Pardubice – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Písek – Vltavín 2:1 (kon.) | Č. Budějovice B – Č. Lípa 2:0 (kon.)
Bohem. Pr. – Hlavice 4:0 (kon.) | Karlovy Vary – Chomutov 3:1 (kon.)
FC Písek
2:1 (1:1)
Loko Vltavín
Sobota 23.04.2011, 10:15Česká fotbalová liga

89
    Taktické střídání Písku. Na poslední minuty se ještě do hry zapojí Jiří Sova, ze hřiště odešel Martin Šlapák.

80
    Střídání Vltavínských. Ze hřiště odešel Martin Vlk. Nahradil ho Jan Předota.

76
    Mašátovu křižnou přihrávku do vápna Demeter hlavičkoval a jeho střela se otřela o levou tyč. Stejně jako v první půli, tak i nyní pomohla hostujícímu gólmanovi branková konstrukce.

75
    Další střídání Píseckých. Na hřiště se podívá Jevgenij Čižikov, který nahradí Martina Voráčka.

70
    Střídají také hosté. Martina Jíšu vystřídá David Pozníček.

67
    Střídání na domácí straně. Ze hřiště odchází Jan Pastyrik, nahrazuje ho Michal Held.

62
    Písek právě vstřelil branku!
    Malý centrovaným míčem krásně našel MARTINA VORÁČKA a ten hlavou posílá písecký tým dnes podruhé do vedení, 2:1.

59
    Martin Malý se při obranné činnosti dopustil nedovoleného zákroku a rozhodčí ho potrestal žlutým kartonkem.

45
    Vltavín právě vstřelil branku!

Hosté v posledním momentu prvního poločasu srovnávají. Hned tři hráči Vltavínu se dostali k přímému ohrožení Vršeckého branky, poté se míč odrazil k PETRU MARČÍKOVI, který už před sebou neměl složitou úlohu.

41
    Poprvé v utkání rozhodčí bude udělovat žlutou kartu. Po faulu na Mašáta ji obdrží kapitán hostujícího celku Michal Krimlák.

40
    Demeter nastřelil břevno vltavínské branky!

31
    Zřejmě největší šance hostujícího týmů v dosavadním průběhu utkání. Krimlák na hranici velkého vápna kolmo přihrával na Martina Vlka a hostující útočník bez váhání pálil. Vršecký s vypětím všech sil vytěsnil balon nad svou branku.

24

Demeter rozehrál rohový kop přesně na kopačku MARTINA VORÁČKA, který se ocitl s míčem pár kroků od velkého vápna a ranou po zemi přesně k pravé tyči posílá domácí do vedení.

12
    První vážnější šance Píseckých. Rohový kop hlavou přesměroval Kubiš a Čabovi pomohla horní tyč!