Fenerbahce – Nordsjaelland 3:1 (kon.) | Ferencváros – Čukarički 3:1 (kon.) | Frankfurt – Aberdeen 2:1 (kon.)
Genk – Fiorentina 2:2 (kon.) | Helsinki – PAOK 2:3 (kon.) | Legia – Aston Villa 3:2 (kon.)
Ludogorec – Trnava 4:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Alkmaar 4:3 (kon.) | Club Bruggy – Besiktas 1:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Astana 5:1 (kon.) | Lugano – Bodö/Glimt 0:0 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Breidablik 3:2 (kon.)
Slovan Bratislava – KÍ Klaksvík 2:1 (kon.) | Plzeň – FC Ballkani 1:0 (kon.) | Zorja Luhansk – Gent 1:1 (kon.)
Ferencváros Budapešť
3:1 (2:1)
FK Čukarički Bělehrad
Čtvrtek 21.09.2023, 18:45 • Ferencváros stadion, Budapešť (HUN) • Evropská konferenční liga • Skupina F

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 8:2. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 17:14. (20:47:04)

Ferencváros sice nezačal zápas dobře, ale na gól Djordje Ivanoviće dokázal nejprve odpovědět ve 44. minutě z penalty, kterou na rozdíl od předchozí situace o chvilku dříve VAR nezrušil, Barnabás Varga. Ještě v nastavení pak dokázali domácí skóre otočit. Druhý poločas měli zelenobílí pevně pod kontrolou a z dorážky stanovil konečné skóre Pešić.

90+4

90+4
    Rohu se Čukarički ubránil a domácí pod tlakem vracejí míč na začátku poslední minuty před brankáře Dibusze.

90+3
    V posledním zlomku vteřiny odvracejí hosté nebezpečný průnik ben Romdána na roh.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Dnešní utkání sleduje 17 859 diváků.

88
    Střídání v týmu FK Čukarički Bělehrad:
    ze hřiště odchází Miladin Stevanović, přichází Viktor Rogan.

87
    Ferencváros se za dvougólového vedení dál snaží o aktivní hru, Ramírezův trestný kop byl sražen na roh, ale s tím si bělehradská obrana poradila.

84
    Pešić si nabíhal do ofsajdu, nepřímý kop rozehrává brankář Čukaričkého FK.
    79. Aleksandar PEŠIĆ - 3:1

79
    Ferencváros právě vstřelil branku!
    Lisztesovu bombu ještě Samurović dokázal vyrazit před sebe, ale dobíhající Srb ALEKSANDAR PEŠIĆ se trefil z dorážky nechytatelně pod břevno.

78
    ze hřiště odchází Sunday Adetunji, přichází Mihajlo Cvetković.

74
    Střídání v týmu Ferencvárosi TC:
    ze hřiště odchází Kwabwena Owusu, přichází Krisztián Lisztes,
    ze hřiště odchází Mohammad Abú Fání, přichází Muhamed Alí ben Romdán.

73
    Djordje Ivanović prostrčil zpětnou přihrávku Adetunjimu, který si po střele bez přípravy těsně vedle jen zklamaně odfrkl.

70
    Ramírezův střílený centr doskočil Samurović, který je teď neustále v permanenci.

68
    O chvilku později již musel Samurović proti Pešićově střele pod břevno předvést parádní zákrok.

67
    Ramírez se opřel do trestného kopu z 25 metrů, prudký projektil proletěl půl metru nad břevnem.

66
    Žlutá karta pro FK Čukarički Bělehrad. Luka Subotić je trestán za faul na Owusua.

64
    Samurović si po trestném kopu Abú Fáního poradil se střelou Barnabáse Vargy.

Karel Jedlička

Branky: 44. B. Varga (pen.), 45+7. O. Owusu (B. Varga), 79. Pešić (Lisztes) – 26. Ivanović (Nikčević)

Karty:   50. Máí (FTC) – 19. Docić (CUK), 34. Kovač (CUK), 41. Ivanović (CUK), 45+3. Adetunji (CUK), 66. Subotić (CUK)

Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 8:2. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 17:14.
    Ferencváros Budapešť: Dibusz /C/ – Botka (53. Sigér), Máí, Cissé, Ramírez – Makreckis, Zachariassen, Abú Fání (74. ben Romdán) – Marquinhos, B. Varga, Owusu (74. Lisztes).
    Náhradníci: Á. Varga, Őri – Bešić, Ćivić, Abena, Pászka, Pešić.

Trenér: Stanković

FK Čukarički Bělehrad: Samurović – Stevanović (88. Rogan), Subotić, Vranješ – Tošić, Nikčević (46. Janković), Sissoko, Docić /C/ (64. Stanković), Kovač (46. Miladinović) – Adetunji (78. Cvetković), Ivanović.
    Náhradníci: Belić, Filipović – Kovačević, Adžič, Singh, Serafimović, N'Diaye.

Trenér: Matić

Rozhodčí: Cuadra – Porras, Estévez (ESP)