Olomouc – Litoměřice 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Třebíč 3:2 (po pr.) | Benátky n/J – Ústí n/L 2:3 (kon.)
Jihlava – Šumperk 7:3 (kon.) | Beroun – Kadaň 5:3 (kon.) | Chomutov – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.)
Most – Písek 3:4 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
7:3 (2:1, 1:2, 4:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 22.10.2011, 17:301. liga (ČR)

Máme za sebou na branky bohaté utkání. Dukla rozdrtila svého soupeře ve 3.třetině v poměru 4:0 a zaslouženě zvítězila 7:3. (19:48:09)

60:00

58:18
    Dukla právě vstřelila branku!
    Přesilovka bleskově využita. Tomáš Čachotský našel na druhé tyči za bukem číhajícího DANIELA HODKA, který už jen zasunul puk za bezmocného Štůralu. Asistence: Tomáš Čachotský, Tomáš Kolafa.

58:08
    Tomáš Pastor (ŠUM) vyloučen na dvě minuty za sekání.

Dnešní utkání sleduje 1737 diváků.

57:10
    Domácí se zatím úspěšně brání.

55:48
    Vyloučen Adam Zeman (JIH) - 2 minuty za napadení.

54:43
    Fanoušci už na Horáckém zimním stadionu pějí oslavné chorály. Je už rozhodnuto, nebo v sobě ještě Šumperští najdou zbytky sil a zdramatizují utkání?

53:06
    37 let a vítr ve vlasech! To je v současné době charakteristika rychlíka Daniela Hodka, který se vyřítil maximální rychlostí za vyhozeným pukem, dojel ho a decentním přiťuknutím vyzval do sólového úniku TOMÁŠE ČACHOTSKÉHO, který si golmana hostí vychutnal kličkou do bekhendu. Asistence: Daniel Hodek.

51:43
    Michal Jeslínek (JIH) vyloučen na 2 minuty za hákování.

49:47
    Kde se vzal, tu se vzal, jihlavský obránce sám mezi kruhy. ROSTISLAV MALENA si tři vteřinky počkal, namířil, švihnul a zásahem o levou tyč zvyšuje vedení domácích na 5:3. Asistence: Adam Zeman, Pavel Mrňa.

49:30
    Hosté se osvobozují, oba týmy vystřídaly.

49:07
    Vyloučen Tomáš Brunec (ŠUM) na dvě minuty za držení.

48:40
    Posledních 5 vteřin přesilové hry 5 na 4 pro jihlavské hokejisty.

46:51
    Tak tohle byla exkluzivní paráda jihlavských hokejistů. Secvičená kombinace "kam deš - pocem - cik - cak - gól" se snad ani slovy nedá popsat. DANIEL HODEK zakončuje ťukec na jeden dotek a dostává domácí zpět do vedení. Asistence: Tomáš Kolafa, Tomáš Ficenc.

46:45
    Jan Tesařík (ŠUM) je dalším hráčem, který v krátké době jde za katr. Dostává 2 minuty za držení plus 10 minut za nesportovní chování.

46:22
    Vyloučen Tomáš Čachotský (JIH) na 2 minuty za krosček.

46:12
    Zákrok týdne předvedl šumperský brankář. Domin rýsoval křížem přes celé pásmo Zemanovi, který z první pálil a přesunující se strážce svatyně ho vychytal okrajem vyrážečky.

45:10
    Tomáš Drtil (ŠUM) vyloučen na 2 minuty za hákování.

Pavel Zeman

Branky a nahrávky: 7. Mrňa (Mikšovský, Krupka), 9. Mrňa, 24. Kolafa (Hodek), 47. Hodek (Kolafa, Ficenc), 50. Malena (Zeman, Mrňa), 54. Čachotský (Hodek), 59. Hodek (Čachotský, Kolafa) - 20. Brunec (Tesařík, Hulva), 32. Brunec (Holík), 38. Holík (Meluzín, Mičulka)

HC Dukla Jihlava: Novotný (Halmoši) - Ficenc, Petráček, Kolafa, Malena, Kaláb, Dobrovolný, Drtina- Hodek, Hubáček, Čachotský - Jeslínek, Domin, Zeman - Krupka, Mrňa, Mikšovský - Bezděk, Pometlo, Grundmanis
    DRACI PARS ŠUMPERK: Boška (od 24. Štůrala) - Novotný, Holík, Sedlák, Ondráček, Tesařík, Křetínský, Drtil, Pastor - Mičulka, Plášek, Vrána - Vrdlovec, Hulva, Cink - Červenka, Meluzín, Haas - Matějka, Skoumal, Brunec

Rozhodčí: Čech - Svoboda, Zavřel