Šumperk – Havířov 7:4 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 1:3 (kon.) | Č. Lípa – Sokolov 5:6 (po s.n.)
Děčín – Klatovy 3:4 (po pr.) | Trutnov – Chotěboř 5:3 (kon.) | Pelhřimov – Lev Benešov 4:3 (po pr.)
Nymburk – Kolín 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Kutná Hora 3:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Milevsko 6:5 (po pr.)
HC Trutnov
5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
HC Chotěboř
Neděle 16.01.2011, 17:00 • Zimní stadion Na Lukách Trutnov • 2. liga skupina Střed (ČR)

55:47
    Viktor Mlejnek dostává dvě minuty za nedovolené bránění a hosté si zahrají 1:09 minuty přesilovku 5 na 3.

54:56
    Martin Svoboda dostává dvě minuty za sekání.

46:17
    Je tu další vyloučení. Za píchnutí holí dostává 5 minut + do konce utkání Lukáš Valko.

45:30
    Síly na ledě se vyrovnají. Na dvě minuty za hákování jde pykat Martin Klement.

44:58
    Dvě minuty za vysokou hůl inkasuje Babkovič.

41:59
    Dvě minuty za hráčskou lavici, konkrétně za prostesty trenéra Mečiara, dostávají hosté.

36:10
    Vyloučení hostí. Dvě minuty za držení dostává Kobela. Trutnov hraje přesilovou hru.

11:14
    Antonín srazil Babkoviče k zemi, dostává dvě minuty za hrubost.

28:28
    Šejnoha byl sražen ze zadu. Hostující hráč dostává dvě minuty a domácí si zahrají 42 sekund přesilovku 5 na 3.Na trestnou putuje Jiří Volf.

27:40
    První přesilovka pro domácí. Burian dostává dvě minuty za hákování.

24:55
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Klement dostáván 2 minuty za podražení.

23:59
    Oboustrané vyloučení. Dlab - hrubost, Bělohlávek - Hrubost.

Ondřej Poul

Branky a nahrávky: 16. Jindřich (Šimoníček), 23. Březina (Jindřich), 39. Jindřich (Klement), 44. Šimoníček (Březina, Jindřich), 52. Jindřich (Březina) - 14. Daňo (Hospodka, P. Hemský), 35. Valko, 20. Hospodka (Kováč)

HC Trutnov: Škrabelj (Truhlář) - Poskočil, Mlejnek, Antonín, Rejzek, Klement, Mečiar, Provazník, Kuna - Jindřich, Šimoníček, Březina, Chytráček, Šejnoha, Chochola, Dome, Stehno, Dlab, Svoboda
    HC Chotěboř: Opršal, Malý - Daňo, Florian, Bělohlávek, Babkovič, Hemský P., Burian, Řehoř, Hospodka, Ven, Kováč, Valko, Volf, Kobela, Martinec, Škarýd, Fila, Repa, Jánský

Rozhodčí: Nečas - Komárek, Krátký