K. Vary – Liberec 2:4 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 0:4 (kon.)
Třinec – Vítkovice 3:2 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Plzeň 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Znojmo 8:1 (kon.)
Slavia – HC Kladno 2:4 (kon.) | Sparta – Motor ČB 2:1 (po s.n.) | Pardubice – Jihlava 4:3 (po s.n.)

Třinec právě vstřelil branku!
    Jako poslední se rozjel Šebesta, ten přestřelil branku! Oceláři tak berou dva body díky brance DAVIDA ROUPCE!

Krásná akce Filipa Bajtka! Ten nejprve rozhýbal brankáře Kohna aby poté zasunul kolem tyčky! - 2:0

Za hosty jel Jiří Klimíček. Ten se k nájezdu rozjel velmi pomalu a na konci trefil jen beton brankáře Chvostka. - 1:0

Jako první se rozjel David Roupec a kličkou do bekhendu překonal brankáře Kohna! 1:0

Samostatné nájezdy začínají.

Zápas je i po prodloužení nerozhodný, o vítězi tak musí rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:55
    Hra se přesunula do pásma Třince, brankář Chvostek ale nemusí zasahovat.

62:50
    Před Chvostkem se zjevil Šebesta. Ten se snažil zakončit z otočky, jeho střela se odrazila od Chvostkových betonů.

61:37
    Na branku Vítkovic stříleli Ižacký a Matuš, ani jeden ale nepřekonal brankáře Kohna.

60:36
    Chvostka vyzkoušeli Šebesta a Kilnar, Kohna pak Bajtek. Ani jeden nebyl úspěšný.

60:01

60:00

59:49
    Ještě jedno buly před Chvostkem. Na branku Třince pálil Šebesta, jeho střelu kryje Chvostek do lapačky.

59:18
    Do šance se snažil dostat Franek. Jeho postup zastavila hostující obrana.

58:45
    Oceláři jsou kompletní. Puk je v pásmu Třince, tam jej drží hráči Ocelářů.

58:18
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty. Oceláři nahodili puk na Kohna. K němu přispěchal Roupce, který mu zabránil rozehrát.

57:44
    Nahození Hawlíka se dostalo jen k Roupcovi, který poslal puk před všechny čáry.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 6. Ižacký (Hegyi, Bajtek), 38. Diviš (Kasperlík, Teper), 65. Roupec - 35. Holý (Hawlík, Kilnar), 48. Kilnar (Zdráhal)

HC Oceláři Třinec: Chvostek (Carbol) - Kurzok, Roupec, Bezuška, Macháček, Repe, Hurtík, Teper, Burzala - Ižacký, Hegyi, Bajtek, Kasperlík, Juhász, , Matuš, Franek, Diviš, Kajaba
    HC Vítkovice Ridera: Kohn (Ďuriš) - Bail, Klimíček, Deutsch, Pociecha, Kovář, Žák, Hawlík - Král, Kilnar, Šebesta, Richter, Pasker, Suchý, Slováček, Němec, Mareček, Zdráhal, Holý, Hudeček

Rozhodčí: Škrobák - Poruba, Adamec