Kadaň – Chrudim 2:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 1:2 (po pr.) | Ústí n/L – Chomutov 5:4 (po pr.)
Třebíč – Olomouc 2:3 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 2:0 (kon.) | Tábor – Litoměřice 3:2 (po s.n.)
Hr. Králové – Jihlava 4:3 (po s.n.) | Vrchlabí – Znojmo 2:3 (po s.n.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:3 (-:-, -:-, -:-)
HC Olomouc
Sobota 18.09.2010, 17:30 • Zimní stadion Města Třebíč - MANN+HUMMEL ARÉNA • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu, kterým bude provázet Lukáš Rousek. Utkání začíná v 17:30.

SK Horácká Slavia Třebíč: Fiala - Hrbáček, Ostrčil, Malinský, Kadela R., Bulička, Sláma, Pohl, Sedláček - Laš, Dolníček, Ostřížek - Burian, Nahodil, Okál - Čech, Zahradník, Přibyl - Kadela E., Dočekal, Vondráček.

HC Olomouc: Žigárdy - Vyrůbalík, Koma, Mikel, Bartoň, Lhotský, Nedbálek, Ondrušek - Kucharczyk, Ministr, Polodna - Černý, Domin, Mikšan - Smejkal, Brančík, Řípa - Coufal, Pekr, Zbořil - Chomič.

Rozhodčí: Zubzanda - Svoboda, Rittich.

Příjemný dobrý podvečer z třebíčské MANN+HUMMEL ARÉNY. Za pár chvil začne první domácí zápas Horácké Slavie Třebíč v sezoně 2010/2011, ve kterém přivítá mužstvo Olomouce.

Oba týmy mají za sebou vítězný vstup. Olomouc porazila na svém ledě Kadaň 4:3. Horáci hráli své první utkání v Písku, odkud si přivezli tři body za fotbalovou výhru 1:0.

Hráči se pozdravili a utvořili válečné hloučky před svými brankáři. Zápas za několik okamžiků vypukne.

00:01

00:02
    Puku se zmocnili hosté.

00:08
    Jenže první rozehrávka se jim nepovedla - icing.

00:25
    Dolníček se probíjel do zakončení. Beka se obchodil, ale než se dostal k puku, přikryl ho Žigárdy.

00:48
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!

Domácí zastavili rozehrávku Olomouce ve středním pásmu. Burian vysunul Nahodila do útočného pásma, jenž v situaci 2 na 1 přesně přihrál ZDEŇKU OKÁLOVI a ten prostřelil Žigárdyho. Asistence: Lukáš Nahodil, Bilém Burian.

02:04
    Výpad čtvrté domácí lajny k ohrožení olomoucké branky nevedl.

02:14
    Icing Třebíče.

03:17
    Okál se k zakončení nedostal. Beci Olomouce ho vytlačili za branku.

04:00
    Zahradník se krásně uvolnil, přihrál Čechovi, ale ten byl faulován.

04:03
    Řípa (OLO) - 2 minuty hákování.

04:20
    Dolníčkův pokus si Žigárdy pohlídal, hosté vyhodili.

04:50
    Ostrčil se umě proháčkoval před branku, ale jeho přihrávku spoluhráči nečekali.

05:36
    Dobrý tlak Třebíče v přesilovce. Žigárdy měl hodně práce při pokusu Ostřížka. Pak pálil Sláma vysoko nad.

06:03

06:06
    Kotouč se dotkl ochranné sítě. Buly po levé ruce Žigárdyho.

06:28
    Přibyl ztratil puk v obranném pásmu, Smejkal jel sám na Fialu a trefil levou tyč!

07:21
    Malinského bomba se k Žigárdymu nedostala, Kohouti pak vyhodili na icing.

07:50
    Laš uvolnil Dolníčka - Žigárdy připraven.

08:08
    Další icing Mory.

08:12
    Nahození Romana Kadely od modré těsně minulo hostující branku. Žigárdy měl zakrytý výhled.

09:34
    Černý se snažil ohrozit Fialu, ale pokus byl sražen.

10:52
    Znovu se svým pohybem dostali do zakončení mladíci z domácí hokejové líhně. Střelu R. Kadely vyrazil Žigárdy na tvrzené sklo.

11:27
    Malinský si sjel z druhé vlny na příhru Ostřížka, ale hostující obrana ho stihla zavčas pokrýt.

12:37
    Nahodilova formace provětrala kohoutí obranu, ale branku neohrozila.

13:10
    Bekendové zakončení kapitána Třebíče Martina Čecha schoval Žigárdy do klína.

13:50
    Brančík dostal přihrávku mezi kruhy, vypálil z voleje přízemní střelu k tyči - skvělý zákrok předvedl svým betonem Radek Fiala!

14:51
    Ostřížek přijal puk od Dolníčka v postavení mimo hru.

15:05
    Burian vyslal parádní přihrávku do sóla Nahodila, ale ten přestřelil levý horní růžek Žigárdyho svatyně!

15:40
    Olomouc rozehrála dobře buly v útočném pásmu. Nedbálkovu dělovku vytěsnil Fiala.

16:47
    Sláma přihrával o mantinel Okálovi, ale ten puk nezpracoval - icing.

17:11
    Nahodilovu nepříjemnou žabičku zkrotil Žigárdy před dojíždějícím Okálem. Vhazuje se po levé ruce hostujícího brankáře.

17:34
    Zahradníkova řada se vymotala od mantinelu k zakončení v Přibylově podání. Hráči se začínají pošťuchovat.

18:03
    Domácí se provinili zakázaným uvolněním.

18:35
    Letící přihrávku před branku zachytil Fiala do lapačky.

18:49
    Kucharczyk (OLO) - 2 minuty vražení na hrazení.

19:14
    V oslabení zahrouil Ministr z otočky. Fiala se nenechal překvapit.

19:53
    Malinský dostal nádhernou přihrávku mezi kruhy od Okála, Žigárdy jeho dělovku doprostřed branky udržel!

20:00

Dvacet minut je za námi. K vidění je celkem svižný a pohledný hokej. Mírnou převahu mají domácí. Další třetina začně přibližně v 18:21.

20:01

20:03
    Hosté vyhráli buly a poslali puk za Fialovu branku.

20:30
    Mora má puk a šetří čas.

20:49

21:33
    Laš byl natlačen do postavení mimo hru.

21:54
    Burian pálil přes Nedbálkovy brusle vysoko nad branku.

22:56
    Ministr vlétl ve velké rychlosti před Fialu, ale domácího brankáře neprostřelil.

23:58
    Zakázané uvolnění Olomouce.

25:02
    Burian zavezl puk do útočného pásma přes tři hráče, ale tam se domácí provinili přihrávkou rukou.

25:49
    Nahodil se protlačil přes beka Olomouce až příliš blízko k Žigárdymu, takže nezakončil podle svých představ.

26:34
    E. Kadela hledal zpoza branky Dočekala. Těsně před ním zasáhla obrana Kohoutů.

27:14
    Olomouc právě vstřelila branku!

Hrubou chybu domácích Kohouti trestají. Situaci dva na jednoho vyřešili Zbořil s MICHALEM ČERNÝM, který rozhýbal Fialu a rozvlnil síť. Asistence: Tomáš Zbořil.

28:40
    Vondráček chtěl kontrovat, branku však přestřelil.

28:51
    Kucharczyk (OLO) - 2 minuty nedovolené bránění.

29:47
    Domácí se dostali do přesilovkového vzorce. Žigárdy řešil střely Hrbáčka, Dolníčka a Ostřížka.

30:51

31:17
    Icing domácích. Třebíč je po vyrovnání v herním útlumu.

32:04
    Další icing Horácké Slavie.

32:55
    R. Kadela dostal přihrávku mezi kruhy, ale neobstřelil klubko hráčů před Žigárdym.

33:01
    Malinský (TRE) - 2 minuty vysoká hůl.

33:13

Olomouc bleskově trestá. MICHAL ČERNÝ dostal hodně prostoru, najel si do střeleckého úhlu a zamířil pod horní tyč. Asistence: Petr Domin.

36:25
    Kohouti vybojovali puk u mantinelu a vyhodili.

37:00

38:13
    Komův pokus končí na Fialově betonu.

38:17
    Lhotský (OLO) - 2 minuty naražení zezadu + 10 minut osobní trest.

38:21
    Dělovku Slámy od modré Žigárdy pouze vyrazil, dorážka Buriana končí těsně vedle!

39:41

Další hrubice domácích v rozehrávce. Zbytečnou ztrátu puku ve vlastním pásmu trestá PETR DOMIN. Bez asistence.

40:00

Ve druhé třetině hosté trestali každou chybu domácích a třemi brankami otočila vývoj utkání. Třetí třetina začne zhruba v 19:13.

40:01

40:17

40:37
    Icing Mory.

40:54
    Burian zachytil rozehrávku Olomouce, Žigárdyho nepřekonal svou pohotovou střelou.

41:40
    Hosté se stáhli na svou půlku a čekají na to, co vymyslí domácí.

43:50
    Domácí se marně snaží něco vymyslet. Olomouc dobře rozebírá hráče.

44:24
    Icing Mory.

45:21
    Řípa se vydal na rychlý kontr, jeho jedovka skončila na Fialových chráničích.

46:24
    Ostrčil (TRE) - 2 minuty úder do oblasti hlavy a krku + 10 minut osobní trest.