřelil do volného prostoru nad rameno Mikuláše Pluháčka. Asistence: Ivan Řehoř a Milan Böhm
    02:05 STŘÍBRNÝ - 1:0

03:05
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A je tu další branka domácích. Jejím autorem je JAROSLAV ŠIMEČEK, který zužitkoval krásnou přihrávku spoluhráčů. Asistence: Jakub Kroupa a Michal Steinocher

06:27
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Domácí využívají přesilovou hru. PAVEL PÍSAŘÍK krásně zavěsil po přihrávce od spoluhráčů. Asistence: Pavel Smolka a Aleš Havlůj
    06:27 PÍSAŘÍK - 3:0

06:27
    Střídání v týmu HC WIKOV Hronov:
    ze hřiště odchází Pluháček, přichází Gazizov.

12:22
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A je tu další vánoční příděl. Svoji druhou branku střílí PAVEL PÍSAŘÍK. Asistence: Pavel Smolka a Jakub Procházka
    12:22 PÍSAŘÍK - 4:0

13:44
    Vojtěch Kysela se hezky prosazoval před Marsela Gazizova. Moc nechybělo

15:04
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Krásnou svižnou vystřihl Marselovi Gazizovovi JAKUB PROCHÁZKA. Asistence: Pavel Smolka a Štěpán Urbánek
    15:04 PROCHÁZKA - 5:0

15:51
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Tak tu máme kanára. Další branku střílí MILAN BÖHM. Asistence: Ivan Řehoř a Štěpán Urbánek
    15:51 BÖHM - 6:0

16:04
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Až je mi hostů líto. Autorem branky je JAROSLAV ŠIMEČEK
    16:04 ŠIMEČEK - 7:0

17:26
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Domácí nemají dost. MILAN BÖHM tam strčil dalšího loupáka. Asistence: Josef Stříbrný a Vítězslav Nedrda
    17:26 BÖHM - 8:0

18:22
    Michal Steinocher to zkusil jako útočník. Objel branku a zkusil zasunout. Marsel Gazizov tam měl ovšem beton

20:00

První třetina začala zostra. První branku domácích vstřelil Josef Stříbrný. Přesně za minutu navýšil skóre Jaroslav Šimeček. Přesilovou hru zužitkoval Pavel Písařík a domácí směřují k jednoznačnému vítězství. Svoji druhou branku poté vstřelil Pavel Písařík a stav utkání byl 4:0. Na 5:0 krásnou svižnou zvýšil Jakub Procházka. 6:0 Milan Böhm a 7:0 Michal Steinocher. Domácí krásně rozbalují své dárky. Na 8:0 opět Milan Böhm. První třetina a je po zápase

20:01

20:01
    Střídání v týmu MOSTEČTÍ LVI:
    ze hřiště odchází Hosnedl, přichází Kubík.

20:01
    ze hřiště odchází Gazizov, přichází Pluháček.

21:01
    Domácí se vysvobozují

21:35
    Martin Mical v oslabení zapotil Mikuláše Pluháčka, ten statečně vyráží

22:14
    Dohlížel trestů Miroslav Majerčín poslal do brejku Štěpána Urbánka. Ten trefil betony Mikuláše Pluháčka. Dohližitel trestů tedy nebude mít asistenci

22:41
    Adam Kubík si připisuje první zákrok

22:58
    Vedoucí mužstva domácích Daniel Šoustek stačil zavřít včas pusu. Jinak přišel kotoučem o zuby

23:32
    Vojtěch Kysela neprostřelil hradbudvou těl před bránou

24:05
    Horký Jakub neprostřelil Adama Kubíka

24:35

26:19
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! IJe vidět, že se blíží vánoce. I sváteční střelci dnes dávají góly. Za Mikulášem Pluháčkem krásně zazvonila zadní tyč po bombě ŠTĚPÁNA URBÁNKA. Asistence: Jakub Procházka a Jiří Hofmann

28:53
    Hronov právě vstřelil branku! Máme tu drama!!! Hosté po ojedinělém útoku snižují zásluhou FILIPA ŠTROMBACHA. Asistence: Adam Kubeček
    28:53 ŠTROMBACH - 9:1

29:52
    Michal Steinocher pálil ostrými, těsně vedle

30:12
    Jan Pavelka vyprášil Adamovi Kubíkovi betony

31:21
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Mosteckou desítku čepuje dnes PAVEL PÍSAŘÍK, který vykoupal Mikuláše Pluháčka. Asistence: Jakub Procházka
    31:21 PÍSAŘÍK - 10:1

31:33
    Filip Štrombach zazvonil na tyč Adama Kubíka

32:00
    Kysela – 2 min., podrážení.

32:41
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Domácí v oslabení navyšují skóre. Autorem branky je VÍTĚZSLAV NEDRDA, který si zahrál bago s Markem Havlíkem. Asistence: Marek Havlík a Milan Böhm
    32:41 NEDRDA - 11:1

Do druhé třetiny vlétnul mezi domácí tyče Adam Kubík, hosté měnili už podruhé. To jim ovšem nepomohlo. Na 9:0 propálil Mikuláše Pluháčka Štěpán Urbánek. Na 9:1 snížil Filip Štrombach. Kdo očekával drama, to se nekonalo. Desítku čepoval Pavel Písařík. Na 11:1 navýšil v oslabení Vítězslav Nedrda. Utkání skončilo nedůstojně pro druhou ligu. Hosté postupně odcházeli do kabin z důvodu údajně zraněných hráčů a odmítli k další části utkání nastoupit. Hlavní rozhodčí tedy utkání ukončil (18:51:31)

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 3. Stříbrný (Řehoř, Böhm), 4. Šimeček (Kroupa, Steinocher), 7. Písařík (Smolka, Havlůj), 13. Písařík (Smolka, Procházka), 16. Procházka (Smolka, Urbánek), 16. Böhm (Řehoř, Urbánek), 17. Šimeček, 18. Böhm (Stříbrný, Nedrda), 27. Urbánek (Hofmann, Procházka), 32. Písařík (Procházka), 33. Nedrda (Havlík, Böhm) – 29. Štrombach (Kubeček)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kubík) – Urbánek, Havlůj (C), Steinocher, Kroupa, Nedrda, Havlík, Hoffmann – Smolka, Písařík, Procházka – Kysela, Šimeček, Mical – Stříbrný, Řehoř, Böhm (A) – Drašar
    Trenér: Vladimír Kýhos, Petr Rosol

HC WIKOV Hronov: Pluháček (Gazizov) – Salnikov (A), Amirov, Pavelka, Exner (C), Veselý – Polej, Štrombach, Kubeček – Horký, Achmeťjanov, Subbotin – Bon, Hovsepjan (A), Lejdar
    Trenér: Leoš Kamaryt

Rozhodčí: Hacaperka – Goltsch, Janíček