Třinec – Zlín 7:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Litvínov 3:2 (po s.n.) | Kladno – K. Vary 0:4 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 1:0 (kon.) | Slavia – Liberec 2:1 (po pr.) | Kometa Brno – Sparta 1:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
7:1 (2:1, 2:0, 3:0)
Berani Zlín
Pátek 28.01.2011, 17:00Tipsport extraliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezké odpoledne z Třince! Další kolo Tipsport extraligy proti sobě svedlo dva moravské celky, jmenovitě Oceláře Třinec a PSG Zlín. Utkání začíná v 17 hodin!

Pojďme si teď představit oba dnešní celky. Oceláři Třinec se vrátili ze své středočeské pouti, kde se jim podařilo posbírat plný počet bodů. Nejprve si Oceláři poradili s Kladnem, ve druhém zápase dokázali Třinečtí porazit Spartu. Oceláři tedy táhnou šňůru šesti zápasů, ve kterých se jim podařilo získat alespoň bod. Dnes budou v třinecké sestavě absentovat Ladislav Kohn a Lukáš Krajíček.

PSG Zlín do Třince přijíždí v roli celku okupujícího čtvrtou příčku tabulky, tedy místo, které jim zaručuje výhodu domácího prostředí pro první dva zápasy čtvrtfinále. Berani dokázali v posledních pěti utkáních vytěžit 11 bodů z 15 možných, právem tak jsou na předních příčkách tabulky. Zlínští přijeli do Třince se sestavou z vítězného utkání nad Mladou Boleslaví, můžeme tedy čekat atraktivní hokej se spoustou šancí.

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Seman, Hrabal, Zíb, Richter, Hudec, Lojek - Růžička, Polanský, Květoň - Adamský, Peterek, Zagrapan - Polák, Bonk, Varaďa - McGregor, Orsava, Hrňa.

PSG Zlín: Sedláček (Kašík) - Hamrlík, Linhart, Galvas, Lučka, Řezníček, Grof, Míka, Švrček - Köhler, Leška, Balaštík - Rachůnek, Balán, Důras - Kubiš, Sýkora, Sivák - Vlach, Holík, Ondráček.

Rozhodčí: Šindler, Jeřábek - Pešek, Jelínek.

00:01

00:18
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hostům se daří vstup do utkání! Ihned po buly se puk dostal na modrou, kde operoval Petr Leška, který trefil tyč domácí branky! Následná dorážka JAROSLAVA BALAŠTÍKA ale už skončila v síti! Asistence: Petr Leška.

00:44
    Domácí se snažili o rychlou odpověď, zastavila je ale pozorná obrana Zlína.

00:53
    Kotouč se dostal opět před Hamerlíka. V rohu kluziště o něj bojují Hudec s Kubišem.

01:19
    Domácím se podařilo vydolovat puk a následně založit rychlý protiútok. Najíždějící Bonk byl faulován Jakubem Grofem, který si tak půjde odsedět dvě trestné minuty.

01:36
    Domácí se sice rozestavili v pásmu, svou nepřesností se ale sami vykázali do střední třetiny.

01:56
    Další nepovedená rozehrávka Třince a kotouč míří za Hamerlíkovu branku.

02:25
    Ocelářům se jejich početní výhoda vůbec nedaří. Místo tlaku na branku Zlína musí teď bránit tu svoji.

02:51
    A další vyhození hostů, Třinci už nezbývá mnoho času.

03:11
    O průnik se snažil Zagrapan, rozhodčí jej však zastavili pro ofsajd.

03:22
    Hosté jsou kompletní. Kotouč se nachází za brankou Třince, odkud jej bude expedovat Lojek.

03:35
    V krátkém časovém úseku druhý ofsajd domácích.

03:48
    O překvapivou střelu se pokusil Polák, který ale jen prověřil Sedláčkovu pozornost.

04:15
    Zlínští se ale dokázali dostat k puku a založit rychlou útočnou akci. Hamerlík vyrazil puk za branku.

04:31
    Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou. Do úniku se dral McGregor, Sedláček však dobře vyhodnotil situaci a zalehl puk.

04:52
    Za brankou Zlína operují Polanský s Růžičkou. Hosté je zatím nedokázali odstavit od puku.

05:16
    Kotouč záhadným způsobem opustil hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

05:40
    Hosté opět útočí. Kotouč se pohybuje v oblasti levého rohu domácí třetiny, pro Hamerlíkovu branku tudíž neznamená žádné nebezpečí.

06:16
    Hra se bleskurychle přenesla na druhou stranu. Peterek se snažil chytře najít Adamského, tomu ale v poslední chvíli puk přeskočil hokejku.

06:47
    Třinec právě vstřelil branku!
    Domácí srovnávají krok! Po hrubce hostů ve středním pásmu se puk dostal k VOJTĚCHU POLÁKOVI, který z mezikruží vymetl pavučinky v levém horním rohu Sedláčkovy branky! Asistence: Václav Varaďa, Martin Lojek.

07:06
    Na ledě je čtvrtá formace Ocelářů, která pořádně zatápí hostující obraně.

07:24
    Hosté byli nakonec donuceni osvobodit se za cenu zakázaného uvolnění. Po menší reklamní pauze se bude pokračovat v pásmu Zlína.

07:44
    Kotouč se dostal do středního pásma, kde jej přebral Růžička, který okamžitě uhání do hostujícího pásma.

08:13
    Hosté se dokázali dostat ke kotouči a vyrazit vstříc svatyni Hamerlíka. Rozhodčí je však zastavil a vrací hru do pásma Zlína.

08:39
    Hosté teď měli obrovské štěstí! V rychlém sledu se do šancí dostali Adamský a Peterek! Nejprve pálil Adamský do ramene Sedláčka, později Peterek trefil přesunujícího se gólmana Zlína!

09:17
    Hosté se vydali do protiútoku, střela Köhlera končí na betonech Hamerlíka.

09:48
    McGregor přihrával na najíždějícího Hrňu, kterému ke střele chybělo snad půl kroko.

10:24
    Do šance se dral Květoň. Jeho parťák Růžička ale přejel modrou čáru o vteřinu rychleji, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

10:46
    Od modré nebezpečně pálil Grof, Hamerlík jeho střelu vytěsnil nad branku.

11:10
    Domácí otáčejí vývoj zápasu! Po rychlém protiútoku se puk dostal k DAVIDU KVĚTOŇOVI, který se neukvapil, nabruslil do mezikruží a rychlou střelou švihem nedal Sedláčkovi sebemenší šanci! Asistence: Lukáš Zíb, Martin Růžička.

11:33
    Domácí se nabudili a pokračují v tlaku! Střela od modré, v podání Lojka, skončila jen o pár centimetrů nad Sedláčkovou brankou.

12:07
    Hostům se alespoň na chvíli podařilo dostat puk k Hamerlíkovi, domácí ale velmi rychle postupují ku předu.

12:38
    Hosté vyhodili puk přes všechny čáry, rozhodčí ale nebudou pískat. Domácí musí začít od vlastní branky.

13:12
    Od modré pálil Erik Hrňa! Ani sám Sedláček jeho střelu nečekal, podařilo se mu ale takovým nehokejovým způsobem zabránit další brance!

13:42
    Hosté se po delší odmlce dostali před Hamerlíka. Domácí gólman ale neponechal nic náhodě a raději zalehl puk.

14:07
    Kotouč se rychle dostal do pásma Zlína, kde o něj bojoval Polanský. Souboj proti dvěma soupeřům se mu nepodařilo vyhrát, a tak znovu útočí Berani.

14:20
    Útok Zlína bude umocněn početní výhodou. Na dvě minuty byl vyloučen David Květoň.

14:44
    Na branku nebezpečně nahazoval Martin Hamrlík! Jeho nahození propadlo Hamerlíkovi a kotouč jen tak tak nespadl do branky Třince!

14:58
    Na druhou stranu spěchali Bonk s Varaďou, kotouč nakonec skončil v ochranné síti.

15:24
    Zlínským se nedaří přechod přes střední pásmo, které dobře brání Oceláři.

15:52
    Podařilo se jim to až teď. Kotouč si mezi sebou vyměňují obránci Zlína, žádný z nich se zatím neodhodlal ke střele.

16:24
    Domácí jsou sice kompletní, o puk se však stále bojuje v pásmu Ocelářů.

16:42
    Hosté dostanou možnost zopakovat si předchozí přesilovku. Domácí totiž špatně střídali a v jednu chvíli hráli dokonce v sedmi. Trest odpyká David Květoň.

16:48
    Domácím se rychle podařilo vyhodit a dokonce i ohrozit Sedláčkovu branku.

17:13
    Hosté se ale bleskurychle vrátili do pásma svého soka.

17:31
    Po Hamerlíkově zákroku se před domácí brankou strhla menší potyčka. Rozhodčí nebudou vylučovat.

17:42
    Danielu Semanovi se podařilo vyhodit. Zlín opět zakládá útočnou akci...

18:08
    Ta však neměla delšího trvání, jelikož je kousek za modrou čarou zastavil Peterek, který následně vrátil puk za Sedláčkovu branku.

18:25
    Hamrlíkova dalekonosná střela skončila mezi betony Hamerlíka. Vhazovat se bude po levici domácího gólmana.

18:46
    Domácí jsou kompletní. Kotouč je stále v pásmu Třince, Ocelářům se jej nedaří vyhodit.

19:20
    Domácí se konečně dostali k puku. Záhy o něj opět přišli, hosté se ještě v závěrečných vteřinách snaží o vyrovnání.

19:51
    Snaha hostů ale rychle končí. Kotouč se dostal do pásma Zlína, odkud si našel cestu do ochranné sítě. Buly po pravici Sedláčka.

20:00

První třetina tohoto atraktivního utkání tedy skončila. Hosté se již po 18 vteřinách dostali do vedení, domácí ale kontrovali, a po trefách Poláka a Květoně vedou po dvaceti minutách v poměru 2:1. Zásahy brankářů v první třetině: Hamerlík 10 - Sedláček 11. Střely na branku: 13:11. Druhá třetina začne přibližně v 17:52.

20:01

20:08
    První nahození hostů, první icing druhé třetiny.

20:38
    Kotouč v rychlém časovém sledu zavítal a obě poloviny hřiště. Jak Sedláček, tak i Hamerlík bez problému zabránili vstřelení branky.

21:09
    Další icing v podání hostů, hra se opět stěhuje před Sedláčka.

01:19
    Puk se dostal do prostoru mezi kruhy, kde napřahoval Lojek. Jeho střela končí na Sedláčkově hrudi.

21:29
    Z rohu vybruslil Polák, která ale ani nadvakrát nedokázal překonat zlínského gólmana.

21:43
    Aktivita domácích přináší své ovoce. Za hru vysokou holí byl vyloučen Dalibor Řezníček.

22:09
    Domácí se dokázali rozestavit v pásmu hostů, Sedáček ale nemusel zasahovat. Hosté následně vyhazují puk za branku Hamerlíka.

22:36
    Další vyhození v podání hostů, domácím se zatím nedaří dostat do větší šance.

23:10
    Až teď se dostal Adamský do třetiny Zlína, Domácí ale velmi rychle přišli o puk.

23:59
    Hosté jsou kompletní. Tato přesilovka se domácím vůbec nepovedla.

24:09
    Hosté vyhazují na další icing...

24:23
    Střela Lojka od modré končí v ochranné síti. Bylo to s tečí hostujícího hráče, vhazovat se tedy bude po levici brankáře Sedláčka.

24:54
    Domácí navyšují své vedení! Kotouč se zpoza branky dostal k zcela osamocenému STANISLAVU HUDCOVI, který zamířil a přesnou ranou do horních pater Sedláčkovy branky vsítil třetí branku Ocelářů! Asistence: Vojtěch Polák, Václav Varaďa.

25:26
    Do šance se dral Orsava, který nakonec jen provětral betony hostujícího gólmana.

25:30
    Hosté se po kratší odmlce opět podívali, jak to vypadá u domácí branky. Nahození Míky končí za brankou Ocelářů.

26:02
    A domácí se opět derou do pásma hostů. Hostující defenzíva má plné ruce práce z domácími útočníky.

26:38
    Z otočky pálil Růžička, Sedláček jeho pokus vytěsnil za branku.

27:01
    Domácí si svou aktivitou vykoledovali další faul hostů. Za krosček byl vyloučen Tomáš Linhart. Po krátké reklamní pauze tak budou domácí pokračovat v početní výhodě.

28:00
    Tak to je tedy tlak! Nejprve se ke střele dostali Adamský a Zíb, později stál před Sedláčkem zcela nehlídán Zagrapan! Hostující brankář s vypětím všech sil dokázal udržet svůj celek ve hře o tři body!

28:38
    Domácí ve svém tlaku nepolevují! Další střely měli na svědomí Květoň a Růžička, Sedláček oba pokusy zneškodnil.

29:00
    Hosté přečkali toto oslabení, ale na jejich straně stálo obrovské štěstí!

29:51
    Jirka Polanský se dral přes dva obránce! Dostal se až před Sedláčka, který ho ale v posledním okamžiku připravil o další gólovou radost!

30:06
    Tlak domácích teď na chvíli přerušil ofsajd.

30:27
    Po střele Adamského jásala polovina stadiónu! Střela třineckého útočníka skončila ale jen na boční síti!

31:01
    Po delší pauze je v akci taky Peter Hamerlík, který dokázal zlikvidovat tři vyložené šance hostů!

31:20
    Domácí raději vyhodili puk do pásma Zlína a šli vystřídat. Hosté zakládají další akci.

31:58
    Kotouč je stále na holích Zlína, avšak v prostorách jejich obranného pásma.

32:20
    Před Hamerlíka se natlačil Grof. Hamerlík si připsal další úspěšný zákrok.

32:36
    Na ledě je čtvrtá formace Ocelářů, která již po několikáté pořádně motá hlavy hostující defenzívě. Kotouč nakonec zalehl Sedláček.

32:51
    Polanský s Růžičkou operovali za Sedláčkovou brankou. Nakonec ale ztratili puk a do útoku se můžou vydat hosté.

33:27
    Ale ani tento útok hostů neměl delšího trvání. Vstříc gólu se opět ženou domácí...

33:41
    A málem se to domácím podařilo! Před Sedláčkem tečoval Růžička, hostujícímu gólmanovi puk propadl, naštěstí pro hosty však dokázal brankář Zlína včas zareagovat a zalehnout puk!

34:18
    U kotouče jsou stále domácí, ačkoli se přesunuli před vlastní branku.

34:36
    Rychlý přechod středního pásma končí u Sedláčka, který opět zalehl puk.

34:53
    Kotouč se po ose Lojek - Varaďa dostal k Polákovi, který ale byl tísněn hostujícími obránci a o puk rychle přišel.

35:26
    Na druhé straně pálil Hamrlík, brankář Třince byl připraven.

35:42
    Oceláři jdou do třígólového trháku! Rychlý protiútok teď předvedla čtvrtá formace Ocelářů! Kotouč se po přiťuknutí Erika Hrni dostal k BRYANU McGEGOROVI, který střelou mezi Sedláčkovy betony navyšuje vedení domácích! Asistence: Erik Hrňa, Josef Hrabal.

36:06
    Oceláři nadále drtí svého soka aktivní hrou! Sedláček se má co ohánět!

36:30
    Jiří Polanský objel celé útočné pásmo, dostal se před Sedláčka, kterého chtěl obelstít blafákem! Sedláček si svou svatyni tentokráte pohlídal!

36:43
    Menší nepřesnost na straně domácích končí icingem.

36:56
    Hamerlík je opět v akci! Střely Siváka a Köhlera končí na betonech domácího gólmana!

37:20
    Hosté si zahrají další přesilovku. Za hákování byl vyloučen Jan Peterek, který tak na dvě minuty oslabí svůj tým.

17:39
    Na modrou si sjížděl Leška, který svou střelou netrefil branku.

38:20
    Hamerlík opět drží svůj tým! Domácí brankář předvedl další porci parádních zákroků!

39:02
    Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny a domácím se podařilo vyhodit puk.

39:20
    Domácí jsou sice kompletní, u puku však zůstávají hosté.

39:35
    Hamerlík ale může být klidný, jelikož se jeho spoluhráčům podařilo vyvézt puk do pásma hostů.

39:56
    Sedláček si nakonec připisuje ještě jeden zákrok, skóre se ale v této třetině již nebude měnit.

40:00

Domácí pokračují ve svém tažení ke třem bodům. Po čtyřiceti minutách vedou již 4:1, když se do statistik brankově zapsali McGregor a Hudec. Zásahy brankářů ve druhé třetině: Hamerlík 12 - Sedláček 15. Střely na branku: 17:12. Třetí třetina začne přibližně v 18:44.

40:01

40:21
    Začala třetí třetina a hned se proti pravidlům provinil Jaroslav Balaštík. Ten si tak za podražení půjde odsedět dvě minuty.

40:35
    Z prostoru pravého kruhu pálil Květoň. Sedláček i jeho lapačka byli připraveni.

40:53
    V obrovské šanci se ocitl Polanský, který ale bekhendem nedokázal trefit odkrytou branku hostů.

41:12
    Domácí vystřídali a je z toho pátá branka v síti Zlína! Po přiťuknutí Peterka se puk dostal k MARKU ZAGRAPANOVI, který dokázal přehodit ležícího Sedláčka a vsítit tak pátý úspěch svého celku! Asistence: Martin Adamský, Jan Peterek.

41:49
    To je tedy kanonáda! Do útoku se vrhl Václav Varaďa, který nejprve trefil masku Sedláčka. Dezorientovaný Sedláček neuhlídal puk před dojíždějícím VOJTĚCHEM POLÁKEM, který jej bez problémů doklepl do sítě hostů! Asistence: Václav Varaďa.

41:49
    Na Sedláčka to očividně bylo dost, a tak přenechal své místo kolegovi Liboru Kašíkovi.

42:23
    Hosté se dostali před Hamerlíka. Švrčkovi ale nesedla střela, a tak se puk odkutálel za branku Třince.

42:50
    Do útoku se vydal Růžička, který se snažil najít najíždějícího Zíba. Tomu kotouč přeskočil hokejku.

43:22
    Hra se teď změnila na styl: Nahoru, dolů. Brankáři jsou zatím klidní.

43:54
    Na ledě je opět Peterkova formace, která pořádně motá hlavy hostujícím bekům.

44:25
    Rozhodčí budou vylučovat na obou stranách. Za hosty si půjde sednou Pavel Kubiš (2 min - hrubost), na straně domácích byl vyloučen Daniel Seman (2 min - hrubost). Hraje se 4/4.

44:30
    Nahození Zíba končí v Kašíkově lapačce. Vhazovat se bude po levici Zlínského gólmana.

44:51
    Hosté se dostali do pásma Třince, avšak nedokázali ani ohrozit Hamerlíkovu branku. Domácí rychle vyváží puk do středního pásma.

45:11
    A domácí si zahrají přesilovku 4 proti 3. Za držení byl vyloučen Roman Vlach. Domácí tedy dostali příležitost 1min a 14 vteřin dlouhou přesilovku 4 na 3.

45:40
    Od modré pálil Zíb, Kašík jeho střelu vyrazil do rohu.

45:46
    Čtveřice domácích totálně rozebrala hostující defenzívu! Jako poslední se puku dotkl JIRKA POLANSKÝ, který střílí sedmou branku Ocelářů! Asistence: David Květoň, Martin Růžička.

46:11
    V Třinci je tedy vymalováno, domácí fanoušci skandují pokřik: Deset! Deset! Kotouč mají na svých holích hosté, avšak pro domácí v bezpečné vzdálenosti od třinecké branky.

46:42
    Varaďa obkroužil celé pásmo, předal puk Zíbovi, který ale trefil pouze clonícího obránce.

47:02
    Hosté vyhodili puk do středního pásma, kde jej velmi rychle přebírají Oceláři a zakládají další útočnou akci.

47:39
    Na ledě je znovu čtvrtá formace Třince, která již po několikáté v tomto zápase motá hlavy hostující defenzívě.

48:20
    Balaštíkovi se nakonec podařilo vyvézt puk do pásma Třince. Následná střela končí mimo brankovou výseč.

48:57
    Do další akce se drali Oceláři. Teč Zíba Kašík zázračně chytil. Po reklamní pauze se bude pokračovat v pásmu hostů.

49:02
    Polanský se snažil najít Růžičku, hosté v posledním okamžiku zastavili jeho pas.

49:20
    Domácí dostávají další možnost početní výhody. Na dvě minuty byl vyloučen Bedřich Köhler, který se provinil držením.

49:47
    Hosté se sice dokázali osvobodit, vstříc brance rychle peláší Adamský.

50:15
    Další vyhození hostů. Domácí to ale nemusí štvát, jelikož mají pohodlný šestibrankový náskok.

50:40
    Varaďovi utíká puk, Zlínští jej opět vyhazují. O kotouč se bojuje v rohu třinecké třetiny.

51:10
    S nahozením Lučky si Hamerlík nadvakrát poradil. Vhazovat se bude po levici domácího gólmana.

51:24
    Hosté jsou kompletní. Do útoku spěchá Květoň.

51:40
    Květoň našel na brankovišti postaveného Polanského, který z otočky trefil jen Kašíkův beton.

51:56
    Domácí jdou do čtyř. Na trestnou lavici usedne Jiří Polanský.

52:07
    Domácí zahajují své oslabení vyhozením za branku Kašíka.

52:28
    Hostům se nedaří přechod přes modrou čáru, domácí opět vyhazují.

52:49
    O průnik domácí obranou se snažil Balaštík. Při svém tažení byl zastaven nedovoleně. Na trestnou lavici odjel Martin Lojek, který tak poslal svůj tým do tří!

53:09
    Hamrlík pálil od modré. Jeho projektil vyrazil Hamerlík do ochranné sítě.

53:22
    Linhart při svém pokusu zlomil hůl a teď peláší na střídačku. Domácí mezitím vyhazují puk do středního pásma.

53:59
    Pas hostů putující přes brankoviště si domácí brankář pohlídal a ukryl puk v lapačce. Domácí jsou ve čtyřech.

54:12
    Do útoku se dral Adamský, který prověřil Kašíkovu pozornost. Hostující gólman vyrazil jeho střelu do rohu kluziště.

54:46
    Bonk krouží podél kluziště, domácí jsou kompletní. Richter pálil nad branku.

55:15
    Kotouč je ve středním pásmu, kde jej kontrolují hosté. Následný přechod do útočného pásma Třince byl v rozporu s pravidly. Buly ve středním pásmu.

55:27
    Prudké nahození Kubiše Hamerlík vyrazil do ochranné sítě.

55:44
    Další závar před hostující brankou. Po střele Růžičky se k dorážce tlačil Polanský. Hostující obrana mu však nedovolila zmocnit se puku.

56:25
    Domácí si v poklidu hlídají svůj náskok. Kotouč se dostal do třetiny hostů, kde jej sebrali obránci Zlína.

57:00
    Peterek zavezl puk za branku Kašíka. Tam ale o kotouč přišel, ten se stěhuje zpět do středního pásma.

57:33
    Bonk vystihl směr hostující rozehrávky a tečoval puk do středního pásma.

58:00
    Hamerlík musel vyjet daleko ze své branky, to aby zabránil ve skórování Balaštíkovi.

58:25
    Kotouč se opět dostal do středního pásma, kde jej bere Polanský.

58:50
    Polanský se prokličkoval obranou hostů, blafákem oklamal Kašíka! V posledním okamžiku mu kotouč sklouzl s čepele!

59:30
    Také poslední minuta utkání je v režii domácích Ocelářů, kteří drtí svého soka neustálým tlakem na branku!

60:00

Utkání o přední příčky tabulky tedy skončilo. Domácí konstantně navyšovali náskok, nakonec tedy vyhráli 7:1. Střely v poslední třetině: 15:9. Zásahy brankářů: Hamerlík 9 - Sedláček 2, Kašík 10.

Z třineckého zimáku je to tedy vše, u dalších přenosů z hokejové extraligy se těším, napočtenou.

Z mé strany ještě jedna informace, dnešní utkání sledovalo 4255 diváků. (19:19:15)

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 7. Polák (Varaďa, Lojek), 12. Květoň (Zíb, Růžička), 25. Hudec (Polák, Varaďa), 36. McGregor (Hrňa, Hrabal), 42. Zagrapan (Peterek, Adamský), 42. Polák (Varaďa), 46. Polanský (Květoň, Růžička) - 1. Balaštík (Leška)

Berani Zlín: Sedláček (Kašík) - Hamrlík, Linhart, Galvas, Lučka, Řezníček, Grof, Míka, Švrček - Köhler, Leška, Balaštík - Rachůnek, Balán, Důras - Kubiš, Sýkora, Sivák - Vlach, Holík, Ondráček.

Rozhodčí: Šindler, Jeřábek - Pešek, Jelínek