Alavés – Almería 1:0 (kon.) | Valencia – Granada 1:0 (kon.) | Villarreal – Ath. Bilbao 2:3 (kon.)
Real Madrid – Rayo Vallecano 0:0 (kon.)
Deportivo Alavés
1:0 (0:0)
UD Almería
Neděle 05.11.2023, 14:00 • Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz) • Španělská LaLiga • 12. kolo

81
    Žlutým faulem Riojy si Almería krátce po rozehrávce zajistila standardní situaci. Ta se po hlavičce jednoho z obránců proměnila v rohový kop.

59
    Žlutá karta pro tým UD Almería (Lucas Robertone).

52
    Už na začátku druhé půle obdržel hostující brankář Luís Maximiano žlutou kartu za zdržování.

25
    Sudí Santana udělil Gorosabelovi žlutou kartu za faul v rychlé kombinaci Almeríe. Ta může zahrozit ze standardky.

14
    Melero nebral vážně předchozí varování. Opět seslal k zemi otáčejícího se Hagiho a ve čtrnácté minutě již spatřil žlutou kartu.

Michal Břuchanský

Branky: 79. Sedlar

Karty:   25. Gorosabel (DAL), 81. Rioja (DAL) – 14. Melero (ALM), 52. Maximiano (ALM), 59. Robertone (ALM)

Neproměněná penalta: 45+1. Hagi (DAL), mimo

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 14:5. Rohy: 12:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:13.
    Deportivo Alavés: Sivera – Gorosabel (83. Tenaglia), Abqár, Sedlar (90+3. R. Marín), J. López – Blanco, Guevara – Rioja (C) (83. Sola), Hagi (68. Rebbáš), Guridi – K. García (68. Omorodion).
    Náhradníci: Montero, Owono – Alkain, Diallo Selu, R. Duarte, Karrikaburu, Maraš.

Trenér: Luis García

UD Almería: Maximiano – H. Mendes, E. González, Chumi, Akieme – Robertone (C) (71. Baba), Puigmal (46. Arribas), Lopy, Ramazani (88. Sanca) – Baptistão (71. Milovanović), Melero (46. Embarba).
    Náhradníci: Mariño, F. Martínez – Kaiky, Lázaro, Montes, A. Pozo.

Trenér: Gaizka Garitano

Rozhodčí: Santana – Melo, López

Diváci: 16 380