Toulouse – Clermont Foot 2:2 (kon.) | Le Havre – Lorient 3:0 (kon.) | Lille – Montpellier 1:0 (kon.)
Méty – Remeš 2:2 (kon.) | Nice – Štrasburk 2:0 (kon.) | Lyon – PSG 1:4 (kon.)
FC Méty
2:2 (1:1)
Stade de Reims
Neděle 03.09.2023, 15:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

I ved ruhém poločase byli k vidění dva góly. Nejlepší hráč hostí Teuma získal na chvíli Stade Reims vedení, které zanedlouho ukončil po minutě na hřišti povedenou trefou Jallow!

Oba soupeři tedy nakonec berou po bodu, domácí marně budou hřešit na to, že v závěru první půle, velká šance Elisora, díky výtečnému zásahu brankáře Dioufa neskončila gólem. (17:02:05)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:7. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:17.

90+6

90+5
    Začíná šestá minuta nastaveného času.

90+4
    Se svou aktivitou to přehnal Oumar Diakité a byl mu posléze odpískán ofsajd.

90+3
    Doslova šachová partie je nabídnuta divákům v tomto nastavení.

90+1
    Žlutá karta pro tým Stade de Reims (Oumar Diakité) za faul.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Střídání v týmu Stade de Reims:
    ze hřiště odchází Marshall Munetsi, přichází Reda Yousef Khadra.

87
    Přibližné deset minut i s připadným nastavením chybí do konce tohoto duelu padne v něm pátá branka? Nebo zápas skončí nerozhodně.

86
    Záveřečné minuty zápasu jsou především o tom, aby jedna strana nedudělla chybu anedovolila laciné skórování soupeři.

84
    Střídání v týmu FC Méty:
    ze hřiště odchází Cheikh Tidiane Sabaly, přichází Habib Maïga.

83
    Na centr Foketa ze strany byl výtečně připraven brankář Úkíddžá.

81
    ze hřiště odchází Joel Asoro, přichází Pape Amadou Diallo.

80
    Žlutá karta pro tým Stade de Reims (Amir Richardson) za nesportovní chování.

79
    Další přestupek již bude i se žlutou kartou.

78
    Okumu šel do souboje skluzem a ihned vzápětí zazněla píšťalka sudího Verniceho.

76
    I když Stade Reims stále vede v držení míče, hráči Mét se opakovaně snaží docílit třetí branky v utkání.

74
    Centr Camary z rohového kopu byl velmi snadno odvrácen připravenou obranou Stade Reims.

Rostislav Králik

Branky: 7. Sabaly (Asoro), 63. Jallow (Udol) – 17. O. Diakité (Teuma), 52. Teuma (Daramy)

Karty:   25. Teuma (REI), 45+2. Foket (REI), 80. Richardson (REI), 90+1. O. Diakité (REI)

FC Méty: Úkíddžá – Kouao, S. Sané (46. Hérelle), Candé, Udol (C) – Jacques, N'Doram, L. Camara – Elisor (62. Jallow), Asoro (81. P. Diallo), Sabaly (84. Maïga).
    Náhradníci: Dietsch – N'Guessan, N'Duquidi, Alakúš, Atta.

Trenér: László Bölöni

Stade de Reims: Y. Diouf – De Smet (60. Wilson-Esbrand), Abdulhamíd (C), Agbadou (60. Okumu), Foket – Teuma (71. Nakamura), Matusiwa, Munetsi (89. Khadra) – O. Diakité, Daramy (71. Richardson), Itó.
    Náhradníci: Olliero – I. Diakité, Edoa, Diakhon.

Trenér: William Still

Rozhodčí: Vernice – Torregrossa, Luczynski