Pardubice – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Písek – Vltavín 2:1 (kon.) | Č. Budějovice B – Č. Lípa 2:0 (kon.)
Bohem. Pr. – Hlavice 4:0 (kon.) | Karlovy Vary – Chomutov 3:1 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
3:1 (0:1)
FC Chomutov
Sobota 23.04.2011, 10:30Česká fotbalová liga

Konec zápasu. (12:20:46)

89
    Domácí střídají: odchází Geňo, nastupuje Janáček.

85
    Strouhal vidí žlutou kartu za protesty.

83
    Domácí střídají: odchází Šmrha, nastupuje Laušman.

81
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Z následného přímého kopu centruje Tichota, Beláň vyboxoval míč na hranici vápna kde stál jen osamocený ZBYNĚK VONDRÁČEK, který uklízí míč do branky.

81
    Doksanský vidí žlutou kartu za faul na Nerada.

80
    Do konce zápsu zbývá 10 a hosté mají co dělat pokud pomýšlejí alespoň na bod.

78
    Domácí střídají: odchází Jankovský, Nastupuje Berecký.

76
    Hosté střídají: odchází Sigmund, Nastupuje Doksanský.

67
    Hosté střídají: odchází Horna, Nastupuje Malý.

61
    Jankovský po levé straně zatáhl míč, na zadní tyči se zjevil nikým nehlídaný JAROSLAV NERAD a nekompromisní ranou pod břevno otačí stav utkání.

61
    Gibala v tutovce nedokázal překonat Beláně.

58
    Domácí jsou v náporu.

53
    Od začátku poločasu se domácí drali dopředu a snaha se vyplatila. Od vyrovnání jsou Buldoci aktivnější a snaží se o další průnik do útočného pásma.

50
    Hostující Turtenwald vidí žlutou kartu, protože si zezadu vyšplápl na Mariana Geňa.

50
    Karel Tichota zahrával rohový kop a na zadní tyč si naběhl JAROSLAV NERAD, který hlavou překonale Beláně.

46

Hosté si v prvním poločase vytvořili vě šance z toho jednu dokázali využít. Díky přesné střele Pavlíčka vednou 1:0. Domácí se v koncovce trápí.