FC Baník Ostrava B
1:1 (0:0)
FC Zlín B
Neděle 03.09.2023, 10:15 • Bazaly • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

Nakonec nebylo v dnešním zápase o drama nouzi. Po vlažné první půli přišla akční druhá. V 54. minutě se prosadil hostující BOBČÍK. Za Ostravu srovnal z penalty v 61. minutě DROZD. Až na závěr utkání byl Zlín lepším týmem, byl to však Baník, který mohl v závěru vsítit branku z přímého kopu. To se však nestalo, a tak končí zápas remízou 1:1, (12:17:09)

90+6

90+6
    Ferreira si vzal na starost exekuci přímého kopu. Jeho střela však skončila pouze na dobře postavené zdi.

90+5
    Žlutá karta pro tým FC Zlín B (Bachůrek).

90+5
    V úplném závěru zahraje Baník přímý kop zkraje vápna.

90+3
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
    ze hřiště odchází Chvěja, přichází Abdoulkarim.

Střídání v týmu FC Zlín B:
    ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Frolek,
    ze hřiště odchází Hellebrand, přichází Slouk.

90+2
    Bobčík svůj druhý gól nepřidává, jelikož se nacházel v offsidu.

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec hrací doby.

89
    Baník ovládl závěr utkání, obrana hostí se ale zatím úspěšně brání.

88
    Asi nejlepší ofenzivní pasáž Baníku končí útočným faulem.

86
    Domácí vybojovali rohový kop. Zahraje ho Holaň.

84
    Zlín vybojoval vhazování u vápna soupeře. Pravděpodobně bude následovat dlouhý aut.

80
    ze hřiště odchází Hrdlička, přichází Ovesný.

78
    Z dobré pozice blízko vápna zahrají standardku i domácí. Rozehrávku si bere na starost Holaň.

75
    Útočníci Baníku byli podruhé během krátké chvíle nachytáni v offsidu.

73
    Na zemi už delší dobu zůstává ležet Fadairo, na nic vážného to ale nevypadá.

Dnešní utkání sleduje 350 diváků.

70
    Tu si vzal na starost Hellebrand, který se pokusil nachytat brankáře, když místo centru zvolil střelu na bližší tyč. Po lehké teči míč končí kousek vedle branky. Uvidíme rohový kop.