Žilina B – KFC Komárno 3:4 (kon.) | Šamorín – Humenné 2:2 (kon.)
MŠK Žilina B
3:4 (2:1)
KFC Komárno
sk Neděle 03.09.2023, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 6. kolo

Odo mňa je to na dnes zo Žiliny všetko, pozývam Vás ešte sledovať spoločne so mnou zápas FC Spartak Trnava – MŠK Žilina, ktorý budem pre vás komentovať od 17:30. Zatiaľ dočítania priatelia. (12:23:33)

Nuž, domácim Žilinčanom dnes nestačilo ani dvojgólové vedenie na zisk čo i len jedného bodu. Hostia v rozpätí 21 minút otočili vývoj zápasu a vezú si zo Žiliny za výhru v pomerne 4:3.

90+2

90+2
    Dnešné stretnutie sleduje 142 divákov.

90+2
    Žilina v samom závere zápasu kombinuje pred bránkou hostí, ale Adangova prihrávka je nepresná.

90+1
    Žltá karta pre tím KFC Komárno (Eckl).

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca nadstavovať minimálne dve minúty.

89
    Ganbayar Ganbold v súboji pri rohovej zástavke zbiera cenné sekundy pre svoj tím.

88
    Žilina v kombinácii v strede poľa, následná prihrávka však našla Martina Gomolu v postavení mimo hru.

87
    Závar pred bránkou hostí, tvrdú strelu jedného z domácich hráčov dokázala zblokovať obrana hostí.

86
    Žilinský kouč Vladimír Veselý v druhom polčase z výkonu svojho tímu asi príliš veselý nie je, aktuálne rázne rozdáva pokyny svojim hráčom od postrannej čiary.

85
    Striedanie v tíme KFC Komárno:
    z ihriska odchádza Bayemi, prichádza Eckl.

84
    KFC Komárno dáva gól! Neuveriteľný obrat hostí v dnešnom zápase! Komárno vstalo z popola ako Fénix, hoci 65-70 minút boli jasne slabším tímom! Šimko našiel prihrávkou CHRISTIANA BAYEMIHO, ktorý loptu upratal k ľavej tyči Badžgoňovej bránky!

84
    Na opačnej strane pohrozili Žilinčania po akcii Sebastiána Mlynára, ale Dlubáč bol pozorný. Žilinský futbalista následne ostáva ležať na trávniku s kŕčom v nohe.

83
    Center hostí z pravej strany našiel na ľavej strane Ganbolda Ganbayara, ktorý však v dobrej pozícii hlavou nemieril presne!

82
    S rohovým kopom Žiliny B si tentoraz defenzíva Komárna poradila bez väčších problémov.

81
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút, Žilina B hrá na domácom trávniku s Komárnom nerozhodne 3:3. Domáci budú po aktivite Owusuho zahrávať rohový kop.