Pardubice – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Písek – Vltavín 2:1 (kon.) | Č. Budějovice B – Č. Lípa 2:0 (kon.)
Bohem. Pr. – Hlavice 4:0 (kon.) | Karlovy Vary – Chomutov 3:1 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
3:1 (0:1)
FC Chomutov
Sobota 23.04.2011, 10:30Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

1.FC Karlovy Vary: Četverík - Jankovský, Tichota, Kubice, Šmrha, Vondráček, Nerad, Kaplan, Geňo, Staněk, Gibala. Trenér: Šimůrka.

FC Chomutov: Beláň - Turtenwald, Hyneš, Sigmund, Čonka, Strouhal, Horna, Pavlíček, Franc, Peterka, Smola.

Rozhodčí: Kožár - Kubec, Červený - delegát Skála.

1

11
    Hosté se dostali do šance, Horna nebezpečně pálí, ale jeho střela byla sražena.

12
    Závar před brankou hostí, k dorážce se snažil dostat Šmrha, ale Beláň byl rychlejší.

20
    Domácí si vytvořili optickou převahu.

24
    Hosté srovnali krok a hra probíhá převážně ve středu hřiště.

25
    Přetažený centr France, ale nakonec z celé situace nebylo nic.

26
    Hosté zahrávali rohový kop, Franc našel Hyneše, ale ten hlavou těsně minul branku.

27
    Chomutov právě vstřelil branku!
    VÍT PAVLÍČEK si zaběhl za obránce, kterým propadl míč a střelou po zemi překonal Četveríka.

38
    Hosté mají mírnou převahu.

45
    Domácí se snaží o vyrovnání, ale v koncovce jsou bezzubí.

45
    Dnešní utkání sleduje 160 diváků.

Hosté si v prvním poločase vytvořili vě šance z toho jednu dokázali využít. Díky přesné střele Pavlíčka vednou 1:0. Domácí se v koncovce trápí.

46

50
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karel Tichota zahrával rohový kop a na zadní tyč si naběhl JAROSLAV NERAD, který hlavou překonale Beláně.

50
    Hostující Turtenwald vidí žlutou kartu, protože si zezadu vyšplápl na Mariana Geňa.

53
    Od začátku poločasu se domácí drali dopředu a snaha se vyplatila. Od vyrovnání jsou Buldoci aktivnější a snaží se o další průnik do útočného pásma.

58
    Domácí jsou v náporu.

61
    Gibala v tutovce nedokázal překonat Beláně.

61
    Jankovský po levé straně zatáhl míč, na zadní tyči se zjevil nikým nehlídaný JAROSLAV NERAD a nekompromisní ranou pod břevno otačí stav utkání.

67
    Hosté střídají: odchází Horna, Nastupuje Malý.

76
    Hosté střídají: odchází Sigmund, Nastupuje Doksanský.

78
    Domácí střídají: odchází Jankovský, Nastupuje Berecký.

80
    Do konce zápsu zbývá 10 a hosté mají co dělat pokud pomýšlejí alespoň na bod.

81
    Doksanský vidí žlutou kartu za faul na Nerada.

81
    Z následného přímého kopu centruje Tichota, Beláň vyboxoval míč na hranici vápna kde stál jen osamocený ZBYNĚK VONDRÁČEK, který uklízí míč do branky.