B. Bystrica – Zlaté Moravce 1:1 (kon.) | Nitra – Slovan Bratislava 0:1 (kon.) | Ružomberok – Žilina 0:0 (kon.)
Trnava – Dunajská Streda 3:0 (kon.) | Prešov – Dubnica 2:1 (kon.)
FC Tatran Prešov
2:1 (1:0)
FK Dubnica
sk Sobota 23.04.2011, 17:30 • 1. FC Tatran Prešov • Niké liga

Koniec zápasu. (19:16:08)

90
    Rozhodcovia pridajú len jednu minútu! Skrátia trápenie Prešova.

89
    Blíži sa koniec riadnehio hracieho času, dokáže Dubnica potrestať Prešov za druhopolčasovú pasivitu.

87
    Vzápätí sa do odkrytej obrany hostí rútil Žúrek, jeho obhodenie obrancu bolo pridlhé a skončilo v rukách Kováča.

86
    Po dvoch minútach takmer identická situácia, Peškovič tentokrát center Bruška z rohu podvihol do bezpečia.

85
    Pred Vršajevičom sa otárala ľavá strana, opäť sa pokúsil o strelu spoza obrancu, ale jeho pokus obrana hostí zblokovala.

84
    Peškovič podbehol center z rohu, pred Šulekom odvracia Čep

82
    Dubničania sa usadili na polovici domácich, tí sa zubami nechtami bránia

81
    Heidenreich opäť svoj center z primeho kopu úpriveľmi natiahol do výšky aj do dĺžky.

79
    Dubnica dala gól! ľuptákovi stačilo päť minút na ihrisku, aby potrestal diery v prešovskej obrane. Dubnica znižuje a ešte to bude v Prešove dramatické.

77
    Žúrek pekne unikol, ale nemal komu prihrať a tak vystrelil priamo do rúk Kováča.

74
    Dubnica strieda tretíkrát, namiesto Beňa prichádza Ľupták

72
    Premiéru v prešovskom drese bude mať Belák, ktorý nahrádza Macka

72
    Žúrek predviedol svoju rýchlosť, ale nedokázal odcentrovať.

69
    Dvojité striedani hostí - namiesto Zápotoku Grabež, namiesto Polácha Augustíni.

68
    Prešov dal gól! Čep odčinil svoju hrúbku v obrane, nebojácne sa vrhol do centra Macka a hlavou prekonal Kováča.

68
    Po dlhej dobe rohový kop Prešova.

67
    Center Bruška trafil na päťke Farbáka a takmer z toho bol vlastný gól.

65
    Z domácich tribún sa čoraz viac ozýáva piskot, do druhého polčasu akoby nastúpil úplne iný Prešov. Dubničania to zatiaľ nevyužili.

64
    Čep ako posledný stratil loptu v súboji s Kuzmom, ten sa ocitol sám pred Peškovičom, domácich zachránila žrď