Tábor – Liberec 4:9 (kon.) | Přerov – Pardubice 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 2:6 (kon.)
Plzeň – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Vítkovice – Poruba 2:1 (po pr.) | Třinec – Jihlava 3:0 (kon.)
Mountfield HK – Zlín 3:0 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 9:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 28.10.2023, 13:00 • WERK ARENA, Třinec • Extraliga dorostu • Skupina B

59:12
    Třinec právě vstřelil branku!
    MICHAL RYBNIKÁR střelou z vlastní třetiny od levého mantinelu dokázal trefit téměř střed jihlavské branky a rozhodl tím o osudu dnešního zápasu. Asistence: David Lukas Holub, Robin Švančara – 3:0.

19:34
    Oceláři v závěru první třetiny odskakují na rozdíl dvou branek. Střílenou přihrávku Mrtky z pravé strany usměrnil jemnou tečí RENÉ ŘEHÁK. Brankář Štěbeták byl bez šance. Asistence: Radim Mrtka, Jakub Marek – 2:0.

07:33
    Domácí se přece jen prosadili z přesilové hry. Střela RADIMA MRTKY od modré čáry zapadla k levé tyči jihlavské brány! Asistence: Dominik Řípa, Jan Hrček – 1:0.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 8. Mrtka (Řípa, Hrček), 20. Řehák (Mrtka, J. Marek), 60. Rybnikár (Holub, Švančara)

HC Oceláři Třinec: Javorek (Čelko) – Niemczyk, Holub (A), J. Marek, Mrtka, Byrtus, Kaleta – Švančara (C), Rybnikár, Weiss – Řípa, Hrček (A), Řehák – Blahuta, Hebar, Makula – Hladoník, Spaskin.
    Trenér: Malík.

HC Dukla Jihlava: Štěbeták (Menšík) – Slavíček, Zmrhal, Verbeshchuk, Podroužek (A), Tomica, Holas – Katolický, Š. Adamec, Ratushniak – Chvátal (C), Nejedlý, Koníř – Grabowski, Lukáš, Kytka – Hospodka.
    Trenér: Venc.

Rozhodčí: Janda – Lainka, Špiroch.