Chomutov – Sparta 5:3 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Letňany 4:0 (kon.)
Jihlava – Olomouc 3:6 (kon.) | Zlín – Havířov 6:0 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 6:5 (kon.)
Plzeň – K. Vary 5:1 (kon.) | PZ Kladno – HC Kladno 4:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 0:5 (kon.)
Kometa Brno – Třinec 4:1 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Písek – Motor ČB 4:5 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
4:2 (2:0, 2:1, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 22.10.2011, 12:00Extraliga staršího dorostu

Východočeské derby tak vcelku suverénně ovládli domácí hráči, kteří byli kromě pětiminutové pasáže ve třetí třetině po celou dobu lepším týmem. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. (14:07:26)

60:00

59:47
    Jan Veselý míří jen do boční síťky.

59:33
    No a hosté hrají bez brankáře!

59:33
    Tak přece ještě teoretická šance pro Pardubice. Matěj Suk (HKR) dostává dvě minuty za podražení.

59:25
    ...ale zase to bylo jen na chvilku.

59:09
    Až teď se hosté usazují v útoku...

58:23
    Drahoš Jebavý získal puk a jen ho poslal do útočné třetiny, aby mohl vystřídat. Tohle domácím stačí.

57:47
    Rozehrávka Pardubic se zastavila ve středním pásmu, odkud puk zamířil mimo ledovou plochu.

57:24
    Ještě jeden icing Hradeckých. Jen připomenu, že hosté už nemají k dispozici oddechový čas.

57:10
    Martin Bartoň neměl šanci dojet vyhozený kotouč. Zakázané uvolnění domácích.

56:39
    Čas ubíhá Pardubicím velmi rychle a abych se přiznal, s jejich šancemi na body už to nevidím příliš reálně.

55:17
    Zato Tomáš Půlpán už měl doslova tutovku. V samostatném nájezdu udělal Veselému bekhendovou kličku, ale kotouč pak nezvedl a trefil jen ležícího brankáře!

54:33
    Naopak mohli rozhodnout z hole Tadeáše Ouzkého. Z levého kruhu to ale měl na střelu přes ruku a poslal puk mimo.

53:45
    Nicméně nakonec přestáli Hradečtí své oslabení bez úhony.

53:15
    Kolem Haka je teď hodně rušno.

52:19
    Důrazný bek Roman Konečný umí pálit i z obranné třetiny, což teď zaručilo domácímu týmu vysvobození.

51:38
    Krosček Martina Matějčka dává hostům šanci ještě pořádně zdramatizovat poslední minuty.

51:06
    Pardubičtí se dnes poprvé ujímají taktovky dění na ledě. Další obrovskou příležitost vypracoval svou fantastickou akcí Lukáš Bureš, jeho práci ale nedotáhnul do konce Jan Veselý.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 1. Jebavý (Brida), 18. Nedvídek (Konečný), 28. Konečný (Ouzký), 34. Dostálek (Kastner) - 24. Bureš (J. Veselý), 46. J. Veselý

Královští lvi Hradec Králové: Hak (Hejda) - Skála, Suk, Matějček, Konečný, Rejl, Štědrý, Souček - Ouzký, Půlpán, Pilař, Jebavý, Suchan, Dostálek, Kastner, Procházka, Šeps, Brida, Bartoň "C", Nedvídek, Klemenc. Trenér: Pavel Táborský.
    HC Dynamo Pardubice: M. Veselý (Jirout) - Kubín, Divecký, Kalous, Susko, Fridrich, Pilný, Petira, Kracík - Chvojka, Polák, J. Veselý, Kysela, Srpek, Žemlička, Moravec, Bohuněk, Zelinger, Bureš "C", Schneider. Trenér: Jiří Seidl.

Rozhodčí: Stolín - Svoboda, Lučan.