Třinec – Jihlava 1:0 (kon.) | Most – Táborsko 2:3 (kon.) | Vlašim – Dukla Praha 2:1 (kon.)
FK Baník Most 1909
2:3 (2:2)
FC SILON Táborsko
Sobota 09.10.2010, 16:00 • TCM Souš, Most. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Dobré slunečné odpoledne z Mostu. Za okamžik vypukne duel 11. kola druhé fotbalové ligy mezi domácím Baníkem Most a Sezimovým Ústím.

1

2
    Domácí oblékli celobílé dresy, Jihočeši zvolili červeno-černé dresy.

2
    Sezimovo Ústí právě vstřelilo branku!
    To je neuvěřitelný šok pro domácí! První útok Sezimova Ústí končí gólem! Přízemní centr Kočího tečoval na přední tyči za Palečkova záda LUKÁŠ MACH!

3
    Tutovka také na druhé straně! Po Rusetského práci se dostal do zakončení zblízka mostecký Jedinák, ale ve velké šanci napálil balon jen do boční sítě!

5
    Hosté zlobí ze své pravé strany, kde si velice aktivně počíná kapitán Kočí.

7
    Po rohovém kopu hlavičkoval vlasatý Mach těsně vedle mostecké branky!

9
    Mostečtí se snaží rychle odpovědět. Taneček na hranici vápna předeváděli zahraniční akvizice Oboya s Danoským, Jihočeši vše vyřešili rázným odkopem do bezpečí.

11
    Co střela Sezimova Ústí, to gól! Centrovaný balon ze strany zase tečoval na přední tyči LUKÁŠ MACH - 0:2!

13
    Hosté jsou logicky nabuzení a aktivním napadáním dělají baníkovcům starosti.

14
    Most právě vstřelil branku!
    Domácí fotbalisté se vrací do hry! Rusetski prostrčil balon na MARTINA KNAKALA, ten popotáhl balon pár metrů a slabší levačkou z dvaceti metrů vymetl šibenici Doležalovy branky - 1:2!

17
    Sledujeme fotbal plný šancí! Dělovka Rusetského skončila možná dva metry nad hostující brankou!

18
    Vzápětí se málem hostující Mach protlačil k hattricku. Mostecký gólman ukryl do náručí míč těsně před brankovou čárou!

22
    Po hektickém úvodu se hra v posledních minutách trochu zklidnila.

24
    Sezimovo Ústí hrozí ze standardních situací! Tentokrát odražený balon napálil zprvní na Palečka Kočí. Míč skončil snad půl metru vedle pravé tyče!

27
    Most po nádherném brejku vyrovnává na 2:2! Keňský expres Oboya vzal balon na polovině hřiště, utekl dvěma obráncům, našel ve vápně úplně volného PETRA JENDRUŠČÁKA, který prostřelil brankáře!

30
    Úvodní půlhodina je za námi, zatímco po prvních jedenácti minutách to vypadalo na jasnou záležitost pro Jihočechy, teď jsou psychicky na koni domácí hráči a kotel je žene za třetím gólem.

33
    Hostující hráči teď do sebe nechtěně zajeli skluzem. Karambol ale dopadl dobře pro Macha i Kostečku.

37
    První žlutou kartu v utkání vidí mostecký stoper Běloušek.

38
    Několikrát za sebou teď schytal pořádnou kritiku z tribun pomezní Pilný...

39
    Dvojšance Baníku! Nejprve Doležalovy rukavice provětral Oboya, míč se odrazil k Danoskému, který z deseti metrů v super šanci přestřelil branku!

41
    Žlutou kartu za protesty dostal mostecký Rusetski.

43
    Jihočeši v posledních minutách často polehávají k nelibosti domácích na trávníku.

46

46
    Hosté střídali o půli: Horku nahradil Jasanský.

49
    Dnešní utkání sleduje 595 diváků.

50
    Mostečtí se usadili na polovině Jihočechů, ale na zformovanou obranu soupeře nic nevymysleli.

53
    Z čista jasna se málem hosté dostali do vedení. Kočí se pěkně uvolnil ke střele a orazítkoval tyč!

55
    Makedonec Danoski ve vápně doslova umotal dva obránce Sezimova Ústí, dostal se do dobré střelecké pozice, ale branku minul.

57
    Baník poprvé střídá: Danoského nahradil Hofmann.

60
    Hostujícího Čupra nahrazuje Mašek.

61
    Rosendo dalekonosným obloučkem gólmana Doležala nepřekvapil.

62
    Po následném rohu se vyšrouboval do vzduchu Jedinák a ve stylu Diega Maradony rukou tečoval balon do branky - dostává žlutou.

65
    Někteří diváci už křičeli předčasně gól! Jendruščákova hlavička po Rosendově načechraném centru šla ale mimo hostující branku.

68
    Poslední minuty jsou domácí aktivnější, hosté už směrem dopředu nezlobí jako v první půli.

71
    Mostečtí podruhé střídali: Rusetského vystřídal Franěk.

73
    Do této chvíle nevýrazný Simr se dostal k nebezpečné hlavičce, ale v dobré šanci zamířil vysoko nad mosteckou branku.

76
    Na zemi leží s křečí Oboya. Po krátkém ošetření se pokračuje ve hře.

79
    Mostečtí vypadli z tempa, hraje se ve středu hřiště. Ani jedno mužstvo není schopné nic kloudného vymyslet.

80
    Komický pohled před mosteckou branku - brankář Paleček se osvědčil coby zdravotník. Levou rukou propínal nohu domácímu obránci, pravou rukou útočníkovi soupeře. Oba fotbalisté se totiž svíjeli v křeči.

82
    Domácí Jendruščák ve velké šanci, ale brankáře Doležala nedokázal přehodit!

86
    Chybu obránců Sezimova Ústí napravil vynikajícím čtením hry gólman Doležal a před Hofmann upálil balon pryč.

88
    Tohle je pro domácí celek hodně kruté. Hostující Mach korunoval svůj dobrý výkon a přihrál před prázdnou branku PETRU JAVORKOVI, který posílá Sezimovo Ústí do vedení 3:2!

89
    Hosté naposledy střídají: Kostečku nahrazuje Martínek.

90
    Za protesty dostal žlutou mostecký Knakal.

Po divokém prvním poločase Sezimovo Ústí přidalo v závěru třetí gól a veze z Mostu trochu nečekaně všechny body! S tímto konstatováním se loučím. Pěkný zbytek víkendu! (17:51:28)