Třinec – Kometa Brno 6:4 (kon.) | Motor ČB – Vítkovice 6:1 (kon.) | Litvínov – Slavia 2:3 (po s.n.)
Mladá Boleslav – Kladno 3:4 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:3 (kon.) | Liberec – Zlín 7:5 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
7:5 (1:1, 1:2, 5:2)
Berani Zlín
Pátek 14.01.2011, 18:10 • Tipsport arena • Tipsport extraliga

59:34
    Unikajícího Víška fauluje Linhart a přesilovka hostů končí. Dvě minuty za nedovolené bránění.

59:25
    Ještě jedno vyloučení. Dvě minuty dostává Podkonický za vysokou hůl.

54:00
    Další rozmíška je potrestána. Dvě minuty dostává domácí Klimenta a hned dvě plus dvě hostující Galvas.

50:57
    Protestující Tomáš Vak dostává po jedné ze šarvátek osobní trest na deset minut.

41:56
    Míka s Klimentou dostávají menší trest za hrubost. Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.

38:38
    Bartovič v oslabení vyzkoušel Dubu, do něhož poté šťouchl Hunkes. Toho následně trefil Linhart, oba dostávají dvě minuty za hrubost.

37:39
    Dvě minuty pro Duška, který dostává dvě minuty za držení.

34:22
    Moravec se natlačil před branku a Köhler ho fauloval, dvě minuty za hákování.

31:36
    Pavlů si neporadil s kličkujícím Balaštíkem jinak, než podražením. Dvě minuty pro libereckého beka.

27:29
    Přesilovka pro Tygry, dvě minuty dostává Důras za podražení Čakajíka.

24:34
    Přesilovka pro PSG. Dvě minuty dostává Víšek za vysokou hůl.

20:19
    Dvě minuty dostává Jaroslav Kudrna za nedovolené bránění a hosté si hned v úvodu druhé části zahrají přesilovku.

14:48
    První přesilovka pro hosty, dvě minuty dostává Trončisnký za faul kolenem.

9:49
    Druhá přesilovka pro domácí. Bartoviče fauloval Řezníček a dostává dvě minuty za podražení.

6:24
    První vyloučení utkání. Za najetí do Pince dostává menší trest Bořuta. Dvě minuty za napadení.

Ondřej Flanderka

Branky a nahrávky: 3. Kudrna (Nedvěd, Pavlů), 30. Víšek (Hunkes), 42. Nedvěd (Hořava), 42. Bartovič (Hořava), 56. Bartovič (Podkonický), 58. Kudrna (Čakajík), 59. Nedvěd (Kudrna) - 18. Sýkora (Sivák, Kubiš), 24. Vlach (Holík), 34. Důras (Rachůnek), 44. Rachůnek (Důras), 59. Holík (Vondráček, Vlach)

Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) - Čakajík, Hunkes, Moravec, Trončinský, Výtisk, Pavlů, Kolmann - Kudrna, Nedvěd, Dušek - Hořava, Vak, Klimenta - Víšek, Podkonický, Bartovič - Ondřej, Vantuch, Špaček - Urban.
    Berani Zlín: Duba (Sedláček) - Hamrlík, Linhart, Galvas, Grof, Míka, Řezníček, Bořuta, Matějíček - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, Balán, Rachůnek - Kubiš, T. Sýkora, Sivák - J. Ondráček, Vlach, F. Čech - Holík.

Rozhodčí: Blecha, Homola - Bryška, Dřínovský