Mladá Boleslav – Litvínov 2:0 (kon.) | Chomutov – Kadaň 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 3:4 (kon.)
Olomouc – Jihlava 3:2 (kon.) | Znojmo – Fehérvár 5:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 2:4 (kon.)
Jastrzębie – Šumperk 5:4 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 2:3 (po s.n.) | Písek – Crimmitschau 6:4 (kon.)
Most – Beroun 4:3 (kon.) | Sokolov – Klatovy 5:4 (kon.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 3:2 (kon.)
Benátky n/J – Litoměřice 5:1 (kon.)
HC Technika Brno
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Čtvrtek 01.09.2011, 18:00Přípravné zápasy

Technika zvládla generálku proti Moravským Budějovicím s odřenýma ušima. Vyrovnaný zápas se rozhodl až v poslední minutě zápasu. U dalšího online přenosu nashledanou. (20:02:11)

60:00

59:34
    Další timeout.

59:34
    Technika právě vstřelila branku!
    Od modré pálil dvakrát Strýček. Obě střely vyrazil Havlík. Z úhlu se však po výborné přihrávce prosadil JIŘÍ SEDLÁČEK.

58:42
    Hosté jdou do tří. provinil se R. Dusík. Budějovičtí si navíc vybírají Timeout.

58:06
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    Překrásná branka hostí! Budějovičtí šli dva na jednoho. Hráč s pukem se zbavil obránce kličkou o 180 stupňů a předložil lahůdkouvou přihrávku DOSTÁLOVI. Pro něj už nebyl problém prostřelit Jirkůva.

57:49
    Hosté se o přesilovku připravují. Dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje Kundela.

56:50
    Dvě minuty dostává Peter Babic za krosček.

53:43
    Hosté jeli dva na jednoho Dostál nádherně přihrál Prknovi, Jirkův chytá. Domácí golman si poradil i se střelou aktivního Dostála.

52:45
    Až před branku se prodral Česnek. Havlík se překvapit nenechal.

51:19
    Přesilovku si tentokrát zahraje Technika. Za hákování odjíždí na trestnou Prkna.

49:56
    Domácí kompletní. Za zmínku stojí jedině střela Penerčíka, kterou Jirkův v pohodě vyráží.

49:13
    Domácí se zatím v pohodě brání.

47:40
    Střelu Dusíka od modré kryje Jirkův.

45:56
    Tomáš Hájek dostává dvě minuty za hákování a dvě minuty za krosček. Hosty čeká dlouhá, čtyřminutová přesilová hra.

43:00
    Výbornou práci v oslabení teď odvedl Adam Šedý a naspořil důležité vteřinky v útočném pásmu.

42:32
    Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Michal Matouš.

41:31
    Skvělou přihrávku Benýška za beky přebral Odehnal. Bekhendovým blafákem však neuspěl.

40:50
    S koncem trestu střílel od modré Habrovec. Havlík bez problémů vyráží.

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: 18. Bělohlávek (Matouš), 23. Babic, 60. Sedláček - 18. Dostál, 59. Dostál