Třinec – Zlín 7:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Litvínov 3:2 (po s.n.) | Kladno – K. Vary 0:4 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 1:0 (kon.) | Slavia – Liberec 2:1 (po pr.) | Kometa Brno – Sparta 1:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
7:1 (2:1, 2:0, 3:0)
Berani Zlín
Pátek 28.01.2011, 17:00Tipsport extraliga

52:49
    O průnik domácí obranou se snažil Balaštík. Při svém tažení byl zastaven nedovoleně. Na trestnou lavici odjel Martin Lojek, který tak poslal svůj tým do tří!

51:56
    Domácí jdou do čtyř. Na trestnou lavici usedne Jiří Polanský.

49:20
    Domácí dostávají další možnost početní výhody. Na dvě minuty byl vyloučen Bedřich Köhler, který se provinil držením.

45:11
    A domácí si zahrají přesilovku 4 proti 3. Za držení byl vyloučen Roman Vlach. Domácí tedy dostali příležitost 1min a 14 vteřin dlouhou přesilovku 4 na 3.

44:25
    Rozhodčí budou vylučovat na obou stranách. Za hosty si půjde sednou Pavel Kubiš (2 min - hrubost), na straně domácích byl vyloučen Daniel Seman (2 min - hrubost). Hraje se 4/4.

40:21
    Začala třetí třetina a hned se proti pravidlům provinil Jaroslav Balaštík. Ten si tak za podražení půjde odsedět dvě minuty.

37:20
    Hosté si zahrají další přesilovku. Za hákování byl vyloučen Jan Peterek, který tak na dvě minuty oslabí svůj tým.

27:01
    Domácí si svou aktivitou vykoledovali další faul hostů. Za krosček byl vyloučen Tomáš Linhart. Po krátké reklamní pauze tak budou domácí pokračovat v početní výhodě.

21:43
    Aktivita domácích přináší své ovoce. Za hru vysokou holí byl vyloučen Dalibor Řezníček.

16:42
    Hosté dostanou možnost zopakovat si předchozí přesilovku. Domácí totiž špatně střídali a v jednu chvíli hráli dokonce v sedmi. Trest odpyká David Květoň.

14:20
    Útok Zlína bude umocněn početní výhodou. Na dvě minuty byl vyloučen David Květoň.

01:19
    Domácím se podařilo vydolovat puk a následně založit rychlý protiútok. Najíždějící Bonk byl faulován Jakubem Grofem, který si tak půjde odsedět dvě trestné minuty.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 7. Polák (Varaďa, Lojek), 12. Květoň (Zíb, Růžička), 25. Hudec (Polák, Varaďa), 36. McGregor (Hrňa, Hrabal), 42. Zagrapan (Peterek, Adamský), 42. Polák (Varaďa), 46. Polanský (Květoň, Růžička) - 1. Balaštík (Leška)

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Seman, Hrabal, Zíb, Richter, Hudec, Lojek - Růžička, Polanský, Květoň - Adamský, Peterek, Zagrapan - Polák, Bonk, Varaďa - McGregor, Orsava, Hrňa.
    Berani Zlín: Sedláček (Kašík) - Hamrlík, Linhart, Galvas, Lučka, Řezníček, Grof, Míka, Švrček - Köhler, Leška, Balaštík - Rachůnek, Balán, Důras - Kubiš, Sýkora, Sivák - Vlach, Holík, Ondráček.

Rozhodčí: Šindler, Jeřábek - Pešek, Jelínek