Hellas Verona – Monza 1:3 (kon.) | Cagliari – Janov 2:1 (kon.) | AS Řím – Lecce 2:1 (kon.)

Cagliari právě vstřelilo branku!
    Domácí podruhé vedou a opět se o to zasloužili střídající hráči! Akci rozjel Andrea Petagna, který byl na hřišti několik minut. Balón dotáhl k šestnáctce a o chvíli později ho tam i vybojoval zpátky pro sebe a svůj tým. Pak navíc nahrál GABRIELEMU ZAPPOVI, který si seběhl do vápna z pravé strany a ranou na přední tyč překonal Martíneze – 2:1.
    51. Albert GUDMUNDSSON - 1:1

51
    Janov právě vstřelil branku!
    Domácím vydrželo vedení ani ne tři minuty! Po centru z pravé strany hrubě chyboval kapitán Cagliari Goldaniga, který ve snaze hrát hlavou zřejmě špatně odhadl výšku balónu a ten tak propadl za něho přímo na ALBERTA GUDMUNDSSONA, jenž míč z první pohotově uklidil pod břevno Scuffetovy svatyně – 1:1.
    48. Nicolas VIOLA - 1:0

48
    Tak tohle střídání se Ranierimu povedlo! Obrana Janova se trestuhodně otevřela. Na půlce se dostal k balónu Gaetano Oristanio, který ho v situaci 3 na 2 vyvážel dopředu. Poté zvolil přihrávku doprava na poločasového žolíka NICOLASE VIOLU, který si ho navedl na levačku a přízemní střelou na zadní tyč překonal Martíneze.