TPS – Tappara 3:1 (kon.) | Liberec – Mannheim 1:3 (kon.) | Färjestad – HV71 2:0 (kon.)
Djurgården – Luleå 2:3 (kon.) | Salzburg – Motor ČB 4:6 (kon.)
Färjestad Karlstad
2:0 (0:0,1:0,1:0)
HV71
Čtvrtek 01.09.2011, 19:00European Trophy

Děkuji za sledování online přenosu a zase někdy u hokeje na onlajny.cz, naviděnou. (21:09:19)

Střely na branku:
    Färjestad: 7
    HV 71: 8

Jako 1. hvězda zápasu vyhlášen brankář domácích Christoffer Nihlstorp. 2. hvězdou Marius Holtet, střelec druhého gólu domácích a 3. hvězdou brankář hostí Daniel Larsson

Domácí fanoušci slaví. Färjestad pokořil svého soka z Elitserien a má tak šanci povyskočit o pár míst v tabulce západní divize European Trophy.

60:00

59:43
    Další icing hostí a vhazování daleko od domácí svatyně.

59:18
    Vhazování před Larssonem.

59:04
    Larsson zpět v brance.

58:52
    Tyčka! Wallin vystihl rozehrávku hostí a trefil tyč prázdné branky!

58:32
    Färjestad se snažil o gól do prázdné branky. Je z toho jen zakázané uvolnění a vhazování před Nihlstorpem.

57:32
    Velká akce pro hosty ale Krog netrefil puk. Zírala na něj prázdná branka.

56:52
    HV 71 to zkusí v šesti.

55:58
    Oddechový čas pro hosty.

53:51
    Färjestads vstřelil branku!

MARIUS HOLTET vypíchl rozehrávku ve vlastní třetině, přejel celé hřiště a překonal brankáře. Skvělá akce a navýšení náskoku domácích. Bez asistence

51:10
    Hostující Joensu vystřelil vedle.

50:56

50:27
    Až po minutě a půl se podařilo domácím vystřelit na branku Larssona.

48:56
    Fasth (HV 71) míří na trestnou lavici za podražení.

47:37
    HV 71 je v posledních minutách jasně lepším týmem. Zajímavosti zápasu by neuškodil gól hostí.