Fenerbahce – Nordsjaelland 3:1 (kon.) | Ferencváros – Čukarički 3:1 (kon.) | Frankfurt – Aberdeen 2:1 (kon.)
Genk – Fiorentina 2:2 (kon.) | Helsinki – PAOK 2:3 (kon.) | Legia – Aston Villa 3:2 (kon.)
Ludogorec – Trnava 4:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Alkmaar 4:3 (kon.) | Club Bruggy – Besiktas 1:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Astana 5:1 (kon.) | Lugano – Bodö/Glimt 0:0 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Breidablik 3:2 (kon.)
Slovan Bratislava – KÍ Klaksvík 2:1 (kon.) | Plzeň – FC Ballkani 1:0 (kon.) | Zorja Luhansk – Gent 1:1 (kon.)
FK Zorja Luhansk
1:1 (0:0)
KAA Gent
Čtvrtek 21.09.2023, 21:00 • Stadion Awanhard, Ługańsk • Evropská konferenční liga • Skupina B

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:6. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 3:7. (23:24:00)

Tento zápas tak vítěze nemá, ve druhé půli se už diváci dočkali gólů, na ten hostující z 67. minuty dokázali domácí odpovědět hned za tři minuty. Hráči belgického mužstva poté nastřelili brankovou konstrukci, avšak další gól už nepřidali oni, ani soupeř a mač tak končí nerozhodně.

90+4

90+1
    Omri Gandelman svou střelou bránu Luhansku minul, Mykyta Turbejvskij nikam spěchat nebude.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě čtyři minuty.

88
    Hosté se ještě snaží v závěru strhnout vedení zpět na svoji stranu, zahrávat budou roh.

86
    Žlutá karta pro tým FK Zorja Luhansk (Ihor Kyrjuchancev). Kartu obdržel za faul na Fofanu.

82
    Hugo Cuypers mohl přidat druhý gól a vrátit vedení svému mužstvu, trefil však pouze brankovou konstrukci.

80
    Malick Fofana se svou střelou neuspěl, neboť ta se mezi tři tyče nevešla.

77
    Střídání v týmu FK Zorja Luhansk:
    ze hřiště odchází Denys Anťuch, přichází Vikentij Vološyn.

77
    ze hřiště odchází Dmytro Myšnov, přichází Petar Mićin.

77
    ze hřiště odchází Denys Nagnojnyj, přichází Wendell.

77
    Střídání v týmu KAA Gent:
    ze hřiště odchází Archie Brown, přichází Matisse Samoise.
    70. Eduardo GUERRERO - 1:1

70
    Zorja Luhansk právě vstřelila branku!
    Nyní už se ukrajinský tým raduje, vyrovnání zařídil přesnou střelou do vzdálenějšího dolního rohu brány EDUARDO GUERRERO. Davy Roef se natahoval, co to šlo, avšak marně.

69
    Denys Anťuch mohl vyrovnat, avšak proti byl Roef, jenž podržel svůj tým.
    67. Hugo CUYPERS - 0:1

67
    Gent právě vstřelil branku!
    Střelecké trápení prolomeno a hosté se ujímají vedení. Andrew Hjulsager dobře přihrál před hranici malého vápna, kde HUGO CUYPERS míč šikovně tečoval levou nohou a ten i s trochou štěstěny přepadl přes ležícího gólmana do brány. Mykyta Turbejvskij tady nebude mít moc čisté svědomí.