Frýdek-M. – Vsetín 5:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 3:2 (po pr.) | Nový Jičín – Havířov 2:5 (kon.)
Prostějov – Poruba 2011 3:0 (kon.) | Řisuty – Klatovy 7:2 (kon.) | Lev Benešov – Bílina 6:2 (kon.)
Technika Brno – SHK Hodonín 1:3 (kon.) | Břeclav – Kutná Hora 6:0 (kon.) | Sokolov – Děčín 3:4 (kon.)
Milevsko – Klášterec nO 5:2 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 6:4 (kon.) | Chotěboř – Žďár n/S 3:1 (kon.)
HC Technika Brno
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
SHK Drtiči Hodonín
Sobota 22.10.2011, 17:002. liga skupina Střed (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (19:17:38)

54:23
    Technika v základní hrací době prohrála jen jedinkrát. Hádejte kde!? Kdo tipoval, že v prvním kole v Hodoníně, měl pravdu. Dnes se rýsuje první prohra Techniky na domácím hřišti.

53:49
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Hodonín se přiblížil vítězství. MARTIN HOLLÝ nekompromisně z první napálil kotouč pod víko. Asistence Lukáš Komárek

50:39
    Nádherná akce Hodonína nekončí brankou! Jurásek vybojoval puk u mantinelu a nahrával před branku, první ránu Špokovi Vrba vyrazil, dorážku Rehuše už ukryl v lapačce.

50:13
    Střelu Hozy od modré chytá Vrba.

49:20
    Hollý byl úplně sám před Vrbou, kotouč zvedl pod víko, proti gólu však byla blesková lapačka domácího gólmana.

47:47
    Benýšek byl za zákrok u hrazení vyloučen na dvě plus dvě minuty za hrubost. Barták ho poté chytil za dres a uštědřil mu několik ran pěstí do hlavy, za což dostává dvě minuty.

46:00
    Gabriška pálil na šibenici, Peksa vyškrábl lapačkou těsně mimo.

45:27
    Nebezpečnou ránu Brzobohatého chytá Peksa.

43:48
    Technika právě vstřelila branku!
    Technika po osmi sekundách proměňuje dvojnásobnou výhodu. Prosadil se KAREL BENÝŠEK. Asistence Tomáš Klimeš

43:40
    Hosté jdou do tří. Dvě minuty pro Pokorného.

22:14
    Věc nevídaná v tomto zápase. Technika zavřela Hodonín a Peksa byl v zápřahu. Zlikvidoval několik střel i dorážek, hosté se nemohli dostat z pásma a přerušit hru jinak než faulem. Potřetí dnes míří na trestnou Okuliar.

41:44
    Střelu Komárka kryje Vrba.

40:01

Hodonín se zaslouženě dostal do vedení po dvou brankách exbrněnského Martina Špoka, který druhou branku přidal ve vlastním oslabení!

40:00

Neuvěřitelné! Habrovcova střela byla zblokována, poté hosté dvakrát vyhodili a vypadalo to, že budou šetřit vteřinky u mantinelu. Jenže MARTIN ŠPOK ve spolupráci s Hollým vybojoval puk, vyjel od mantinelu a sám před Vrbou nezaváhal.

37:57
    Strýček střílel od modré, Benýšek dorážel. Benýška poté nesmyslně atakoval Peš a dostává dvě minuty za hrubost.

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: 44. Benýšek (Klimeš) - 36. Špok (Hollý, Komárek), ?. Špok (Hollý), 54. Hollý (Komárek)