K. Vary – Kladno 5:3 (kon.) | Motor ČB – Liberec 3:4 (po pr.) | Sparta – Litvínov 4:2 (kon.)
Chomutov – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Olomouc – Vsetín 2:3 (po s.n.) | Jihlava – Havířov 4:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Hr. Králové 4:1 (kon.) | Slavia – Plzeň 2:4 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 6:3 (kon.)
Písek – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
AZ Havířov
Sobota 18.09.2010, 15:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • Extraliga staršího dorostu

59:57
    Poslední vyloučení v dnešním zápase. David Čintala dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

58:49
    Zdeněk Deutsch (HAV) potrestán dvěma minutami za vysokou hůl.

55:38
    Za držení je vyloučen na dvě minuty Martin Brabec (JIH).

52:52
    A znovu se vylučuje. Tentokrát na straně Havířova. Za podražení jde na dvě minuty pykat Jan Szewieczek.

52:00
    Filip Březka (JIH) putuje na dvě minuty za katr. Provinil se hákováním.

48:52
    Tak jsem to zakřikl. Na trestnou lavici putuje Martin Kříž (JIH) za faul kolenem.

36:40
    Havířovský Deutsch srazil ve středovém kruhu Tomáše Střechu, ten zůstává ležet. Na ledě zasahuje zdravotník. Deutsch dostává dvě minuty plus desetiminutový osobní trest.

34:22
    Havířovští teď zasypali jihlavskou branku sprškou střel. Daniel Kohout (JIH) fauluje a jde si sednout na trestnou lavici za podražení.

30:48
    Na trestné lavici mají dnes plné ruce práce. Za držení je vyloučen Martin Kasperlík (HAV).

29:56
    Znovu se vylučuje. Za hákování si odsedí dvouminutový trest Jan Štěpán (JIH).

28:11
    Michal Vyčesaný (HAV) potrestán dvěma minutami za sekání.

24:19
    Jakub Pavlas (JIH) vyloučen na dvě minuty za krosček.

20:43
    Do úniku se dostal jihlavský Střecha , ve slibné šanci je ale faulován. Za sekání je vyloučen an dvě minuty Denis Kuchař (HAV).

17:47
    Jihlava si zahraje přesilovku. Vyloučen je Denis Kuchař za hákování.

07:10
    A znovu se vylučuje. Dominik Suchý (HAV) dostává dvě minuty za hákování.

06:40
    Další vyloučení na straně Dukly. Za krosček jde na dvě minuty za katr Filp Březka.

02:27
    Za podražení jde pykat na dvě minuty jihlavský Čurilla.

01:39
    Na trestnou lavici míří Jan Pasker - dvě minuty za hákování.

Zdeněk Drla

Branky a nahrávky: 24. Brabec (Štěpán ), 36. Střecha (Peroutka), 42. Pavlas (Svobodník), 46. Střecha - 11. Juhász (Pasker, Glos), 26. Juhász (Kasperlík)

HC Dukla Jihlava: Krejčík - Pavlas, Kříž, Tobola, Dobrovolný, Peroutka, Kohout, Hošek, Čurilla - Svobodník, Lupač, Březka - Vlček, Brabec, Štěpán - Gregar, Střecha, Přidal - Donutil, Vantuch, Štěrba
    AZ Havířov: Tomšů - Kuchař, Szewieczek, Bureš, Flamík, Deutsch, Kostelník, Ryška, Čintala - Suchý, Kasperlík, Kasper, Křibík, Matějek, Majda, Juhász, Vyčesaný, Školoud, Glos, Diviš Dýrr

Rozhodčí: Kukeně - Jeletz, Kotlík