Boston – Detroit 2:5 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 1:3 (kon.) | Chicago – Toronto 4:3 (po pr.)
St. Louis – Nashville 3:8 (kon.) | New Jersey – Columbus 1:2 (kon.) | Washington – Edmonton 0:5 (kon.)
Anaheim – Los Angeles 2:5 (kon.) | San Jose – Montreal 2:3 (1:2 po s.n.)

Střely na bránu: 39 – 35 | Přesilová hra: 1/4 – 1/5 | Trestné minuty: 15 – 13

Hokejisté St. Louis vůbec nezvládli dnešní zápas s Nashvillem, kterému podlehli vysoko 3:8!

Hosté do utkání výborně vstoupili a ve 14. minutě vedli 3:0. Domácí do přestávky korigovali Pavlem Bučněvičem, jenže začátek druhé části zase patřil Predátorům. Nejprve zaznamenal svou první trefu v NHL Spencer Stastney. Poté hosté dokonale využili přesilovku 5 na 3. Nejprve se prosadil Ryan O'Reilly a těsně po skončení klasické početní výhody zvýšil už na 6:1 Luke Evangelista. Bluesmani pak korigovali skóre povedenou střelou Roberta Thomase, ovšem skóre prostřední části uzavřel na 7:2 Filip Forsberg. V závěrečné dvacetiminutovce padlo ještě po gólu na každé straně. Za St. Louis snižoval tečí v přesilovce Jake Neighbours, poslední slovo si však vzal útočník Preds Kiefer Sherwood.

59:15
    Perunovich předložil kotouč před odkrytou branku Pavlovi Bučněvičovi. Jeho střelu však nešťastně zablokoval vlastní spoluhráč Kyrou, jenž se nacházel u brankoviště!

59:02
    Poslední minuta. Střelu Jakea Neighbourse srazil Barrie do ochranné sítě.

58:07
    Hosté jsou již kompletní.

57:38
    Po střele Oskara Sundqvista se dostal k dorážce Justin Faulk, ale Kevin Lankinen se dokázal na táhnout a zabránit gólu! Na druhé straně pak ujel obraně domácích Jakov Trenin, jehož zakončení vytěsnil mimo Binnington!

57:22
    Justin Faulk vypálil z levé strany, ale rána mu vůbec nesedla.

56:48
    Hosté vyhodili.

56:19
    Kapanen našel Pavla Bučněviče, jehož střela z mezikruží byla sražena do ochranné sítě.

56:06
    Gustav Nyquist dostal dvě minuty za sekání. Po reklamní přestávce si domácí zahrají přesilovku.

55:51
    Kevin Hayes nenachytal Lankinena nahozením ze záporného úhlu. Brankář Preds byl připraven.

54:49
    Střely na branku – 36:33

54:28
    Na druhé straně byl nalevo rozjetý Brayden Schenn. Jeho střelu vyrazil Lankinen. Hosté pak zahráli na icing.

53:56
    Ryan McDonagh střílel tvrdě od modré čáry. Binnington viděl a dokázal puk vyrazit.

53:18
    Ještě čas na reklamní přestávku.
    52:42 Kiefer SHERWOOD - 3:8

52:42
    6/6
    Nashville právě vstřelil branku!
    Hosté navyšují své vedení! Binnington vyjel za branku, ale puk posunul jen k Toreymu Krugovi, který byl pod tlakem. Zadák Blues tak odehrál kotouč jen ke Colemu Smithovi, jehož střelu Binnington vyrazil, ovšem další zakončení KIEFERA SHERWOODA už po ledě zaplulo k jeho pravé tyčce – 3:8. Bez asistence.
    Sherwood K., Smith Co., Lauzon J., Lankinen K., Carrier A., McCarron M.
    Schenn B., Saad B., Krug T., Perunovich S., Binnington J., Neighbours J.

51:50

51:42
    Zablokovaná střela Romana Josiho od modré čáry. Přesilovka Predátorů se chýlí ke konci.

50:38
    Od modré vypálil Tyson Barrie. Binnington svým zákrokem přehodil puk přes branku.

50:17
    Z osy hřiště střílel Filip Forsberg, který trefil jen nohy bránícího Thomase.

49:48
    Méně záživnou pasáž ukončil nedovolený zákrok Sammyho Blaise na Barrieho. Domácí útočník je vyloučen za podrážení.

47:54
    Po delší době musel zasahovat Binnington, který vyrazil pokus Michaela McCarrona.

47:15
    A mohlo to být další snížení! Závar před hostující brankou rozpoutali Kevin Hayes s Alexejem Toropčenkem, ale Lankinen uhájil svou brankovou čáru. Reklamní přestávkka.

46:40
    No, pokud by ještě domácí dali v brzké době jeden či dva góly, mohlo by to být ještě docela zajímavé.
    45:23 Jake NEIGHBOURS - 3:7

45:23
    6/5
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Bluesmani využívají přesilovku a snižují na 3:7! Torey Krug nejprve odvedl dobrou práci s udržením útočné modré. O chvíli později vypálil a jeho ránu ještě jemně tečoval za Lankinenova záda před brankou clonící JAKE NEIGHBOURS – 3:7. Asistence: Torey Krug a Jordan Kyrou.
    Krug T., Neighbours J., Kyrou J., Thomas R., Binnington J., Bučněvič P.
    Lauzon J., Sissons C., Lankinen K., Carrier A., O'Reilly R.

44:16
    Teď budou mít šanci. Tyson Barrie musel nedovoleně zastavit unikajícího Sundqvista a míří na trestnou lavici.

43:56
    Utkání je s největší pravděpodobností rozhodnuté. Preds už asi budou vyčkávat jen na brejky, domácí se budou snažit alespoň vylepšit dojem z celkového skóre.

43:36
    Pokus Nikity Alexandrova z levé strany si Lankinen pohlídal a puk následně přikryl.

43:16

43:11
    Hosté vyhazují a jejich oslabení za pár sekund skončí.

42:35
    Střelu Roberta Thomase zastavil v rozkleku Lankinen. Hosté pak nedokázali odehrát puk alespoň do středního pásma a nápor Blues tedy může pokračovat.

42:03
    Brayden Schenn přenášel hru na Kevina Hayese, který na pravém kruhu nedokázal trefit puk. Hosté se následně osvobodili.

41:52
    Saad nahrál doleva Justinovi Faulkovi, jehož rána z první byla sražena mimo hrací plochu.

41:15
    Filip Forsberg při forčekinku nešťastně zasáhl holí do tváře Coltona Parayka. Následuje trest za vysokou hůl a přesilovka pro domácí.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 23:00.

Statistiky
    Střely na bránu: 27 – 27 | Přesilová hra: 0/1 – 1/4 | Trestné minuty: 13 – 7

Souboj St. Louis s Nashvillem se vyvíjí nečekaně jednoznačně. Hosté totiž po 40 minutách vedou už 7:2. Ve druhé části Preds přidali další čtyři zásahy. Domácí odhodlání se stavem něco udělat nejprve výrazně přibrzdil svou premiérovou trefou v NHL obránce Spencer Stastney, který vyhnal brankáře Hofera na střídačku. Poté hosté dokonale využili přesilovku 5 na 3. Nejprve se prosadil Ryan O'Reilly a těsně po skončení klasické početní výhody zvýšil už na 6:1 Luke Evangelista. Bluesmani pak korigovali skóre povedenou střelou Roberta Thomase, ovšem zatím poslední slovo si vyžádali hosté. Konkrétně Filip Forsberg, jenž se zapsal mezi střelce dnes podruhé.

40:00

39:58
    Domácí jsou už kompletní. Druhá třetina skončí za stavu 2:7.

39:30
    Tahle přesilovka hostům moc nevychází. Vzhledem k průběžnému stavu jim to ale nemusí moc vadit.

39:01
    Domácí vyhazují a do konce druhé třetiny chybí minuta.

37:57
    Oskar Sundqvist zasáhl vysokou holí Evangelistu a je tu další oslabení domácího cleku.
    37:29 Filip FORSBERG - 2:7

37:29
    6/6
    Predátoři přidávají už sedmý gól! Colton Smith vyhrál souboj v rohu kluziště, kde získal kotouč. Pak nahrál do slotu FILIPOVI FORSBERGOVI, který na nic nečekal, vystřelil z první a Jordan Binnington byl bezmocný – 2:7. Asostence: Colton Smith.
    Forsberg F., Smith Co., Barrie T., Stastney S., Lankinen K., O'Reilly R.
    Schenn B., Kyrou J., Krug T., Perunovich S., Binnington J., Blais S.

36:35
    Střelecký pokus Jordana Kyroua končí v lapačce brankáře hostí. Ten opět přerušil hru.

36:01
    Colton Parayko tvrdě pálil z pravé strany útočného pásma. Lankinen jeho projektil přizvedl nad branku úzkou částí své brankářské hole!

35:27
    Nahození Romana Josiho si Binnington našel přesto, že před ním clonil Ryan O'Reilly. Puk je v lapačce domácího brankáře.

34:59
    Nakonec vypálil Jordan Kyrou a puk je v moci Lankinena. Reklamní přestávka.

34:35
    Tohle domácí až překombinovali. Střílet mohl už Leddy. Ten hrál ale na Sundqvista, jehož přihrávku před brankou nikdo nezasáhl.

33:07
    Domácí se snaží. Drží se v útočném pásmu a vysílají na Kevina Lankinena střely. Ten nyní vyrážel tečovaný pokus Toreyho Kruga.

32:16
    Jake Neighbours se svou rychlostí dostal na pravé straně až před brankoviště a donutil Lankinena k dobrému zákroku.

32:00
    Nahození Kapanena ze středního pásma zachytil Lankinen, který hned rozehrál na své spoluhráče.

6/6
    Také domácí se dočkali ve druhé třetině gólu! Pavel Bučněvič odčinil předchozí vyloučení, když našel bekhendovým pasem ROBERTA THOMASE, který z levého kruhu vymetl vzdálenější horní růžek Lankinenovy branky – 2:6. Asistence: Pavel Bučněvič a Brandon Saad.
    Thomas R., Bučněvič P., Saad B., Scandella M., Perunovich S., Binnington J.
    Lauzon J., Lankinen K., Smith Co., Sherwood K., Carrier A., McCarron M.

30:04

29:45
    V oslabení pláchl na levé straně Alexej Toropčenko. Jeho střela minula vzdálenější tyčku.

28:50
    Nyní už přesilovkový tlak hostí. Binnington dokázal v krátkém sledu vyrazit rány Josiho, Sissonse a Forsberga.

28:19
    Domácí zaútočili v oslabení. Nick Leddy v přečíslení 2 na 1 neprocpal přihrávku na Kasperiho Kapanena.

28:03
    Domácí nyní tlačili a vyslali také několik střel na Lankinena. Pavel Bučněvič však nakonec v přemíře snahy fauloval a po reklamní přestávce tak uvidíme další přesilovku Nashvillu.

27:30
    Domácí se usazují v útočném pásmu a snaží se alespoň o korekci velmi nepříznivého skóre.
    26:00 Luke EVANGELISTA - 1:6

26:00
    6/6
    Tohle už začíná vypadat na debakl! Hosté přidali další gól těsně po skončení klasické přesilovky. První střela LUKEA EVANGELISTY z mezikruží ještě neprošla až na domácí branku. Útočník Preds ale dostal šanci vystřelit ještě jednou a rozhozený Binnington nedokázal adekvátně reagovat. Asistence: Philip Tomasino a Alexandre Carrier.
    Evangelista L., Tomasino P., Carrier A., Lankinen K., Carrier A., O'Reilly R.
    Schenn B., Kapanen K., Krug T., Binnington J., Faulk J., Bučněvič P.
    24:46 Ryan O'REILLY - 1:5

24:46
    6/4
    Hosté dvojnásobnou početní výhodu využívají a vedou už 5:1! Filip Forsberg poslal přihrávku přes brankoviště, která prošla mezi bruslemi bránícího Scandelly i díky dobré práci Coltona Sissonse. Kotouč se tak dostal až k RYANOVI O'REILLYMU a bývalý kapitán Blues už to měl snadné. Asistence: Filip Forsberg a Tyson Barrie.
    O'Reilly R., Forsberg F., Barrie T., Sissons C., Lankinen K., Josi R.
    Scandella M., Binnington J., Sundqvist O., Faulk J.

24:34
    Od modré pálil Roman Josi. Přestřelil Binningtonovu branku.

23:58
    Další vyloučení na domácí straně! Za hákování je potrestán Pavel Bučněvič a hosté budou hrát přesilovku 5 na 3! Lavička Predators si bere oddechový čas.

23:04
    Vyloučení na domácí straně. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Nikita Alexandrov.

22:45
    A domácí střídají brankáře! Místo Joela Hofera se staví do branky Jordan Binninghton.
    22:45 Spencer STASTNEY - 1:4

22:45
    6/6
    Hosté zvyšují na rozdíl tří branek! Preds se povedl rychlý protiútok po zisku kotouče ve vlastním obranném pásmu. Ten navíc z druhé vlny podpořil obránce SPENCER STASTNEY, který dostal přihrávku od Lukea Evangelisty a z osy hřiště zamířil pod víko nad lapačku Hofera. Pro obránce Nashvillu je to premiérový zásah v NHL – 1:4. Asistence: Luke Evangelista a Kiefer Sherwood.
    Stastney S., Evangelista L., Sherwood K., Barrie T., Lankinen K., Carrier A.
    Leddy N., Hayes K., Toropčenko A., Hofer J., Kapanen K., Perunovich S.

22:13
    Lankinen vyrazil střelu od modré čáry. Po dorážce se natahoval Brandon Saad, jenž však v pádu nezasáhl puk.

21:57
    Jake Neighbours nabral rychlost na pravém křídle. Snažil se ještě nahrávat Saadovi, který najížděl před branku, ale tam puk neprošel.

21:12
    Lankinen si vyjel za branku, kde zastavil nahozený puk a pomohl tak svým obráncům.

21:06
    Puk nyní vypadl z hrací plochy. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

20:33
    Ryan O'Reilly se snažil před domácí brankou otočit s pukem a vystřelit. V tomu mu zabránil Parayko.

20:01

Další třetina začne přibližně ve 22:04.

Statistiky
    Střely na bránu: 18 – 14 | Přesilová hra: 0/1 – 0/0 | Trestné minuty: 5 – 7

Po první třetině prohrává St. Louis s Nashvillem 1:3. Hosté načali soupeře dvěma poměrně šťastnými zásahy v rozmezí 28 sekund. Nejprve vypálil od modré Lauzon a puk zůstal ležet za betony brankáře Hofera, který o něm nevěděl. Pohotový Filip Forsberg tak posunul hrací předmět za brankovou čáru. O chvíli později se pak natlačil do zakončení Jakov Trenin. Hofer jeho zakončení sice zastavil, ovšem jak se ukázalo, bylo to až těsně za brankovou čarou. Ve 14. minutě se pak usmálo na Preds štěstí ještě jednou. Přihrávku Sherwooda totiž obrana Blues srazila jen k Lukeovi Evangelistovi a ten měl před sebou odkrytou klec. Bluesmany pak vysvobodil z trápení až v 17. minutě Pavel Bučněvič, který zužitkoval odvážnou akci obránce Scandelly a snížil na dvoubrankový rozdíl. Krátce na to pak Nyquist ještě trefil tyčku domácí svatyně.

20:00

19:49
    Na levé straně byl rozjetý Jake Neighbours. Zakřižovat ho stačil Roman Josi, jenž do střely vložil hokejku a Lankinen tak zasahovat nemusel.

19:20
    Domácí se ještě snaží se skóre něco udělat. Ránu Coltona Parayka vytěsnil Lankinen mimo branku lapačkou.

19:02
    Poslední minuta první třetiny.

18:40
    Jordan Kyrou našel krásnou přihrávkou Pavla Bučněviče. Ten už byl před Lankinenem, ale přeci jen pod tlakem bránícího hráče a z otočky brankáře Predátorů nepřekonal.

18:02
    Nabídku Kevina Hayese tečoval Alexej Toropčenko a Lankinen musel reagovat na poslední chvíli! Puk zvládl vyrazit vyrážečkou!

17:39
    Gustav Nyquist napálil dělovkou z pravé strany brankovou konstrukci, konkrétně bližší tyčku! Teď tedy měl Joel Hofer štěstí.
    16:32 Pavel BUČNĚVIČ - 1:3

16:32
    6/6
    Domácí dávají gól, který by je mohl nakopnout! Výborně to provedl obránce Marco Scandella, jenž si z modré čáry po levé strany vybruslil s pukem až k úrovní brankové čáry. Odsud nahrál do slotu PAVLOVI BUČNĚVIČOVI a ten zamířil nad lapačku Lankinena – 1:3. Asistence: Marco Scandella a Robert Thomas.
    Bučněvič P., Thomas R., Scandella M., Kyrou J., Hofer J., Perunovich S.
    Sissons C., Barrie T., Stastney S., Lankinen K., Sherwood K., Evangelista L.

15:22
    Z domácí strany je to teď spíše křeč. Bluesmani jistě nečekali takovouto první třetinu.

14:48
    Po ráně Filipa Forsberga přerušil hru Hofer. Ten zatím zůstává v brance i přes tři obdržené góly.
    13:53 Luke EVANGELISTA - 0:3

13:53
    6/6
    Hosté vedou už o tři góly! Kiefer Sherwood nahrával z levého kruhu puk před branku. Kotouč se šťastně odrazil k LUKEOVI EVANGELISTOVI, jenž trefoval odkrytou klec – 0:3. Asistence: Kiefer Sherwood a Alexandre Carrier.
    Evangelista L., Sherwood K., Carrier A., Stastney S., Lankinen K., Pärssinen J.
    Thomas R., Kyrou J., Hofer J., Parayko C., Faulk J., Bučněvič P.

13:25
    Oba hráči dostali pětiminutové tresty za rvačku. Kouč Blues Berube se zlobí. Ten chtěl ještě dvě minuty navíc pro Lauzona za vyvolání bitky. Hostující bek totiž naskočil na led ze střídačky, aby pomstil Josiho.

13:25
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues:
    Brayden Schenn – 5 min., bitka.

Vyloučení v týmu Nashville Predators:
    Jérémy Lauzon – 5 min., bitka.

13:25
    Bitka mezi Braydenem Schennem a Jérémym Lauzonem! Ten vyzval domácího kapitána poté, co Schenn trefil Romana Josiho.

12:59
    Jakov Trenin se dostal do další dobré příležitosti. Jeho zakončení vytěsnil pravým betonem Hofer.

11:48
    Nyní si domácí brankář sáhl na pák, když podržel v lapačce propagační pokus Kiefera Sherwooda z pravé strany. Následuje reklamní přestávka.

11:15
    Domácí nezačali zápas podle představ. Hofer dostal dva nešťastné góly a potřeboval by se chytit nějakými povedenými zákroky.

09:52

09:43
    Z jedničky to ještě zkoušel Brayden Schenn, Lankinen byl ale připraven. Přesilovka domácích se už chýlí ke konci.

08:54
    Další rána Roberta Thomase. Tentokrát zakročil hostující brankář.

08:02
    K nebezpečné střele napřáhl Robert Thomas. Obránce Lauzou puk nepustil na Lankinena.

07:50
    Ryan McDonagh – 2 min., podrážení.
    07:25 Jakov TRENIN - 0:2

07:25
    6/6
    Nakonec to byl skutečně gól! Sissons táhl přečíslení 3 na 2 středem hřiště. Následně uvolnil JAKOVA TRENINA, jehož zakončení zastavil Hofer špičkou levého betonu až těsně za brankovou čarou, což potvrdilo i video – 0:2. Asistence: Colton Sissons a Ryan McDonagh.
    Trenin J., Sissons C., McDonagh R., Foudy L., Lankinen K., Josi R.
    Schenn B., Saad B., Hofer J., Krug T., Neighbours J., Faulk J.

07:25
    Hezká akce hostí. Colton Sissons nahrál doleva Jakovovi Treninovi, který se natlačil před Hofera, jenž kotouč betony zastavil. Ale otázkou je kde? Rozhodčí konzultují s videem, zda puk nepřešel brankovou čáru...
    06:57 Filip Forsberg (NSH)
    06:57 Filip FORSBERG - 0:1

06:57
    6/6
    Hosté se ujímají vedení! Hráči Nashvillu dobře forčekovali u levého mantinelu. Z toho těžil obránce Jérémy Lauzon, který se dostal k puku na modré čáře a vypálil. Hofer po zákroku netušil, kde kotouč je. To naopak dobře věděl FILIP FORSBERG, jenž ho našel za betony gólmana Blues a doklepl za brankovou čáru. Asistence: Jérémy Lauzon a Gustav Nyquist.
    Forsberg F., Lauzon J., Nyquist G., Lankinen K., Carrier A., O'Reilly R.
    Leddy N., Thomas R., Kyrou J., Hofer J., Parayko C., Bučněvič P.

06:35
    Domácí využili komerční přestávku k poděkování bývalému hráči Ryanovi O'Reillymu, který Blues pomohl v roli kapitána získat v roce 2019 Stanley Cup. Dnes přijel do Enterprise Center už jako hráč Predátorů.

06:35
    Do střely Coltona Parayka vložil hokejku hostující obránce Lauzon. Puk skončil v ochranné síti a tak tu máme reklamní přestávku.

06:25
    Střely na branku – 6:4

05:26
    Tvrdá střela Kasperiho Kapanena jen prosvištěla kolem branky hostí.

04:45
    Aktivita domácích. Dobrou ranou z pravé strany se prezentoval Colton Parayko. O chvíli později to zkoušel z podobné parkety Brandon Saad a kotouč zůstal ve výstroji brankáře Lankinena.

03:43
    Bekhendový pokus Roberta Thomase pokryl Kevin Lankinen, který dnes dostal šanci v brance Preds.

02:23
    Velká příležitost Nashvillu! Juuso Pärssinen posunul před brankou puk na Lukea Evangelistu, který nadvakrát nepřekonal Joela Hofera v brance Blues!

01:20
    První příležitost domácích. Obránce Justin Faulk se dostal k puku na ose hřiště. Jeho první střelu zablokoval obránce a druhý pokus minul branku.

00:01

St. Louis Blues: Hofer (Binnington) – Parayko (A), Leddy, Faulk, Krug, Perunovich, Scandella – Kyrou, Thomas (A), Bučněvič – Neighbours, B. Schenn (C), Saad – Kapanen, Hayes, Toropčenko – Sundqvist, Alexandrov, Blais.
    Trenér: Craig Berube

Nashville Predators: Lankinen (Saros) – Josi (C), McDonagh (A), A. Carrier, Lauzon, Barrie, Stastney – Nyquist, O'Reilly, F. Forsberg – Evangelista, Pärssinen, Sherwood – Foudy, Sissons (A), Trenin – Tomasino, McCarron, Co. Smith.
    Trenér: Andrew Brunette

Rozhodčí: Lee, Schrader – Mills, Baker.

St. Louis Blues:
    Bluesmani se zatím drží na sedmém místě tabulky Západní konference. Z 18 utkání uhráli 21 bodů. Hráči St. Louis slavili výhry v posledních dvou případech. 3:1 zvítězili v Anaheimu a pak dokázali vyhrát 6:5 na půdě Arizony. V tomto utkání zůstal jen na tribuně český útočník Jakub Vrána, se kterým není kouč Craig Berube dostatečně spokojen.

Nejproduktivnější hráči:
    Robert Thomas – 18b (7+11)
    Pavel Bučněvič a Brayden Schenn – 11b (6+5)

Brankáři:
    Jordan Binnington – 13 zápasů, průměr 2,79, úspěšnost 91,2 %, 1 nula
    Joel Hofer – 7 zápasů, průměr 2,54, úspěšnost 91,9 %, 1 nula

Nashville Predators:
    Preds odehráli 18 zápasů, z nichž získali 16 bodů. V tabulce Západní konference jim aktuálně patří dvanácté místo. Poslední tři duely, které hrál na vlastním ledě, však celek z města country hudby vyhrál. Naposledy Predátoři přehráli 4:2 Calgary. Na marodce týmu figurují obránce Luke Schenn a útočníci Cody Glass s Thomasem Novakem.

Filip Forsberg – 21b (9+12)
    Ryan O'Reilly – 17b (9+8)
    Gustav Nyquist – 13b (2+11)

Brankáři:
    Juuse Saros – 15 zápasů, průměr 3,13, úspěšnost 89,4 %, 1 nula
    Kevin Lankinen – 4 zápasy, průměr 2,73, úspěšnost 91,0 %, 0 nul

Vítám tu všechny milovníky dobrého hokeje! V pátek v atraktivním čase se odehraje utkání NHL mezi St. Louis Blues a Nashvillem Predators. Tabulkově lépe jsou na tom Bluesmani, kteří drží pozice znamenající postup do play-off. To Preds se zatím nacházejí pod čarou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 17. Bučněvič (Scandella, Thomas), 31. Thomas (Bučněvič, Saad), 46. Neighbours (Krug, Kyrou) – 7. F. Forsberg (Lauzon, Nyquist), 8. Trenin (Sissons, McDonagh), 14. Evangelista (Sherwood, A. Carrier), 23. Stastney (Evangelista, Sherwood), 25. O'Reilly (F. Forsberg, Barrie), 26. Evangelista (Tomasino, A. Carrier), 38. F. Forsberg (Co. Smith), 53. Sherwood

St. Louis Blues: Hofer (23. Binnington) – Parayko (A), Leddy, Faulk, Krug, Perunovich, Scandella – Kyrou, Thomas (A), Bučněvič – Neighbours, B. Schenn (C), Saad – Kapanen, Hayes, Toropčenko – Sundqvist, Alexandrov, Blais.

Rozhodčí: Lee, Schrader – Mills, Baker

Diváci: 18 096