Brno jun. – Slavičín 2:0 (kon.) | Zlín B – Hulín 1:1 (kon.) | FKM Vysočina Jihlava – Slovácko B 0:0 (kon.)
Kroměříž – Opava 1:1 (kon.) | Břeclav – Zábřeh 2:0 (kon.) | Líšeň – Frýdek-Místek 0:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava B
0:0 (0:0)
1.FC Slovácko B
Sobota 23.04.2011, 11:00 • stadion v Jiráskově ulici • Moravskoslezská fotbalová liga

Děkujeme, že jste si v krásném sobotním počasí našli čas na online reportáž z utkání FC Vysočina JIhlava "B" - 1. FC Slovácko "B", a těšíme se na shledanou! Pěkné Velikonoce!

Úvod druhého poločasu patřil stejně jako začátek prvního dějství domácím. Ti byli aktivnější, fotbalovější, ale problémem, který je doprovázel po celé utkání, byla finální přihrávka do pozorné defenzivy Slovácka "B". Hosté několikrát zahrozili z rychlých brejků, ale také jejich střelecká potence se na jihlavský stadion nedostavila. Konečné bezbrankové resumé lze tedy považovat za spravedlivý výsledek.

89
    Závěr utkání se neodehrává v žádném hektickém tempu. Vypadá to, že hráči už netrpělivě vyčkávají hvizd - zřejmě se těší na Velikonoce.

87
    Domácí naposledy vystřídali. Kryštůfka na posledních několik minut nahradil Šandera.

85
    Slovácké "B" vystřídalo. Sasína nahradil Hesek.

82
    Kleiber se pokusil o lob Svobody, ale nakonec se mu téměř podařilo přelobovat celou tribunu.

81
    Petr Dolejš se vřítil do přesily obránců Slovácka, ale ta jej nakonec zahnala do úzkých a Dolejš minul.

79
    Josefa Čtvrtníčka nahrazuje po zbytek utkání Martin Sečány.

77
    Rezerva Vysočiny má sice i nadále územní převahu, ale rychlé ataky hostů dělají domácím veliké potíže.

75
    Dalšímu pokusu o brejk hostů zamezil praporek asistenta rozhodčího.

74
    Opět jsou to hráči Slovácka "B", kdo se tlačí do zakončení. Tentokrát Sasín, který pod tlakem Gavriče mířil velice nepřesně.

72
    Josef Čtvrtníček pádil zcela osamocen na Svobodu. Ten včas vyběhl a s vypětím všech sil zneškodnil zatím největší šanci dnešního utkání!

68
    1. FC Slovácko "B" vystřídalo. Ze hřiště odešel Cissé. Nahradil jej Kleiber.

66
    David Vacek zahodil ohromnou šanci, když tristně minul pravou tyč Matalyhovy brány!

64
    Po spolupráci Krutého a Kučery se k zakončení dostal Vacek. Balon však nepropasíroval přes obránce Reiberka.

61
    Hlasatel nahlásil 110 diváků.

58
    Martina Baču nahrazuje David Vacek.

55
    Také v úvodu druhého poločasu je fotbalovějším mužstvem domácí tým. Od kýžené branky je dělí "pouze" nepřesné finální přihrávky.

52
    Karlík nastartoval napravo nabíhajícího Dolejše. Jeho centr byl ke škodě jihlavských příliš razantní.

50
    Z následné standardky domácí nezahrozili.

49
    Jan Šilinger se pustil mezi dva protihráče a vysloužil si faul.

47
    Domácí nastoupili do druhého poločasu v obměněné sestavě. Kosaka nahradil Leligdon.

46

Úvod utkání se nesl ve znamení aktivní hry domácího celku. Rezervu Vysočiny může jenom mrzet, že nebyla schopna svoji převahu gólově vyjádřit. "B" tým Slovácka poté srovnal s Vysočinou krok a výsledkem je poločasové bezbrankové skóre 0:0.

43
    Ani po tomto rohovém kopu Slovácko neohrozilo nulu na kontě domácího brankáře Svobody.

42
    Kučera odvrátil na další roh.

41
    Borusík vybojoval rohový kop pro hosty.

39
    Opět pouze do rukavic brankáře Slovácka "B".

38
    Další rohový kop pro domácí.

36
    Vlastimil Daníček protáhl přízemní střelou Svobodu.

34
    Po několika přihrávkách se míč dostal až k Šilingrovi, jehož střela trefila pouze pozorně bránícího obránce hostů.

33
    Domácí zahrávají rohový kop.

32
    Tomáš Kučera opět z poctivých pětadvaceti metrů vypálil a Matalyha jen se štěstím jeho střelu v protipohybu vykopl.

31
    Z rohového koupu žádné nebezpečí nevzešlo.

30
    Nešpor hrubě zaváhal a Dolejš jej obral o míč, se kterým pádil po pravé lajně. Vybojoval roh.

28
    Po centru Borusíka před Čtvrtníčkem na poslední chvíli zasahoval Gavrič!

26
    Centr Krutého bez sebemenších problémů lapil golman hostí.

25
    Jihlava zahrává rohový kop.

24
    Velice nepřesný centr Borusíka zhatil jinak nadějně vypadající akci "B" týmu Slovácka.

22
    Jan Šilingr se dostal až do zakončení na hranici malého vápna, ale houšť beků ze Slovácka neprostřelil!

21
    Po delší odmlce se do útoku derou hosté. Cissého prudkou nahrávku ke štěstí domácích nezpracoval na penaltovém puntíku stojící Čtvrtníček.

19
    Kučera vystřelil z velké dálky, ale na Matalyhu nevyzrál.

17
    Centr Krutého prolétl až na tyč Matalyhy! Domácí jsou stále nebezpečnější!

16
    Vysočina "B" bude zahrávat standardní situaci z cca 30ti metrů.

15
    Domácí záložníci pohledně kombinovali na polovině Slovácka, ale akce postrádala finální přihrávku do zakončení.

13
    V prozatím ojedinělém útočném snažení se octli hosté, jmenovitě Borusík, který však nevyzrál na pozorného Kryštůfka.

10
    Domácí ve žluto-modrých dresech jsou v úvodu utkání kvalitnějším celkem.

8
    Opět Dolejš! Svojí levačkou kroutil míč ke vzdálenější tyči, ale faleš, kterou balónu dal, nebyla dostatečná.

7
    Po Kosakově zblokovaném zakončení se k míči uvnitř vápna dostal Petr Dolejš, ale o metr minul pravou tyč.

3
    Tomáš Kučera centrem přes půl hřiště vyslal na steč Dolejše, ale přesnosti jeho pasu přeci jen pár decimetrů chybělo.

1

Mužstva ve vedení tria rozhodčích - Šenkýře, Vostrejže a Sedláře, nastupují ke středovému kruhu a podávají si ruce.

Základní jedenáctky týmů pro dnešní utkání jsou následující:
    Jihlava B: Svoboda, Kryštůfek, Ptáček, Gavrič, Šilinger, Karlík - K, Krutý, Dolejš, Kosak, Kučera, Bača
    Slovácko B: Matalyha, Habanec, Daníček, Nešpor, Reiberk, Borusík, Franta, Čtvrtníček, Sasín, Ruman, Cissé

-10
    Vítáme všechny fanoušky moravsko-slezského fotbalu u utkání 22. kola MSFL mezi rezervními celky FC Vysočina Jihlava a 1. FC Slovácka.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.