Poprad – HC Slovan 3:2 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 2:3 (kon.) | Skalica – Žilina 6:1 (3.tř)
Trenčín – Nitra 1:2 (po s.n.) | Martin – Zvolen 3:2 (kon.)
HK Skalica
6:1 (0:0, 4:0, 2:1)
MsHK Žilina
sk Neděle 20.02.2011, 17:00 • Max aréna Skalica • Tipos Extraliga (SR)

Ďakujem za pozornosť, dovidenia (19:05:09)

Rozhodujúcimi boli 3 góly v druhej tretine ktoré domáci strelili za 5 minút. V tretej tretine sa zápas už len dohrával. V záverečnej tretine sa Skaličanom podarilo dať ešte 2 góly a minútu pred koncom Stupka korigoval na konečných 6:1.

59:04
    Žilina dala gól!
    Minútu pred koncom strelil čestný gól hostí STUPKA

57:26
    Smotrilova delovka skončila Kotvanovi v náručí

55:34
    Domáci sa dostali do prečíslenia 2-1 ale Devečka dobrým obranným zákrokom im nedovolil zakončiť

Domáci v plnom počte.

Hostia v plnom počte.

53:23
    Kombináciu hostí nedokázal úspešne zakončiť Smotrila a jeho strela minula bránku

Skalica dala gól!
    Na trikrát nechali hosťujúci obránci dorážať JANKOVIČA a ten nakoniec puk pretlačil do bránky

Začala tretia tretina.

Z úvodu druhej tretiny vyzerala hra celkom vyrovnane ale Žilinčania si nechali vstreliť tri góly za 5 minút (27.,31., 33.). Oddychový čas im trochu vrátil chuť do hry ale v 39. minúte inkasovali štvrtý gól takže po dvoch tretinách Skalica - Žilina 4:0. Tretia tretina začne asi o 18:33

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:57
    ZIL - Milovanovič na 10 minút za nešportové správanie

38:10
    Po peknej prihrávke od Kutáleka si ŠÁTEK dokázal položiť Laca a bez problémov zakončil do odkrytej bránky

30:34
    Lantoš sa dostal do brejku no k zakončeniu ho žilinský obranca nepustil ale odrazený puk zasunul do bránky JURÍK

30:00
    Holovič sa dostal k odrazenému puku medzi kruhami ale Laco stihol zareagovať a vykopol jeho strelu do rohu

29:25
    Skalica sa dostala do prečíslenia ale kým sa dostali k zakončeniu tak sa Žilinčania stihli vrátiť

28:22
    Klozova strela skončila na ochrannej sieti

26:46
    KUTÁLEK s prehľadom premieňa trestné strieľanie pekne umiestnenou strelou pod hornú žŕdku

26:46
    Trestné strieľanie Skalice nariadil rozhodca po faule na unikajúceho Kutálka

25:01
    Rataj skúsil strelu z uhla a Lakosil chvíľu nevedel kde má puk ale nakoniec ho udržal

Začala druhá tretina.

V prvej tretine boli domáci lepším týmom ale Žiline sa darí plniť taktiku a darí sa im zastavovať skalické útoky už na obrannej modrej. Videli sme aj veľa vylúčení na oboch stranách ale ani jednému mužstvu sa nepodarilo využiť početnú výhodu. Po prvej tretine Skalica - Žilina 0:0. Druhá tretina začne približne o 17:49

16:45
    Žilina sa v presilovke ťažko dostáva do útočného pásma a nevedia si zatiaľ vypracovať šancu

14:33
    Holovič prihral osamotenému Šátekovi pred bránkou ale ten usmernil puk len do Laca

07:04
    Grundling sa dostal k odrazenej strele tesne pred bránkou ale dorážku namieril presne do brankára hostí