Mladá Boleslav – Litvínov 2:0 (kon.) | Chomutov – Kadaň 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 3:4 (kon.)
Olomouc – Jihlava 3:2 (kon.) | Znojmo – Fehérvár 5:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 2:4 (kon.)
Jastrzębie – Šumperk 5:4 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 2:3 (po s.n.) | Písek – Crimmitschau 6:4 (kon.)
Most – Beroun 4:3 (kon.) | Sokolov – Klatovy 5:4 (kon.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 3:2 (kon.)
Benátky n/J – Litoměřice 5:1 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 01.09.2011, 18:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Přípravné zápasy

Z Olomouce je to pro dnešek vše. Děkujeme za pozornost a u dalšího on-line přenosu napočtenou. (20:11:03)

60:00

58:33
    Roman Maliník se po přihrávce zpoza brány opřel do kotouče, ale Žigárdy se stihnul přesunout a drží naděje svého celku na vítězství.

58:07
    A hosté zkouší hrát bez gólmana.

58:07
    Mužstvo z Vysočiny si vyžádalo oddechový čas.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí dvacetiminutovky.

56:45
    Jihlavští mají snahu dostat se do útočného pásma. Dál než za útočnou modrou se ale s kotoučem dostat nemohou.

54:40
    Vzápětí se hra přesunula před domácí klec. Tomáš Čachotský měl na hokejce srovnání, ale jeho pokus skončil jen na tyči.

53:46
    I když i druhá olomoucká pětka rozebírala obranu Dukly na části, branka z toho nebyla. Hosté v pěti.

53:00
    Hanáci pořádně zaměstnávají hostující defenzívu. Ta se osvobozuje až po minutě oslabení.

51:46
    Za podražení odjíždí na trestnou lavici exolomoucký Petr Domin (JIH).

50:04
    Z bezprostřední blízkosti přestřelil branku Kohoutů Adam Pometlo.

48:46
    Domácí celek v plném počtu.

47:38
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Ve vlastním oslabení zůstal na útočné modré zcela osamocený JIŘÍ ŘÍPA, kterého vybídl k samostatnému nájezdu Oldřich Horák. Olomoucká jednadvacítka si tváří v tvář jihlavskému gólmanovi poradila a poslala Hanáky do vedení. Asistence: Oldřich Horák, Lukáš Kucsera.

46:46
    Alexandr Lhotský (OLO) bude pykat za nedovolený zákrok. Hosty čeká početní výhoda.

46:38
    Obrovskou šanci spálil Roman Maliník, který nedokázal zasunout poskakující kotouč před brankovištěm domácích. Žigárdy se tentokrát vyznamenal.

45:30
    Dukla právě vstřelila branku!
    Vedení Hanáků příliš dlouho netrvalo. Hosté z prvního střeleckého pokusu ve třetí části zaznamenávají branku. Libor Bezděk našel mezi kruhy nehlídaného ROMANA MALINÍKA, který poslal puk mezi betony Žigárdyho. Asistence: Libor Bezděk.

44:17
    Domácí přesilovou hru ani ne po minutě využívají. Jiří Dopita namazal před branku MATĚJI PEKROVI, který z první nedal Rittochovi šanci. Asistence: Jiří Dopita, Pavel Selingr.

43:35
    Po šanci Romana Ráce se k nedovolenému zákroku rozhodl Tomáš Kaláb (JIH), což rozhodčí posuzuje jako menší prohřešek. Dvě minuty pro jihlavského hokejistu.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 39. Pekr (Lhotský), 45. Pekr (Dopita, Selingr), 48. Řípa (Horák O., Kucsera) - 3. Pometlo (Ficenc), 46. Maliník (Bezděk)

HC Olomouc: Žigárdy (Slovák) – Lhotský, Nedbálek, Bartoň (C), Horák O., Staněk, Ondrušek, Pezda – Pekr, Dopita, Selingr – Pšurný, Řípa, Haluza – Šlahař, Kolouch, Kucsera – Rác, Haas.
    HC Dukla Jihlava: Rittich (Halmoši) – Grundmanis, Kolafa, Petráček, Malena, Kaláb, Ficenc (C), Jaroš, Zelený – Jelínek, Padělek, Zeman – Pěška, Pometlo, Čachotský – Mikšovský, Domin, Krupka – Polcar, Maliník, Bezděk.