Galatasaray – Manchester Utd. 3:3 (kon.) | Sevilla – Eindhoven 2:3 (kon.) | Arsenal – Lens 6:0 (kon.)
Bayern – Kodaň 0:0 (kon.) | Benfica – Inter 3:3 (kon.) | Braga – Union Berlín 1:1 (kon.)
Real Madrid – Neapol 4:2 (kon.) | Real Sociedad – Salzburg 0:0 (kon.)
Benfica Lisabon
3:3 (3:0)
Inter Milán
Středa 29.11.2023, 21:00 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica • Liga mistrů • Skupina D

90+9
    Střídání v týmu Benfica Lisabon:
    ze hřiště odchází Rafa Silva, přichází Tiago Gouveia,
    ze hřiště odchází João Mário, přichází Chiquinho.

89
    Angel Di María mohl před chvílí rozhodnout zápas, ovšem otázka, zda by gól přes intervenci VAR platil. Argentinec jde z placu a na poslední minuty ho nahradí Tomás Araújo.

79
    Střídají také hosté, dnes naposled. Úspěšný střelec penalty Alexis Sánchez jde z placu a místo něj si zahraje postrach posledních minut, další argentinský mistr světa Lautaro Martínez.

Odešel také domácí záložník Florentino a nastupuje turecký zadák Orkun Kökçü.

79
    První střídání Rogera Schmidta možná přichází později, než by bylo zdrávo. Bývalý slávistický forvard Petar Musa jde na plac místo první poločas skvěle hrajícího Caspera Tengstedta.

77
    Simone Inzaghi posiluje útok, Stefan de Vrij jde z placu a na něj se dostane forvard Henrik Mchitarjan.

68
    Střídání v týmu Inter Milán:
    ze hřiště odchází Marko Arnautović, přichází Marcus Thuram,
    ze hřiště odchází Davy Klaassen, přichází Nicoló Barella.

67
    Prvním střídajícím hráčem Interu je Matteo Darmian. Obránce přepouští místo Juanu Cuadradovi, také defenzívnímu hráči.

Tomáš Lysý

Branky: 6. João Mário (Tengstedt), 13. João Mário (Tengstedt), 34. João Mário (Tengstedt) – 53. Arnautović (Bisseck), 58. Frattesi (Acerbi), 72. A. Sánchez (pen.)

Karty:   72. João Mário (BNF), 78. Morato (BNF) – 76. Cuadrado (INM)   86. Ant. Silva (BNF)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 4:3. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:9.
    Benfica Lisabon: Trubin – Aursnes, Ant. Silva, Otamendi (C), Morato – Florentino (79. Kökçü), R. Silva (90+9. Gouveia), Neves – Di María (89. T. Araújo), Tengstedt (79. Musa), João Mário (90+9. Chiquinho).
    Náhradníci: S. Soares, Kokubo – Cabral, Jurásek, João Victor.

Trenér: Roger Schmidt

Inter Milán: Audero – Bisseck, de Vrij (C) (77. Mchitarjan), Acerbi – Darmian (67. Cuadrado), Frattesi, Asllani, Klaassen (68. Barella), Augusto – Arnautović (68. Thuram), A. Sánchez (79. La. Martínez).
    Náhradníci: Sommer, Di Gennaro – Çalhanoğlu, Dimarco, Stabile, Kamate, Stanković.