Mladá Boleslav – Litvínov 2:0 (kon.) | Chomutov – Kadaň 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 3:4 (kon.)
Olomouc – Jihlava 3:2 (kon.) | Znojmo – Fehérvár 5:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 2:4 (kon.)
Jastrzębie – Šumperk 5:4 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 2:3 (po s.n.) | Písek – Crimmitschau 6:4 (kon.)
Most – Beroun 4:3 (kon.) | Sokolov – Klatovy 5:4 (kon.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 3:2 (kon.)
Benátky n/J – Litoměřice 5:1 (kon.)
HC Most
4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
Medvědi Beroun 1933
Čtvrtek 01.09.2011, 18:00 • ZS Most • Přípravné zápasy

Domácí si nakonec připisují vítězství, možná by byla spravedlivější ale remíza. (20:22:06)

60:00

59:55
    Švagrovský měl na holi vyrovnání!

59:31
    Obrovský závar před domácí brankou, Most nakonec vyhazuje.

58:51
    Time out Beroun, Medvědi zkusí power play.

58:45
    Beroun po snížení výrazně ožil.

57:55
    Beroun právě vstřelil branku!
    Hosté přeci jenom využívají přesilovku. Takovou nenápadnou střelou, která doslova doplachtila do domácí branky se prosazuje JAKUB STROMKO 4:3. Asistence: Patrik Husák.

57:28
    Švagrovský prověřil Melichara.

57:00
    Most se brání bez problémů.

56:03
    Vzájemná bitka Havelka - Doležal, jasně končí pro domácího borce, který svého soka dostal na zem. Oba jsou vyloučeni na 2 minuty za hrubost. Domácí borec nakonec inkasoval 2+2 minuty, takže přesilovka Medvědů.

55:34
    Domácí 2 na 1, ale akci zjevně vypustili.

54:42
    Haškova střela z poloviny hřiště Melichara ohrozit nemohla.

54:10
    Na ledě ale přibývá tvrdosti a vzájemných potyček.

53:30
    Most má nahráno, hosté se o zvrat už moc nesnaží, vypadá to na rozhodnutý zápas.

52:36
    Domácí stále mají puk pod svou kontrolou.

52:06
    Hosté jako by už ztráceli dech.

51:18
    Domácí mladé pušky zahrozily Furchovo brance.

51:00
    Pavel trefil Melichara do masky.

50:13
    Nedrda nezachytil přihrávku z vlastního obranného pásma.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 12. Mavrojanidis (Žejdl, Slavíček), 22. Vrtek (Krejčí, Hranáč), 47. Apelis (Rudovský, Tauš), 49. Apelis (Tvrdek) - 8. Vaněk (Klhůfek), 13. Žalčík (Pacovský, Přindiš), 58. Stromko (Husák)

HC Most: Melichar (Sork) - Hranáč, Krejčí, Kuncl, Charousek, Hanzl, Havelka, Apelis, Výrut - Mavrojanidis, Slavíček, Žejdl - Andres, Vrtek, Tvrdek - Tauš, Přeučil, Rudovský - Adámek, Nedrda, Ondráček
    Medvědi Beroun 1933: Furch (Kareš) - Sobotka, Malý, Husák, Soldán, Jebavý, Přindiš, Barák - Pavel, Besser, Hašek - Vlček, Stromko, Švagrovský - Doležal, Žálčík, Pacovský - Forman, Sovík, Klhůfek - Vaněk

Rozhodčí: Petružálek - Šulo, Bertlík